Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 апр. 2019, 13:28 ч.

Кога трябва да кажем “Сбогом” ?

• 2 552
  • 35
  •   1
Отговори
Искам вашето мнение,защото най-добре хората извън връзката виждат нещата реални.От почти 5 години имам връзка.В началото приятелят ми даваше всичко от себе си в държанието си към мен,но въпреки това си ме лъжеше за момичета,за това къде ходи и тн.Може би тук имам и аз вина,защото съм ревнива.Той се заглеждаше(сега не знам дали го прави,просто не искам да го следя,защото се унижавам по този начин)Та така...Заглеждаше се и това ме дразнише ужасно.Чувствах се прозрачна и незабележима.Но поне тръпка към мен имаше.Подаръци,цветя,бижута,прегръдки,целувки...Но изведнъж когато завърши училище и започна работа любовта му рязко охладняха към мен.Започна да говори само за работата,винаги ме прекъсваше(прави го все още),някак си изобщо не иска да говоря за какво и да било...за каквото и да говоря не му е интересно до такава степен,че ме прекъсва.Излъга ме че работи само с колеги,че нямам никакви жени...Започна да се старае все по-малко когато правехме секс.А сега вече се стигна до там,че ако аз не го целуна той няма да се сети.След 2 месеца заминава за Англия за 3 месеца да работи.В главата ми е нещо ужасно от мисли като”Сега ще иде там,ще ми изневери,като се върне ако е охладнял още повече към мен?Ако избере да остане?Ако намери друга?Ако пак ме лъже?” И просто покой не намирам.Знам какво ще кажеше! Да го оставя.Но не ми е никак лесно.Всяка грешка,която направя ми се натяква.
Когато го питам дали ме обича казва,ме ме обича,но тогава защо не се замисли как да си подобрим връзката,а ми казва неща от сорта на “Ако се разделим ще мога да ходя,където си искам с който си поискам,Ако се разделим ще мога да остана в Англия” Изобщо не го разбирам или може би мозъкът ми отхвърля мисълта,че този човек вече не ме иска....Постоянно има изисквания и не е доволен от мен.Каквото и да направя все е недоволен.Вече не ми прави комплименти,не ме кара да се чувствам желана.Дори като се скарахме ми каза,че не няма желание за секс като цяло.То дори и да го правим той не се старае,няма я страстта в него към мен.Как така всичко се изгуби?Аз съм на 19.Той на 21.Попринцип съм се привързала много към него и съм му позволила да ми се качи на главата.Осъзнава,че е хубав и привлича погледите и винаги се изтъква с това.Просто имам чувството,че като се върне съвсем няма да е този човек с който тръгнах 2014г. ....Ако откриете в мене грешка -готова съм да ида дори на психолог,за да си оправя връзката.Допуснах до да бъде част от семейството ми и знам,че никой няма да допусна така до мен.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 13:34 от nataliatotova

# 1
  • волно калдъръмче
В твоя случай веднага.

# 2
На колко години си?

# 3
Всеки следващ ден с него е унижение за теб, и неуважение към самата себе си. Той чака да го оставиш.

# 4
Попринцип съм от този тип хора,които си взимат поука от грешките.Ако някой има подобна история би ми била от полза да я чуя.Аз просто се обвинявам за това,че връзката е до тук.Или може би постоянното му натякване,че съм виновна ми се е запечатала в мозъка.

# 5
  • София
Значи имаш връзка от 14-годишна? Ужас. На 14 години търчах из площадките и ум не ми е идвал за връзки... то и затова никога не съм се унижавала да търся внимание от недорасляци.
На 19 години си - прекрасна възраст за приключения, усмивки и щастие! Зарежи го този индивид възможно най-скоро, независимо дали ще пътува или не.

# 6
Ами не те иска и ти го казва в очите, но явно го е шубе да предприеме първа крачка, та се надява ти да скъсаш с него, нарочно може би и се държи зле, обаче ти си се впила като октопод. Остави го да си върви, насила хубост не става.

# 7
Естествено, че ще иска да изкара теб виновна. Човекът е слабак, няма смелост да ти каже истината в очите и прехвърля вината върху теб. Оправия с такива хора няма.

# 8
Да, точно сега е моментът да го натириш. На 19 си, какво си се затръшкала за някакъв...никакъв, който не му и пука за теб??

# 9
  • София
Изведнъж ми хрумна, че момичето може да е от малцинствата - за тях е въпрос на традиция да ги женят рано. Ама пък не е имало сватба... ако можеш да се измъкнеш го направи бързо!

# 10
  • София
Абе какви са тия сериозни връзки на 14,15,16?
За къде сте се забързали да ставате толкова сериозни?
Докато остареете, имате време да сте сериозни.
Сега късай, хвърляй и живей. И никакви сериозни гаджета поне една година!

# 11
Нененене,българка съм си! Grinning Просто се влюбих...Първото влюбване.

# 12
Според мен си много млада и имаш наивна представа за момчетата и връзките. Това комбинирано с голямата ти ревност те прави токсичен партьор. Твоето момче те лъже, за да те предпази от болката на реалния свят. Макар, да го прави от добри подбуди има обратен ефект, т.е това пречи да станеш по-скокойна и уравновесена. Според мен с времето, му е писнало да играе ролята на перфекното гадже ( дето даже не се заглежда по други ) и е оставил нещата на самотек. Според мен, за теб ще е най-добре да си намериш приятели момчета и да проумеш техния свят. Как те виждат света. Какво ги интересува тях. Как те гледат на жените. Защо с едни момичета искат само секс, а със други искат повече неща.

# 13
Тя е токсична, а той не? Хммм, ок! Joy
Просто тя вярва, че първото влюбване е голямата работа. Очевидно в случая не е. Следващия!

# 14
  • София
Е само на 19 си,нито си престаряла,нито нищо. Животът ти тепърва започва.Първото влюбване рядко приключва с хепиенд,така че май е по-добре да се разделите,щом и ти казваш,че се заглеждал по други и имал самочувствие,че е много красив,ти пък му покажи,че си и умна и няма да търпиш това.

Общи условия

Активация на акаунт