УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 401
  • 758
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3
Здравейте мамичета, нова съм тук и не знам дали това е правилнота място да пиша.
Направих първите си 2 прегледа от бременноста при д-р Ирмов и след второто посещение някак си се отдръпнах и не желая да ходя повече при него. Нормално ли е от 2-рия месец да ме пита как искам да раждам и като отговоря нормално да ми отговори, че съм щяля да съм първата и едва ли не единствената, как щели да ме снимат и да ме пишат в учебниците?? Наистина ли повечето майки вече раждат с операция и наистина ли това им се налага или те просто го желаят?? И има ле го това с нарочното уговаряне да е ражда секцио без да има проблем? Моля помогнете, за пръв път съм бременна и съм притеснена..

# 271
  • Мнения: 1 694
Здравейте мамичета, нова съм тук и не знам дали това е правилнота място да пиша.
Направих първите си 2 прегледа от бременноста при д-р Ирмов и след второто посещение някак си се отдръпнах и не желая да ходя повече при него. Нормално ли е от 2-рия месец да ме пита как искам да раждам и като отговоря нормално да ми отговори, че съм щяля да съм първата и едва ли не единствената, как щели да ме снимат и да ме пишат в учебниците?? Наистина ли повечето майки вече раждат с операция и наистина ли това им се налага или те просто го желаят?? И има ле го това с нарочното уговаряне да е ражда секцио без да има проблем? Моля помогнете, за пръв път съм бременна и съм притеснена..
Смени доктора.

# 272
  • Мнения: 36
Здравейте мамичета, нова съм тук и не знам дали това е правилнота място да пиша.
Направих първите си 2 прегледа от бременноста при д-р Ирмов и след второто посещение някак си се отдръпнах и не желая да ходя повече при него. Нормално ли е от 2-рия месец да ме пита как искам да раждам и като отговоря нормално да ми отговори, че съм щяля да съм първата и едва ли не единствената, как щели да ме снимат и да ме пишат в учебниците?? Наистина ли повечето майки вече раждат с операция и наистина ли това им се налага или те просто го желаят?? И има ле го това с нарочното уговаряне да е ражда секцио без да има проблем? Моля помогнете, за пръв път съм бременна и съм притеснена..
Смени доктора.

Аз също не го харесвам. Мен ще ме изражда Георгиоски

# 273
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Какво му се връзвате на глупостите, явно е бил в някакво невероятно "забавно" настроение  bambam

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ирмов е супер неприятен тип. Самата му физиономия те отблъсква, а в последствие и поведението. Жените наистина се излигавяват доста с това секцио напоследък, което е неразбираемо за мен. Избери си друг лекар. Гергиоски е страхотен човек, много галантен и внимателен, но Ангелов и Йорданов са с повече опит. Аз раждах при Татарова, но тя изражда само с предварителна уговорка и избор на екип.

# 275
  • Мнения: 76
Избери си друг лекар от болницата. Ирмов и моя приятелка настояваше да е секцио, тъй като била пълна и щяла много да се мъчи и не знам си още какво. Момичето си роди в Ямбол, нормално и много бързо.

# 276
  • Мнения: 5 998
Ирмов е пълен простак и гледа все по-бързо да мине, смени го.

# 277
  • Мнения: 4 087
Не мисля, че секциото еглезотия, само човек не минал през секцио , може да си мисли, че е нищо работа и глезотия да се роди така. Операция е.

# 278
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
 Съгласна съм с Вас , но е факт ,че все повече жени сами избират секциото именно от страх да родят нормално. Аз лично познавам такива, а и ми направи впечатление като раждах в цялото отделение ,което беше пълно, само аз и още една жена бяхме родили нормално.
Не мисля, че секциото еглезотия, само човек не минал през секцио , може да си мисли, че е нищо работа и глезотия да се роди така. Операция е.

# 279
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Секциото, когато се прави с местна упойка е манипулация. Операция става, като те интубират. И винаги съм се чудела как така с лека ръка лекарите го правят под пълна анестезия и го препоръчват дори. А жените се съгласяват без да имат идея за какво става въпрос.

# 280
  • Мнения: 106
Аз бих сменила лекаря, ако не се чувствам комфортно при него. Бях при Георгиоски, изключително внимателен човек. Харесвам и Ангелов, и Йорданов, но първият не води ЖК в Бургас. Ако не си ок с Ирмов- не се мъчи, има достатъчно лекари.

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Не мисля, че секциото еглезотия, само човек не минал през секцио , може да си мисли, че е нищо работа и глезотия да се роди така. Операция е.
Хич не е глезотия, а от глезотия го избират. Всяка втора реве "Страх ме е от раждането. Искам секцио".

ZlatkaBs, къде са тези достатъчно, че и кадърни лекари? Аз се сещам за 2-3 , като единия не приема вече пациентки и е пренатоварен/Кироваков/, Татарова изражда само с предварително уговорка и за добро следене на бременността трябва да си плащаш.....и то не останаха много други

# 282
  • Мнения: 3
Аз също чух от моя близка, която е раждала при Кироваков и той е следял бременноста много добри отзиви и смятам да се пробвам при него, ако не успея да се вредя кой друг препоръчвате?Доктор Татарова към коя болница работи?
quote author=miss july link=topic=1047270.msg37768975#msg37768975 date=1543250846]
Не мисля, че секциото еглезотия, само човек не минал през секцио , може да си мисли, че е нищо работа и глезотия да се роди така. Операция е.
Хич не е глезотия, а от глезотия го избират. Всяка втора реве "Страх ме е от раждането. Искам секцио".

ZlatkaBs, къде са тези достатъчно, че и кадърни лекари? Аз се сещам за 2-3 , като единия не приема вече пациентки и е пренатоварен/Кироваков/, Татарова изражда само с предварително уговорка и за добро следене на бременността трябва да си плащаш.....и то не останаха много други
[/quote]

# 283
  • Мнения: 118
Татарова преглежда на частно в клиниката на д-р Калчева, а ЖК по ЗК води в Лайфа.Следя се при нея и съм страшно доволна. Малко е особена,сдържана е откъм емоции, но си разбира от работата.

За Кироваков съм чувала много добри отзиви. С предната си бременност ( кухо яйце) бях при него.Ами честно казано да, много добро отношение има към пацоентките си, но прегледите ми продължаваха между5 и 10 мин макс. Само заради това не отидох да се следя при него и тази бременност. Струва ми се недостатъчно при рискова бременност и с две предишни загуби да ме преглежда 10 мин. А и да отбележа че дори и с часове много се чака при него понеже вече има много пациентки.Пак казвам- хареса ми като отношение но някак графика му вече не позволява да обърне по- обстойно внимание.

Независимо кой ще избереш,най- важното е това да е твоят лекар,този на който ще имаш пълно доверие че прави всичко за теб и бебето. Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 ное 2018, 13:48 от Джиджис

# 284
  • Мнения: 2 883
Д-р Татарова следи моята бременност и до този момент съм много доволна от нея, но си плащам за прегледите, по здравна каса основно ми дава направления за изследвания. Отговаря на всичките ми въпроси, видя няколко проблема в зародиш и адекватно реагира за отстраняването им. Надявам се и тя да води раждането.

Общи условия

Активация на акаунт