УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 377
  • 758
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 906
След секцио можеш да се изкъпеш чак на 3-ти ден, когато сменят превръзката с водоустойчива.

# 376
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Потвърждавам за превръзката на третия ден, но да ви кажа аз и втория ден успях да се <поокъпя> макар и малко на части  Laughing  
Стая Галерия нямам идея какво е, не съм ползвала екстри  Peace

Аз също съм много доволна от ФМ при Мануелян- много подробна, гледа и мери всичко, което е релевантно към момента и обяснява кое и защо, а на теб ти показва каквото може да се различи от лаик и отговаря спокойно на всякакви въпроси.

# 377
  • Мнения: 106
Здравейте! Дали някой е имал престой след раждане в стая Галерия? Дали си струва парите или е по-добре да си платя просто самостоятелна стая?

Според мен галерията си струва всяка стотинка, но не съм била в нея. Самостоятелна стая плюс секцио плюс това-онова и става горе долу колкото галерия, а стаята на снимките като я гледам е уникална. Има някакво много специално отношение- храната е по меню, в което казваш какво не искаш да ядеш, голяма глезотия е Heart
Честно казано, яд ме е, че не я ползвах, защото не смятам повече да раждам и щеше да е още по-як спомен.

# 378
  • Мнения: 683
Според мен пък не си заслужава. Може би едиствено, ако раждаш секцио. Влиза избор на екип, свободни посещения, а пък и престоя е повече дни.

Но като цяло стаята не е нищо особено. Ако раждаш нормално, епидурална упойка не влиза в цената. Като сложиш и пакета с изследванията за бебето, ти излиза около 3000 лева, за 3 дни не мисля, че си заслужава.

# 379
  • Мнения: 63
Благодаря за отговорите! Иска ми се да родя нормално, но нещата отиват към секцио... Затова съм се насочила към това да ми е максимално комфортно по време на престоя - с банята, посещения и т.н. Но има време, ще помисля.

# 380
  • Мнения: 683
В такъв случай и аз съм ЗА! Също бих предпочела да платя малко повече, но да ми е комфортно при по-дълъг престой. А и след операция ще е хубаво да има по-често някой при теб. Simple Smile

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 1 638
Аз предпочитах да съм с още едно момиче в стаята. Първо има с кой да си правиш компания, имате 1000 общи теми , дори и само за децата.  Обменяте опит, помагате си и се наблюдавате. Или попаднах на готина съквартирантка и така мисля...

# 382
  • Мнения: 1 327
Аз предпочитах да съм с още едно момиче в стаята. Първо има с кой да си правиш компания, имате 1000 общи теми , дори и само за децата.  Обменяте опит, помагате си и се наблюдавате. Или попаднах на готина съквартирантка и така мисля...
Попаднала си на готина съквартирантка.Аз никога няма да повторя тази грешка.Не стига ,че кашляше заради интубацията(беше секцио след пълна упойка) нон стоп през целия престой постоянно,ами и хъркаше ужасно силно .Беше кошмар.

# 383
  • Мнения: 1 694
Абсолютно съгласна съм с Шанел, 5 д не мигнах заради такава хъркаща,кашляща. Да не кажа, че и нямаше какво а си говорим.

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ако имаш едни излишни 3000 лв естествено, че е хубаво да си вземеш вип стаята. Но за хора със стандартни доходи е напълно излишен разход. За няколко дни може да се изтърпи съквартирантството с друга жена. Аз бях с още 2. Едната беше туркиня и не говореше с никого. Другата беше с много ревливо бебе и тя самата постоянно мрънкаше за нещо, но въпреки това не бих била отделно.  Да не говорим, че аз лично като съм в болница, искам да има някой около мен, защото ми е депресивно. Освен това ако се наложи, може да помолиш за нещо. Аз още първия ден тръгнах да се къпя и ми прилоша в банята. Ако се бях строполила, кой щеше да разбере, ако бях във вип стаята.

# 385
  • Сливен
  • Мнения: 825
Още щом ме свялиха от родилно бях на средното легло.На първото имаше една кифла която е изписаха на следващия ден за което много се радвам,а на третото легло беше мама която беше родила преждевременно в 33 г.с и милата беше мн притеснена о страдаше защото не и даваха мн информация за бебчо ,но пък ми помагаше адски много стс съвети за кърменето и като цяло!После докараха още едно момиче и ни беше много добре.Все има за какво да аи говориш с тях.Едната е изписаха в събота другата в неделя и останах за един ден сама -беше ужасно времето не минаваше като бях сама и мн се депресирах.Все още аи поддържан връзка с двете жени !

# 386
  • Мнения: 1 694
Абе не знам, а бах на ръба на нервна криза с мойта, не стига самата обстановка, хормони бушуват, ами и една такава........не мерси. Здравето и психиката ми е по- важна.

# 387
  • Мнения: 63
Всъщност е въпрос на късмет. И предпочитам да не рискувам. Аз съм решила да съм в самостоятелна став, просто се чудя дали да дам още пари за Галерия...

# 388
  • Мнения: 906
Да не се припознаем тука, че и аз съм от хъркащите от време на време 😅
Аз също предпочитам с друго момиче в стая, още повече че бях с близнаци втория път и можете да си представите какъв шоу спектакъл ми спретваха двамата.

# 389
  • Мнения: 106
Аз предпочитах да съм с още едно момиче в стаята. Първо има с кой да си правиш компания, имате 1000 общи теми , дори и само за децата.  Обменяте опит, помагате си и се наблюдавате. Или попаднах на готина съквартирантка и така мисля...

То якото на галерията и самостоятелната е не, че стоиш сама, а че най-близките ти са при теб. Аз бях в самостоятелна стая и майка ми и мъжът ми се редуваха да са си при мене и да ми помагат.
Накрая акушерките, нали като си тръгваш, ти показват как да къпеш бебето и директно на мъжа ми му връчиха тоя ангажимент Grinning Абе много сладко беше, и на него му остана готин спомен, даже се шегува "аз като бях в родилно..."
Аз съм си и малко темерут и хич не ща да се съобразявам с някоя друга като мене пет дена, да хърка, да ѝ звъни телефона, да ѝ идват свиждания, да шуми докато бебчето спинка, изобщо... представях си как моето бебе спи, а нейното реве и пречи на моето. И как с всички кървища ходим в една тоалетна... Което е абсурдно де, знам, ма... луда работа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт