Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 19

  • 136 667
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 22 963
Днес бях при психолог. Разказах живота си. Плака. Едва го успокоих.

============================

Купих си магнитче за хладилник. Сега, като влезна през нощта в кухнята и свети с надпис: "Връщай се влеглото, свиня такава!"

# 661
  • Мнения: 2 408
- Докторе, нещо съм зле с очите. Не виждам добре надалече. Лекарят завел пациента до прозореца и му посочил слънцето: - Това там виждаш ли го? - Да, това е слънцето. - А знаеш ли, че то е на 150 милиона километра? Ти колко надалече искаш да виждаш?

# 662
  • София
  • Мнения: 20 203
Всички ми заразправяли, как за да промениш живота си, трябва излезеш от зоната си на комфорт. Ама аз искам първо да ВЛЯЗА в нея беее!

Движението е живот! Ето защо, лежейки на дивана, леко потрепвайте с крака!

Ние стояхме в плътна опашка и нейното дупе пипаше ръката ми...

Винаги се доверявай на вътрешния си глас!!! Слушай зова на сърцето си и прави каквото ти каже жена ти...

# 663
  • Бургас
  • Мнения: 6 620
Четох в сайта на Кобилкина,че жените обичат да ги гониш и аз изгоних моята. hahaha

# 664
  • София
  • Мнения: 22 963
Между депутати:
- Веднъж изкарах 20 бона за месец!
- И аз съм имал лоши месеци....

==================================
На 28.10 сме щели да връщаме часовниците. Боже,Боже, ами като не помня от къде го купих?!

-------------------------------------------------

Не съди жената за килограмите да не те осъди за сантиметрите.

# 665
  • Мнения: 13 206
          Да кажем,
     че видите публикация
или коментар във Фейсбук със следното съдържание:
        „Сборът от квадратите на катетите е равен на квадрата на хипотенузата“,
      а Вие нещо не го харесвате,
     Как трябва да реагирате? Ето няколко примера:
- 1. Тъпак! Чак сега ли го откри? Кой ти даде дипломата??
- 2. Господине, Вий знаете ли, че това не го е открил Питагор, а друг човек със същото име? Знаете ли или просто така си пишете?
- 3. Истината е точно обратната „Квадратът на хипотенузата е равен на сбора от квадратите на катетите.“ Като не знаете, не цитирайте.
        Невежа!
- 4. Според денешни историски додатки тоа го е изнамерувал Македонскиот математичар од Кичево Пите Гороски 30 илjади години пре Ристос.
- 5. Какви квадрати, какви триъгълници?! Хората умират от глад, вие пишете за някакви си квадрати. Позор!
- 6. Така е като си траем. Дотам стигнахме. Не сме народ, а мърша!
- 7. Zdr kvo pr krevatite na kateto ne sa hipotezi!!!!????
- 8. Господине, Вие чували ли сте за Лобачевски? Чували ли сте за така наречената неевклидова геометрия? Невежа!
- 9. Това ли е последната хибридна атака, бе путинист такъв?
- 10. По времето на бай Тошо си живеехме по-добре и без такива хипотенузи. Предател!
- 11. Tova e laga!!! Dokoga 6e ni lagete!!! Octafka!!! BALGARIQ nat fsi4ko!!!
- 12. Питагор всъщност е открил така наречените Питагорови гащи. Макар че древните елини са ходели увити в чаршафи, а съвременните гръцки гвардейци се обличат с белички чорапогащничета и фустички. Това е истината!

# 666
  • София
  • Мнения: 22 963
- Скъпи, ще ми купиш ли телефон за рождения ден?
- А тоя, другия дето го имаш,
- Е, той ще ми купи таблет.

# 667
  • Мнения: 2 408
Вървят през пустинята евреин и арменец. Евреинът носи на рамо торба с жълтици, а арменецът -  торба сливи. Евреинът ожаднява и казва на арменеца: - Хайде да направим пазар! Арменецът се съгласил. Евреинът пита: - Колко искаш за сливите? - Торба злато. - Скъпичко ги даваш. - Ами.. поразходи се, огледай.

# 668
  • София
  • Мнения: 20 203
Еврейска баба се хванала на бас с внука си, че той няма да може да изяде 25 кюфтета. Ако загуби, ще почисти апартамента...
И ето, внукът дояжда 24-тото кюфте, а 25-то в чинията няма... Това е всичко, което трябва да се знае за съставянето на договори!

Постъпете в педагогически ВУЗ! Професията учител ще даде на Вас и на Вашите близки доживотна гаранция срещу отвличане с цел откуп!

В пернишките дискотеки входът се поема от Здравната каса.

Зъболекарят, извикан на телефона в съседния кабинет, се връща и пита асистента си:
- Има ли още пациенти?
- Да, още един. В кабинета ви.
- Но защо тогава не подготвяте инструментите?
- Защото той се е заключил от вътрешната страна.

Министър-председателят каза: "Повече пари за хора с увреждания" ... и веднага депутатите си вдигнаха заплатите...

- Бабо, бабо, защо са ти толкова големи очите?
- За да виждам дребния шрифт в договорите!

# 669
  • Мнения: 2 408
Анличанин, французин и българин хвалят жените си.
Англичанинът:
- Когато моята лейди язди коня си, краката ѝ стигат до земята. Не защото язди пони - въпрос на дълги крака!
Французинът:
- Когато се разхождам с моята мадам, я прегръщам през кръста и със същата ръка оправям токата на колана си. Не защото ръката ми е дълга - въпрос на талия!
Българинът:
- Когато сутрин тръгна на работа, плясвам моята Мара по задника. Като се върна от работа, той още се тресе. Не защото Мара е с голям задник - въпрос на работно време!

# 670
  • Мнения: 214
Как ходят на гости хората от различни националности?
- Англичанинът - с достойнство.
- Руснакът - с бутилка водка.
- Французинът - с торта.
- Блъгаринът-  цялото семейство гладни.
Как си тръгват?
- Англичанинът - с достойнство.
- Руснакът - пиян.
- Французинът - с домакинята.
- Блъгаринът-  с тортата.
Какво си мислят?
- Англичанинът - Дали не обидих някого?
- Руснакът - Добре пийнахме, пак ще дойда.
- Французинът - Тя и дъщерята ставаше, нищо, че е малка.
- Българинът- Леле, колко ядене остана!  Simple Smile

# 671
  • Мнения: 7 848
Лекар към пациента:
- Колко тежите в момента?
- В момента съм 116 кг, но максимално съм бил 121 кг.
- А минимално?
- 3 килограма и 600 грама.
😀

# 672
  • София
  • Мнения: 22 963
Комарите са като италианската мафия..... Убиваш един и цялата му фамилия идва да ти отмъсти...

# 673
  • Мнения: 2 408
Потъва кораб. Капитанът моли всички пътници да се качат на лодките, но пътниците ги е страх да се прекачат. Тогава капитанът минава лично до всеки от тях, казва им по нещо и те бързо се прекачват. Капитанът и помощник-капитанът се качват последни на последната лодка. Помощникът пита:
- Какво им казахте, че всички ви послушаха?
- Към всеки с различен подход - на немците казах, че това е заповед, на американците казах, че е патриотично, на японците - че повишава потентността, а на българите, че е забранено.

# 674
  • Мнения: 2 297
Мъж се прибира в къщи и заварва жена си в леглото с друг.
- Какво прави този мъж в леглото ни?!
- Чудеса! Чудеса!!!

Общи условия

Активация на акаунт