Звездни компромати - 370

  • 71 719
  • 770
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 328
безобразник  Heart Eyes
Скрит текст:

# 61
  • Мнения: 9 662
Момичета, не знам къде другаде да питам, а вие знаете всичко, та...
Ще ми кажете ли някои добре позиционирани Фейсбук блогъри/влогъри/инфлуенсъри на тема козметика? Моля на лично съобщение. Simple Smile
Засега знам само нашата съфорумка и ще й пиша на нея лично. Но трябва да издиря поне 3ма. Simple Smile

И за да не е спам:
Eва Лонгория:
Скрит текст:

# 62
  • Мнения: 276
Между другото, Ваньо Алексиев и Цвети помагат на много животни в беда. Може и тези с тях да са осиновени, а не купени

# 63
  • Мнения: 16 871
Др.Е, прави едни и същи гърди. По снимките от инстаграм като гледам, на всяка един и същи размер и форма .....

# 64
  • Мнения: 19 689
Тези доста лъскави ми се виждат за спасени. Ела виж моите двама хубавци на какво приличат Joy

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 133
Др.Е, прави едни и същи гърди. По снимките от инстаграм като гледам, на всяка един и същи размер и форма .....

И нослета...

Между другото, направи ми много лошо впечатление онзи ден. Понеже качва сторита чат-пат на самият процес на операция.
Самата операция беше отстраняване на мазнини около корема (не знам как се нарича..), и беше качил клипче, как е хванал по един конец от всяка страна и ту ги допира, ту ги пуска в такт с музиката... Ужасно.

# 66
# 67
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Др.Е, прави едни и същи гърди. По снимките от инстаграм като гледам, на всяка един и същи размер и форма .....
+1 Не са ми харесали нито един чифт от неговите и за мен популярността му е тотална въпросителна.

# 68
  • Мнения: 8 526
Шарлот Хардиева хич не може да се облича горката... Веднъж не съм я видяла да избере нещо както трябва.

Бременната Пипа с брат си

Летиция - подарили са ѝ фланелка
Винаги като видя Летиция се сещам за онзи клип в който тя се препираше и не даваше на свекърва си да докосне внучките си. Тогава писаха, че двете не си говорят

# 69
  • Мнения: 4 690
На д-р Е. освен че работата му не одобрявам, покрай брат си Невен и той ми опротивя. В "Господари на ефира" имаше репортаж за подаден сигнал от зрителите с оплакване от хотела на Н.Енчев в пловдивско село - шум, фекални води, нерегламентиран строеж, но никой не взема мерки, тъй като се ползва политически чадър. Та репортерът се свърза с доктора и той откровено си го заплашваше - Всеки опира до доктори, Не дай си Боже и на вас ще ви се наложи, Колегите се подкрепяме и разни в тази посока...абе, пълен гадняр.

# 70
# 71
  • Мнения: 9 662
Един наистина финансово богат мъж... Чества "Денят на независимостта" на разходка с баща си.
Няма бентлита, няма силикони, няма пози до басейни, няма чихуахуа в дамски чанти...
Скрит текст:

# 72
  • Мнения: X
Харесвам Бил Гейтс и семейството му. За децата нищо не се чува, снимки на задници няма.Blue Heart

# 73
  • Мнения: 35 112
Понеже съм неука, някой , който следи дъщерята на гала, били ми казал какво ѝ боцкат в дупето и какво ѝ правят после? Изглежда много болезнено

# 74
  • Мнения: X
Харесвам Бил Гейтс и семейството му. За децата нищо не се чува, снимки на задници няма.Blue Heart
Еми нито той,нито жена му имат нужда да си рекламират частите от тялото,с които изкарват пари.
Все пак там сферата е съвсем друга Grinning
Мозъка не е на почит.
Даже е силно препоръчително да нямаш.

Общи условия

Активация на акаунт