Искам да кажа ... (148) през юли 2018

  • 266 245
  • 6 054
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Честита юлска тема!!

Фонсе, на 11 е моята много добра приятелка, която ни запозна с мм. Хубави хора и верни приятели Heart
Честит ден на Канада!  

Разбихме се от ходене, фестивали и празненства днес. Навъртяхме над 10км с щерката и изкарахме супер на фестивала на езерото и в дома на Губернатора.

Утре щерката заминава на 5 дневен лагер със скаутите на къмпинг с канута и в резерват парк ( първият за повече от 2 нощи приспивания) и ми е леко стегнато, но тя е тоолкова развълнувана, че нама накъде повече.

Само ми е притеснено за кърлежите, защото след предишния лагер миналата година за 2 нощувки и 3 дни със сакутите се върна с кърлеж залепен в ухото, а сега няма да се върне толкова бързо за да я огледам  и като знам, че ще спят в палатки на земята и ми е притеснено.

Но си повтарям ето това и потискам мислите си:






Ние на БГ плаж не сме ходили от 8 години поне, но аз харесвам Албена и Приморско.

Последна редакция: пн, 02 юли 2018, 17:49 от Анонимен

# 46
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Добро утро!
Що така всички спите, м?

# 47
  • Canada
  • Мнения: 3 457
А, etty775, някои още не сме лягали  Mr. Green Ти защо не спиш!?

Контес, вземи й някакъв репелент против кърлежи, някои етерични масла също са ефикасни  Hug

Разбирам притесненията ти като майка, но силно вярвам че най доброто, което един родител може да направи за детето си е да го насърчава и мотивира непрекъснато да опитва, учи и трупа опит, да взима решения и да осъзнава последствията.

Делегирай доверие на твоята девойка и дишай дълбоко  Hug

# 48
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Фонсе , ми събудих се, а и ММ точно сега спря да хърка 😎.  На вас ли да пожелая Лека нощ 😊?
Конти цитронела е за комари, лавандула за кърлежи уж. Дано в Канада не са устойчиви като българските, че яка химия ще ти трябва.

Вече поне кафе ще си направя, че съмна. Трябва и батерии за дистанционното да потърся, че не мога да си сменя канала 😊 .
Мозъка ми спи.

# 49
  • Мнения: 15 028
Добро утро.

# 50
  • Мнения: X
етти, благодаря.
Искат на лагера да се занесат само лосиони против комари, защото момичетата спрейват спрейовете  в палатките и е опасно.  Едвам издирих лосион против комари.

Цитронела имаме в градината в едни малки саксийки, но на масло не съм виждала. Лавандула гледах преди 2 дни в Костко и защо не взех?! Но не знаех за лавандулата и кърлежите.


Искам да ви попитам дали някой от вас е активен Ютюб блогър/влогър?

Фонсе, съгласна съм. Опитвам се.
Доколко ми се отдава е друг въпрос, но опитвам.




Последна редакция: пн, 02 юли 2018, 17:51 от Анонимен

# 51
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 024
Конти, гривни с цитронела съм купувала на децата и етерични масла от аптеката.

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ети, вчера беше Джулай, ти да не се обърка?
Добро утро.
То и аз рано станах. Акашеее, къде си да си мрънкаме в понеделник. Отърва се, нали. Много е гадно да се прибереш от морето и да превключиш на работна вълна. А днес ще има мноооого работа.

# 53
  • Мнения: 14 302
Добро утро, банда без команда!

И аз в края на месеца излзиам отпуска и нямам търпение Heart Ще ходим в Созопол, писах май. Не съм ходила никога,  та ще видим. Иначе на мен пъпа ми е хвърлен в Обзор. Обаче години наред ходехме в една къщичка с кръчме отдолу и на няколко стъпала от плажа, та моя маршрут е леглото, плажа, кръчмето, не обикалям много. Активен мързел.

Райче, видях ти вчера коментара за колата, ама бях през телефона, а после припаднах. Тази седмица ще имам яснота как вървя с бюджета, имам да финализирам нещата с банката. След това ще реша дали да си сменя колата. И аз предпочитам малка кола, автоматик, но толкова неща има да се правят по къщата, че...

Снощи не можах да догледам мача,  но се радвам, че хърватите продължават.

Натопорчена седмица се очертава и в личен и в служебен план...

Хубав ден ви пожелавам!

# 54
  • Мнения: 3 652
Добро утро,

Лиляна  bouquetза новата тема.
Фонсе, точно тази песен на Ричард Маркс се сещам всеки път, като видя че Анджи е писала.

Ние от деца сме в Созопол и къмпинг Каваци/Смокиня. И като почнах да ходя сама на море пак в Созопол ходихме. И досега си спомням мириса на Бургаската гара, като слезеш от нощния влак, просто толкова много да го обичам тоя град. Ех, спомени, щастливо и безгрижно време.

Днес пак на работа, доста ми е притеснено, ще разбера какво съм свършила с графика за уикенда.

# 55
  • София
  • Мнения: 17 282
Добро утро!
Контес, браво за колата!
Нямам за казване аз, на тръстиката.

# 56
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Конти, една на 10-15к става известна и прави пари, но нищо не ти пречи да опиташ.
Гледам бг влогъри, ами много постно и безинтересно.

# 57
  • Мнения: 39 330
Добро утро!
Съжалявам за Историкът! От неговите разкази историята ни звучеше различно и много интересно!
Честита ни тема.

# 58
  • Мнения: 6 295
Добро утро!
Аз стягам багажа и след малко потегляме.Леко ми е спек,но поне е работен ден и няма да има много коли по „нашия” път.
Карз,дано тези два месеца раздяла минат неусетно Hug !

# 59
  • София
  • Мнения: 18 679
Добро утро!
Чакаме класиране за гимназиите днес или утре. Ще ме заболи пръстчето от рефрешване Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт