Професионални серии за коса - тема 120

  • 77 901
  • 762
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 354
Чукни в гугъл това Alterna CAVIAR Anti-Aging Replenishing Moisture Shampoo и балсам. Маска не съм ползвала. Мисля, че ще ми дойде тежка, защото по принцип маските на коя да е серия са ми тежки. Но на мен тази комбинация ми прави косата страхотна. 3 миенeта съм с нея, 3 с нещо друго. Тя всъщност не е точно хидратираща, доста момичета я чувстват протеинова. Но при мен все едно се нагажда някакси към нуждите на косата ми и минималното количество протеин отива точно на място, след което косата е напомпана и си е взела и от хидратацията.

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 18:35 от vici75

# 466
  • sofia
  • Мнения: 2 268
vici75, супер си! Много благодаря 🌸

# 467
  • Мнения: 10 354
Дано ти хареса Simple Smile Аз малко отбягвам да давам съвети така, че на всеки косата различна, пък той как си я описал, а тя каква е, е друг въпрос. Но по това което ти си описала, сякаш косата ти е подобна на моята. На Керастаз нищо  не ми пасна. Сума и пари на вятъра. Тежки ли са ми, не мога да разбера. Имам много да изчиствам от шкафа. АКо трябва да остана с две серии, три най-много, бих предпочела тези конкретните на Алтерна и някоя от Марокан Ойл въпреки аромата на последните. Айде бих взела и нещо с блестящи частици от време на време. На Керастаз съм вземала Денсифика (не е за мен), едно омбре борих до изрязване Тераписта бях взела тогава (и за тогава не ми пасна), после Хронолоджиста (пак не е за мен - хубава коса един ден и на следващия смачкана, залепнала, матирана). Не казвам че не е хубава марка, а че не е за моята коса - не третирана, средно тънък косъм средно гъста, като че ли нормална, дълга вече до под закопчалката на сутиена.

# 468
  • Мнения: 4 743
Някой да сравни новата маска на Керастаз за дълга коса с другите им маски, моля... Има ли протеин тази маска или е чиста хидратация? Има ли ползвали я?

# 469
  • Мнения: 2 114
Аз имам серията. Правила съм и салонната терапия. Според мен е балансирана.

# 470
  • София
  • Мнения: 3 919
Страхотна е новата маска, и то като се има предвид, че не съм особен фен на маските и шампоаните на Керастаз. Но за нуждите на косата ми (омбре, изрусена много, суха, дълга, с накъсвания) пасва идеално. Не я усещам много протеинова, може би преобладават серамидите като изграждащ елемент, и усещам силна хидратация.

# 471
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Наистина е маска за дълга коса. Балансирана с превес на хидратацията. С друга маска на Керастаз ми е трудно да я сравня.....Донякъде с Мажистрал,но там протеина повече се усеща и с Нутритермик,но пък при него хидратацията е доста повече та...нещо по средата.

# 472
  • Мнения: 185
Здравейте! От 2 дни чета из темите, но са изключително много и реших да пиша за съвет.
Винаги съм била с дълга коса до кръста, на моменти и под кръста, между чуплива и къдрава е, сякаш повече клони към второто. Не я бях подлагала на никакви процедури, които биха могли да я увредят, до тази година...
Реших, че искам да си изсветля няколко тона косата, отидох при уж най-добрият фризьор, но какво се обърка не знам, прибрах се с перхидролени кичури и изгорена коса 4 пръста под корените. В крайна сметка вече съм си с моят цвят, но търся нещо, което да ми помогне за възстановяването.Досега винаги съм си мила косата с дрогерийни марки, но мисля че не помагат достатъчно. Приемам всякакви съвети за професионални продукти, от шампоани до препарати за след къпане...
Съжалявам за дългият пост и ако мястото му не е тук!

# 473
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Новата маска на Керастаз я пробвах вече достатъчно пъти и за мен е за дълга коса.Моята е и чуплива,усещам я хидратираща,много добра маска е!

# 474
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Коя е тази маска на Керастаз?

# 475
  • Мнения: 1 764
+1за серията за дълги коси на Керастаз! Единствените маска и шампоан на Керастаз, които ми допадат. Моята коса харесва хидратация и тези продукти от марката ми се отразяват добре.

# 476
  • Мнения: 4 743
Благодаря момичета за отзивите, ще се купува явно... Къде да намеря по-изгодно олиото на L'anza? Нали него хвалите? Да не объркам нещо... Аз го намирам тук 50мл за 29 евро.. Нормална цена ли е?

Някой питаше за новата серия на Керастаз за дълга коса - Еxtensionist зелена серия...

# 477
  • Варна
  • Мнения: 18 152
Благодаря момичета за отзивите, ще се купува явно... Къде да намеря по-изгодно олиото на L'anza? Нали него хвалите? Да не объркам нещо... Аз го намирам тук 50мл за 29 евро.. Нормална цена ли е?

Имаше го във фрагрансдирект на 19.90 лири за 100 мл, но е изчерпано.
намирам го в Амазон на 22.60 лири за 100 мл.
https://www.amazon.co.uk/LANZA-Keratin-Healing-Oil-100/dp/B006X4 … keywords=L%27Anza

# 478
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Излизат и по-добри оферти в ибеи и амазон . Миналия ден поръчах на една дружка 100мл. за 18лири.

https://www.ebay.co.uk/itm/NEW-LAnza-Keratin-Healing-Oil-100ml/3 … 57872.m2749.l2649

# 479
  • Мнения: 1 030
Дано ти хареса Simple Smile Аз малко отбягвам да давам съвети така, че на всеки косата различна, пък той как си я описал, а тя каква е, е друг въпрос. Но по това което ти си описала, сякаш косата ти е подобна на моята. На Керастаз нищо  не ми пасна. Сума и пари на вятъра. Тежки ли са ми, не мога да разбера. Имам много да изчиствам от шкафа. АКо трябва да остана с две серии, три най-много, бих предпочела тези конкретните на Алтерна и някоя от Марокан Ойл въпреки аромата на последните. Айде бих взела и нещо с блестящи частици от време на време. На Керастаз съм вземала Денсифика (не е за мен), едно омбре борих до изрязване Тераписта бях взела тогава (и за тогава не ми пасна), после Хронолоджиста (пак не е за мен - хубава коса един ден и на следващия смачкана, залепнала, матирана). Не казвам че не е хубава марка, а че не е за моята коса - не третирана, средно тънък косъм средно гъста, като че ли нормална, дълга вече до под закопчалката на сутиена.
Моята коса е третирана, изрусена и също нито една серия не ми понесе. Пробвах ги почти всички. По-едно време се чудех, само моята коса ли е толкова сбъркана, че не и понася нищо от тези продукти, при толкова хубави отзиви.
На Алтерна също пробвах една, но вече не помня коя беше. Изпаднах в ужас от вида на косата си, сплъстена, ръка не можех да прокарам, за  четка или гребен да не говорим. Но може би не съм уцелила точната или е била протеинова, а моята коса протеин не търпи.

Общи условия

Активация на акаунт