Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 42

  • 50 396
  • 730
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 541
На АР мляко сме от втори месец,  не наддаваше.Първите три седмици
наддаде 200гр. и започнах да дохранвам после за седмица наддадете 700гр. Минах на АР заради постоянното повръщане и заради това, че се задави много лошо с кърма ( същият ден ми спря, бях сама и щях да получа инфаркт докато си поеме въздух). Имаше подобрение, но сега с увеличаване на количеството започна да повръща и преди следващото хранене. Скоро ще стане на три месеца, а още храня седем пъти по 130мл. през нощта спи от 22.30 до 06ч. и от там на два часа и половина. Той е все гладен аз понякога не смогвам да измия шишето, то става време за следващото хранене.
Онзи ден готвих обикновена манджа на фурна, цял ден я правих и накрая беше станало време да го храня, прибрах я в хладилника, нахраних го, изяде си сиропа и  пускам фурната да я пека и след два часа установих, че тавата е в хладилника. Само съм топлила къщата Simple Smile Кажете ми, че ще стане по-добре Wink

# 91
  • Мнения: 4 651
Ще станеш буба (по- добре). След като цял ден си търсих портфейла , го открих в хладилника.
На 4 го оставихме ние при нашите, ама аз бях твърдо убедена, че никой не може да го гледа кат мен.  Сега ги давам и двамата, ама дали ги искат 🤣?

# 92
  • Мнения: 311
Бубе, и ние бяхме с рефлукс. 3 месеца Гастротус и сехга почти нямаме (от 8 мм разширение до 3 мм само за 3 месеца). Така че - кураж Wink Относно шишето - вземи си няколко по-големи стъклени. Така няма да стерилизираш на всяко хранене, а и после ще си ги ползваш за сокчета, вода и т.н. Simple Smile

# 93
  • Сливен
  • Мнения: 4 076
https://3.bp.blogspot.com/-9pDRXPJvGc0/VZUCVDAVOXI/AAAAAAAAMMg/w … ToNg/s640/t6a.JPG
Нашето малко момче днес стана на 1 година.Черпя ви виртуално.
Нещо не мога да постна снимката.

# 94
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Да е жив и здрав и много щастие да ви носи🎂

# 95
  • Мнения: 2 999
Момичета, не мога да ви изчета.🤪😜
Оеси, честит ви празник и жив и здрав да ви е!

# 96
  • Мнения: 541
Катлея благодаря за куража Simple Smile 20 дни е на Гастротус - явно трябва повече време. Все още се въздържам от посещение при детски гастроентеролог, защото в Бургас няма и трябва да пътуваме, така че не знам колко е зле рефлукса.
Честит Рожден Ден на малкият юнак Simple Smile

# 97
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Да е жив и здрав рожденика!Желая му щастливо детство с много весели игри и смях!

# 98
  • Мнения: 311
Не се притеснявай само! Всяко второ бебче е с рефлукс като под 5 изобщо не го считат за проблем. Моите са на Аптамил АР и вече обмислям да им давам нормално мляко. Имай повече търпение - всичко се надмогва с растежа Wink
Честит рожден ден! Да сте живи и здрави! Hug

# 99
  • Сливен
  • Мнения: 4 076
Благодаря много за пожеланията.Simple Smile

# 100
  • Мнения: 993
Оеси, поздрави и от мен за първата годинка на юначето! Да расте здрав, умен и щастлив!

# 101
  • Мнения: 4 097
Оеси, честит празник и от мен! 🎁🎈🎉


Да ви се похваля, че в края на този месец ще си вземем втората заповед. Много се вълнувам, но и ми е свито, че сме с тежък мъжки фактор, ни се иска малчо да стане батко.

# 102
  • Мнения: 6 570
Да е здрав и щастлив рожденика 😍

# 103
  • София
  • Мнения: 10 642
Не се притеснявай само! Всяко второ бебче е с рефлукс като под 5 изобщо не го считат за проблем. Моите са на Аптамил АР и вече обмислям да им давам нормално мляко. Имай повече търпение - всичко се надмогва с растежа Wink
Честит рожден ден! Да сте живи и здрави! Hug

Твоите не ядат ли вече пюрета?

# 104
  • Мнения: 311
Не, ще започнат към 8-я месец, защото са със зверски колики и рефлукс. Освен това се водят недоносени (въпреки, че изглеждат като 8 месечни) и са с приравнена възраст Joy Това, което ще направя, е в 6-я месец да започнем сокчета и в 8-я - пюренца Simple Smile За никъде не бързам, само да им минат коликите... На никой родител не пожелавам да гледа безпомощно детето си как се гърчи от болка заради гадните колики...

Общи условия

Активация на акаунт