УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 539
  • 758
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 449
Аз да питам минавте ли очен преди нормално раждане, за да ви саже има ли риск от отлепяне на ретината?
Не съм минавала очен преглед преди раждането.

# 241
  • Сливен
  • Мнения: 825
Аз да питам минавте ли очен преди нормално раждане, за да ви саже има ли риск от отлепяне на ретината?
Не съм минавала очен преглед преди раждането.

До колкото знам се минава очен ако имаш очила или операция на очите.Т.е “оплаквания”
Аз раждах секцио понеже имам предни 3 операций коремни едната от която беше минало само година,но си имаше мами родили нормално но по големия процент бяха секцио.

# 242
  • Мнения: 42
Аз се следя при Веселин Ангелов и исках при него, но той беше и на смяна. Отидох в събота в 7 вечерта на преглед при него с тенденция да ме остави, но ми каза че имам 2 см разкритие и поне до следващия ден вечерта няма да родя и ме прати да си ходя в Ямбол. Да ама не... Тъкмо се прибрах вкъщи и менпочнаха контракции на 5-10 мин изтраях 5 часа вкъщи и тръгнахме...качиха ме към 4:30 в предродилно, пуснаха ми система и се почнаха стенанията 😂,  след доста чакане дойде анестизиоложката за епидуралната упойка и възкръснах!!! Като взе да ме отпуска и имах пълно разкритие ме преместиха в родилно за около 30 мин родих в 09:10ч, малко след мен приеха едно момиче със 6 см и роди преди мен. И двете сме с по 2-3 шева но всичко е наред. Вчера се родиха 6 бебета секцио... и 1 нормално. 3 сме единствените нормално родили в цялата болница. Не знам с това секцио тези стажанти как ще се научат

# 243
  • Мнения: 108
Маминки, на 4 ноември ни се роди момченце в 9 сутринта и заедно с мен дойде още едно момиче посреднощ. Ние сме единствените нормално родили в цялата болница!!!

Честито бебче, да е живо и здраво Simple Smile Много щастливо детство да има  малкит мъж!
Това "цялата болница" как прозвуча Simple Smile Те са петнайсетина легла и надали всичко е било пълно Grinning

# 244
  • Мнения: 190
Като раждах преди 7години сестрите бяха все заети, по един час ги чаках да ми донесат обезболяващо, сега още ли е така или са се променили нещата?

# 245
  • Мнения: 907
Не съм останала с такова впечатление от акушерките, веднага се отзовават, щом им звъннех.

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 449
И в нашата стая идваха на минутата. Супер отношение получих и от акушерките.

# 247
  • Мнения: 1 698
Някой може ли да ми каже как да си запиша час при Ирмов, за да се уговорим за секцио?

# 248
  • Мнения: 42
Маминки, на 4 ноември ни се роди момченце в 9 сутринта и заедно с мен дойде още едно момиче посреднощ. Ние сме единствените нормално родили в цялата болница!!!

Честито бебче, да е живо и здраво Simple Smile Много щастливо детство да има  малкит мъж!
Това "цялата болница" как прозвуча Simple Smile Те са петнайсетина легла и надали всичко е било пълно Grinning

Само във вторник се родиха 7 бебета секцио...до колкото разбрах в стаи за нормално раждащи вече настаняват и тези които са секцио, защото няма място

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 449
Някой може ли да ми каже как да си запиша час при Ирмов, за да се уговорим за секцио?
Най-добре звънни в Девата и кажи за какво ти трябва час, те ще те запишат. Ако няма часове, просто питай в кой ден докторът е там и отиди на място. Може да се наложи да изчакаш, но все ще те приеме. Другият вариант е да му пишеш в месинджър и да питаш него кога е в болницата и по кое време е удобно да идеш, но това в случай че на регистратура не могат да ти дадат час за по-скорошна дата.

# 250
  • Мнения: 108
Лелеее, 7 бебета... аз си мислех, че като е малко отделението и се раждат по 1-2 на ден... Явно напливът е голям.

# 251
  • Мнения: 140
Нормално е напливът да е голям. Все пак това родилно е на светлинни години пред останалите две в града. Не говорим само за базата, но и за лекари, акушери, неонатолози... всичко. По повод нормално раждане и моят АГ д-р Георгиоски през цялото време ме насърчаваше за такова. Родих така и докато бях в болницата имаше около 8 нормални раждания.

# 252
  • Мнения: 203
Относно раждането . Онзи ден се консултирах с Йорданов . Попитах го тъй като съм с папилома вирус дали мога нормално . Каза , че не е невъзможно , но не ми препоръчва . Била съм дребна и слаба и ще се мъча само .

# 253
  • Мнения: 42
През престоя ми там, мисля че на визитации се извъртяха почти всички лекари, Гергиовски ми направи много добро впечатление!

# 254
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета! Имам насрочена дата за секцио за 21.11.2018г. и трябва да си направя кръвни изследвания, но в сайта на Девата пише, че трябва да се направят 7 дни преди операцията, та исках да питам ако утре отида да дам кръв и урина, мислите ли, че е рано?

Общи условия

Активация на акаунт