Подготви кожата си за летни емоции с Batist

  • 10 047
  • 173
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 805
Мечтаната ми ваканция е на Малдивите и бих взела със себе си крема за забавяне на растежа на космите Batist!

# 61
  • Мнения: 716
Мечтаната ми ваканция е морският бряг. Бих взела олиото след депилация.

# 62
  • Мнения: 1 347
 Бих взела и пробвала лосионът за след депилация Batist. Мечтаната почивка е на море с любими хора...

# 63
  • София
  • Мнения: 20 208
Винаги свързвам ваканцията с море, така и предпочитам да почивам. Бих взела със себе си олиото след депилация.

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Снежна зима, усамотена хижа, любимия човек...❤ Със себе си бих взела олиото за след депилация от Batist.

# 65
  • Мнения: 417
Представям си спокоен плаж на който няма много хора. С любимият човек. Спокойствие и тишина, само вълните се чуват. Няма елитни заведения, а само една малка бирария, от която да си вземем цаца и бира. Това е истинска почивка за мен. Плуваме, играем карти, говорим си за всички хубави моменти, които сме преживяли заедно. Бих избрала олиото, защото винаги ми е изглеждало привлекателно как кожата на някоя мацка блести. Естествено и аз бих искала да изглеждам така, за да мога да виждам блясъка в очите на мъжа ми. Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 6 193
Каравана, пясък, море, слънчеви дни и топли нощи, децата играят на воля. Бих взела олиото с мен.

# 67
  • Мнения: 1 182
Цяла година си мечтая за едноседмичната ни почивка на нашето  море, От продуктите на Batist бих избрала олиото след епилация.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 357
Бих избрала олиото след епилация. На къмпинг на прекрасното море край Созопол.   

# 69
  • Мнения: 394
Няма значение къде ще бъде почивката за мен, ако е с любимия човек. А заедно с него бих взела и лосион след епилация.

# 70
  • Мнения: 1 432
Мечтаната ми ваканция е някой екзотичен остров. Бих пробвала олиото за след бръснене.

# 71
  • Мнения: 591
Мечтаната ваканция за мен е на море, без значение къде. Бих взела със себе си Душ гела за измиване и бръснене.

# 72
  • Мнения: 1 189
Представям си моята почивка на самотен плаж, на остров с красиви палми и слънце. Бих взела с мен олиото след депалация.

# 73
  • София
  • Мнения: 906
Почивка на плаж,с любимите хора, много слънце и усмивки.
Бих взела с мен Олиото след депилация.

# 74
  • Мнения: 2 291
Спокоен плаж, децата играят на воля, а аз не мисля за изхранването Smile
Олиото след депилация бих взела.

Общи условия

Активация на акаунт