Изгарям от мъка

  • 8 122
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте на 18 години съм ( 11 клас) Имах 3 годишни отношения с обвързан мъж, по- голям от мен. Забележете казвам отношения, не връзка. През този период той имаше приятелка, която по негови думи обичаше. Запознахме се от общи приятели и всичко между нас пламна още от първия поглед.3 години= милиони скандали, прекратяване на отношения, слагане на точка, която в последствие отново ставаше запетая и така и до днес.. Това, което съм получавала от него е било, много, но не ми е било достатъчно за да продължа. Залъгвах се през тези години, че ми стига, че ми е добре, но не... не ми е. Страх ме  е, да си призная, че всичко опираше само до секс, но ужасно много се привличахме, чисто в това отношение. Невероятна химия, тръпка и страст, но може би любов само от моя страна. След като  събрах най-накрая тази смелост след 3 години, да му кажа че това, което получавам не ми стига, сложихме края (уж). От близо месец не сме се чували, той както казах си има приятелка и да, разбирайте го, че и изневеряваше. И така де, от този край, вече месец, не съм на себе си. Страдам, плача, пия. Да пия, вече имам опасения за себе си, че ставам алкохоличка, защото не съм добре, ако не изпи 2-3 чаши вино вечер, за да утеша мъката си. Адски много ми липсва, много боли да го няма. Боли да съм сама, имам нужда да блъскам, да хвърлям, да чупя за да изхвърля тази емоция от себ си. За да започна най-накрая да дишам нормално, за да мога да продължа отново. Родителите ми забелязват това и започват да мислят за луда, защото изпадам в истерии, викам от най- малкото, в училище започнах да се провалям, а догодина ми предстои кандидатстване. Наистина не знам как да продължа, писна ми да слушам, че времето лекува, че всичко минава, че съм силна . Не не съм и не мога да продължа напред, искам,но не мога.
Моля ви, помогнете ми, как след такава буря да събера себе си отново? Как да стана силното момиче и да се изправя отново срещу всичко ?

# 1
  • Мнения: 19 321
Изповядай се на майка ти и баща ти, че да ти спрат джобните - хем няма да пиеш, хем може да свършиш нещо полезно, като например да поработиш.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 124
Къде са ти родителите?
Училище нямаш ли?

# 3
  • Мнения: X
Толкова си млада и това ще ти мине. Пубертетски работи. Ще пораснеш и след време може да се смееш на тези истории. Grinning

Продължавай напред, животът не е само в това да имаш някого за цял живот, нито само гаджета, а куп отговорност, който не се състои в гаджетата! Трябва да осъзнаеш това.

# 4
  • Мнения: 281
Едва ли ще намириш голямо разбиране тук. Особено заради лекотата, с която заявяваш, че си била с обвързан мъж. Но това е друга тема. Няма кой да ти каже как да продължиш. Това зависи от теб. Почти всеки е минал през нещо подобно, когато е бил по- млад, правил е глупости, влюбвал се е в грешен човек.
За да станеш силно момиче трябва просто да намериш начин да обикнеш себе си. Когато го направиш и запичне да ти пука за теб самата, ще видиш колко е глупава ситуацията, в която ди. Както и че не си попаднала на правилния човек.
Тепърва ти предстоят нови запознанства, работа и хубави емоции. Инвестирай време в себе си, хобита, приятели, учене, неща, които те правят щастлива.
И да времето лекува. Ще се убедиш.

# 5
  • Мнения: 1 189
Мило момиче, съсредоточи се в/у много други неща. Излизай с хора.Не оставай сама. Спортувай ( физическото натоварване много помага при мъка). Прави неща,които обичаш, дори да не ти се правят, в началото ще ти е апатично, но въпреки това.Плачи,ако ти се плаче ( това също много пречиства ). И,да, струва ти се банално... но ще излезеш от тази дупка...и ще осъзнаеш,че е било напразно. Трябва ти време, дай си го, но и положи усилия за да ускориш процеса. Прегръщам те !

# 6
  • Мнения: 1 413
Знаеш ли момиче, тази история ми прилича на историята на моя близка. 16години разлика, поболя родителите си, близките си заради връзката си. Забременя от него случайно, прави късен аборт и сега години не може да има деца.

Виждаш ли? Отървала си се лесно!

# 7
  • Мнения: 3 732
Не схващам проблема на авторката. Между секс и връзка разликата е огромна.
Въпросния е я използвал само за секс. Тя защо си мисли, че е било връзка? И защо страда - той какво й е дал?

# 8
  • Мнения: 2 990
Бъди спокойна, всичко ще се нареди. Алкохола няма да ти помогне. Срещай се с хора, забавлявай се с приятели и ще се почувстваш по-добре. Ще ти се живее

# 9
  • Мнения: 1 925
Вкарваш се в е*ати филма, заради някой, който те използва единствено и само за секс. Алкохоличка станала, истеричка станала... 11 клас си, осъзнай се малко, държиш се като 30 годишна зарязана с пет деца и без доходи Grinning Наистина е смешно поведението ти. Успокой се малко, ако знаеш след време пък, още колко ще имаш да страдаш Grinning (дано не). Гледай си училището, семейството и приятелите, хвани си някой твой набор и страдай за него ама това в момента е несериозно.

# 10
  • Мнения: 32 494
Ама че пуберски изпълнения.Малко си смешна, да не кажа много.
Вашите не забелязват ли, че виното се изпарява?
Или сама си го купуваш.
Вземи се съсредоточи върху по-важните неща. Например учене.
За мъже има време. Сериозните връзки ги остави за по-напред.
Само не разбрах защо страдаш по някакъв си, който изневерява на приятелката си с теб?
Не ти ли хрумва, че ако случайно се събере с теб, вероятността да ти изневери 99.9%?

# 11
  • Мнения: 49
Мила, спокойно и това ще мине , вярвай че след лошото следва хубавото,много хора са го преживели ,Ами замисли се кой е по-зле ти или онова момиче което той залъгва,ти поне си се отървала,кой знае нея какво я чака с тоя.Първия месец ще страдаш, втория по-малко и на третия ще се съвземеш и така малко по малко .Но в началото е така ,аз съм на 24 и съм минала през същото,боляло ме е до такава степен,че не исках да живея,да говоря с никой и какви ли не ,но така или иначе живота си върви искаш не искаш всичко минава и хубавото и лошото.Само не прави грешката ако те потърси да се върнеш в леглото му, защото явно само това ще иска отново
И да ти кажа ,не си изляла мъката си на хубаво място,тук най-много да получиш някоя обида

# 12
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Не знам що за муньо би се възползвал от 15- годишно момиче.
Ще ти мине, спокойно. После ще се питаш защо си била толкова глупава, защото той те е използвал само за секс. А обвързан мъж, който се възползва от неопитността и младежката глупост на едно младо момиче е един обикновен простак и селски тарикат, от който не можеш нищо да очакваш. За него не си нищо повече, освен свежа плът.
Скоро ще отидеш в университет, където ще се запознаеш с много нови хора и цялата тази история много бързо ще избледнее.
Залягай над учебниците, не над чашките.
Успех.

# 13
  • Мнения: 1 073
За хората, които така с лекота казват колко пубертетско е мисленето ѝ, глупаво и тн., не сте прави! Всеки, във всяка възраст има своите битки! И никой проблем не е маловажен! Мило момиче, трябва да си изживееш тази драма, да научиш нещо от преживяното! Точно тези драми в живота те правят силен! Очакват те много разочарования, много хубави моменти... всичко общо взето! Може да е клише, но всяка загуба те води малко по малко, към нещо голямо и много красиво Simple Smile. Вярвай ми! 5 години стадах за един човек, слагах го на пиедестал. И един ден, буквално от нищото си казах “край”. И малко след това намерих моето щастие!
Поплачи си, няма лошо да кажеш (ако си близка с майка си) за това, което се случва в живота ти. Ако не, сподели с някой друг! Излей си мъката, да си сам в това не е яко!
Успех, мила! Живота е прекрасен, колкото и трудно е да го повярваш сега! Но няма нищо лошо в мъката... след нея оценяваш истинското щастие ❤
Прегръдки

# 14
  • bulgaria
  • Мнения: 310
Преди години един човек ми каза: От любов не се умира. Само се мъчиш". Така е. Ще мине, но дотогава се стегни и най-важното - не се самонавивай и не влизай в драмата с тъжните песни, следенето в социалните мрежи и т.н. Стягай си д-то и не си проваляй успеха в училище.

Общи условия

Активация на акаунт