Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 юли 2018, 23:02 ч.

Репродуктивна биология в ПУ

• 2 688
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,
Тази година кандидатствам и съм се насочила към молекулярна биология в Пловдивски университет. Тъй като съм чувала, че с подобна специалност няма голяма реализация, особено в България, разгледах и магистърските специалности. Оттам се спрях на репродуктивна биология. Интересува ме има ли развитие с подобна специалност? Ако някой изучава това или има някакви наблюдения моля да сподели малко информация! Relaxed Благодаря предварително!

# 1
Само влез в проблемното забременяване.
Отличен опит ти казвам, че в Бг са много, ама много малко читавите репродуктивни доктори. Биолози  също

# 2
И аз от пациентска гледна точка ще ти кажа, че има глад за такива читави специалисти. Дерзай и успех Simple Smile

# 3
Отдавна си мисля за тази специалност, но все нещо се колебаех, така че благодаря много за отговорите, помогнахте ми страшно много! Relaxed Relaxed

# 4
Успех. И дано станеш добър биолог, за да помогнеш на много дечица да се родят Heart

# 5
Дъщеричката ми иска да учи точно това.Мисля, че е много перспективно. Успех.

# 6
На мен не ми звучи никак зле. За пръв път чувам за тази специалност.

# 7
 Здравей!! И аз ще записвам тази година Репродуктивна биология! Изглежда обещаващо!! 🤗

# 8
Тъй като и аз ще записвам репродуктивна биология в ПУ някой знае ли какви са приемните  изпити , защото никъде не ми излиза ?

Общи условия

Активация на акаунт