Философска тема за семейните отношения (по желание на читателките)

  • 25 930
  • 391
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 5 883
Пак не разбрах чии бушони са гръмнали и са забърсали коментарите...
Но пък е оставен 70 годишният дядо, който явно трябва да ни подейства особено поучително.

# 376
  • Мнения: 3 625
Пак не разбрах чии бушони са гръмнали и са забърсали коментарите...
Но пък е оставен 70 годишният дядо, който явно трябва да ни подейства особено поучително.
Сигурно защото на времето е хващал око:





# 377
  • Мнения: 12 473
Ако се влюбваш физически само, много ясно че ще ти е важно как изглежда обекта.
Ако те привлекат другите му качества, едва ли ще забележиш външният му вид.

# 378
  • София
  • Мнения: 5 883
Е, как се влюбваш само физически, то не е ли комплексно изживяване?
И няма ли разлика между привличане и влюбване. Привличането обикновено си е баш физическо. Нали трябва първоначално някой да те привлече физически, за да забележиш другите му качества.
Защо положението е или, или? Някой физически привлекателен не може ли да има и други качества?

Иначе как става номерът, вървиш си по улицата или на някакво събиране, заведение, виждаш обект от срещуположния пол, може и от същия, и изведнъж те удря гръм, Ах, този колко е интелигентен, умен и не знам си какъв?
Направо абсурдно звучи.

# 379
  • Мнения: 12 473
Ми може и абсурдно да ти звучи, но точно така се получава. Осъзнато или не.
Получваш усещания, сигнали, чувстваш енергията и вибрациите му..които ако отговарят на твоите - е гарантирано привличането и тн.

# 380
  • Мнения: 15 619
Е, как се влюбваш само физически, то не е ли комплексно изживяване?
И няма ли разлика между привличане и влюбване. Привличането обикновено си е баш физическо. Нали трябва първоначално някой да те привлече физически, за да забележиш другите му качества.
Защо положението е или, или? Някой физически привлекателен не може ли да има и други качества?

Иначе как става номерът, вървиш си по улицата или на някакво събиране, заведение, виждаш обект от срещуположния пол, може и от същия, и изведнъж те удря гръм, Ах, този колко е интелигентен, умен и не знам си какъв?
Направо абсурдно звучи.

То, в тоя форум, най.много трескавици падат. Какво те изненадва толкоз? Той, човек, като е зашамаден, все нанякъде му избиват чивиите. Хубаво е, че е на любов, не на война.  Kissing Heart Останалото са незначителни, незначителни подроности.

# 381
  • Мнения: 9 196
Ако се влюбваш физически само, много ясно че ще ти е важно как изглежда обекта.
Ако те привлекат другите му качества, едва ли ще забележиш външният му вид.


Чак пък да не забележиш външния му вид ... малко се изхвърли в тоя пост.

# 382
  • Мнения: 12 473
И да го забележа, няма да ми е повод да го отхвърля, ако друго ме е привлякло.
Но и не съм срещала Джаба все още..))
Бнд предизвика силен смях, когато го видях за първи път - супер нелепо изглеждаше + доста кг. Но в края на вечерта го слушах в захлас и виждах само зелените му очи.

# 383
  • Мнения: X
Супер тема, веднага скачам, щях да пиша в другата, но тя умря още вчера.
За мъжете и жените с деца. Моят ме взе, той беше на 33, детето ми беше на 5. Влюбиха се един в друг от пръв поглед. Някой го беше писал. Толкова ми беше важно това, че си затворих очите за какво ли не. Сега, 7 години по-късно, ми е много трудно с точно този мъж, но не бих го заменила за нищо на света с някой, който няма тези недостатъци на характера, но не е така близък със сина ми. Много е шарен животът.
За милите жестове - при нас не са романтични. Изрично съм казала, че цветя не искам, само по поводи ако обича, и аз не правя такива лъжливо-захаросани бла бла ... Обикновено следя какво харесва и му купувам. Преди няколко дни му простих една простотия с думите 'Е, всички имаме недостатъци'. Знам, че за него това, да подмина простотията, въпреки че постоянно говорим, че това не искам да се прави и т.н. , е голям жест /и за да ви задоволя любопитството, ще кажа, че става дума за много пари/.

# 384
  • Мнения: 3 690
Преди няколко дни му простих една простотия с думите 'Е, всички имаме недостатъци'. Знам, че за него това, да подмина простотията, въпреки че постоянно говорим, че това не искам да се прави и т.н. , е голям жест /и за да ви задоволя любопитството, ще кажа, че става дума за много пари/.
Много пари... колко много?

# 385
  • Мнения: X
Еееех, доскуча ви и ме хванахте мене.
Ми, не ми се говори, приемете, че има проблем с хазарта, ама не точно. Нищила съм го доста преди години и във форума даже, безсмислено е в моя случай.
А за мъжете и външният вид - разбира се, че има значение външният вид. Когато обаче в начален етап не съм харесвала нещо в мъжа, съм прекъсвала. Съгласна съм с казаното - ако човекът като цяло ти харесва, не забелязваш 'големия нос' или някакъв подобен недостатък. Ако обаче нещо не е наред в усещането ти към него, физическите недостатъци започват да имат значение и да се набиват на очи.
* от порядъка на 4 заплати  ..

# 386
  • Мнения: 17 407
В чия услуга реши да търпиш подобно нещо? Излизаш от отношения с един мъж, набутваш се на друг, с когото пак не ти е добре. Ще търсим ли трети, или смяташ да осъзнаеш патологичните си зависимости, оправдавайки ги с детето?

# 387
  • Мнения: X
Ъ?
Хаха, сигурна бях. Ми, представи си, някой хора могат да прежалят 4 заплати на милото и не са опрели до тях. Но нейсе, що ли се обяснявам....

# 388
  • Мнения: 20
И да го забележа, няма да ми е повод да го отхвърля, ако друго ме е привлякло.
Но и не съм срещала Джаба все още..))
Бнд предизвика силен смях, когато го видях за първи път - супер нелепо изглеждаше + доста кг. Но в края на вечерта го слушах в захлас и виждах само зелените му очи.
И на мен ми се е случвало подобно нещо с мъж, който изобщо не съм харесала на пръв поглед.След часове разговори обаче... бях обезумяла по него и бе най-най! Жените ( принципно) обичат и с ушите си. Не говоря за захаросани приказки и сваляние на звезди!

# 389
  • Мнения: X
Ми да, аз пък веднъж харесвах един, който беше много много грозен. Ама си имаше гадже /т.е. не го харесвах само аз/, та не можах да проверя, ако нещата станат, дали щеше да продължи да ми харесва ... ?

Общи условия

Активация на акаунт