🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 4)

  • 101 578
  • 1 355
  •   2
Отговори
# 930
  • Мнения: 13 768
В това, че Башар се зарадва на плакета, няма нищо лошо. Все пак, щом участваш в някакво състезание, пък било и Черешката, нормално е да искаш да спечелиш.
Не разбрах обаче сестра му защо се появи? Някак изневиделица, за нищо и никакси! Прошмугна се там, криейки се почти newsm78
Ласкин не мога да го харесам и това е.

# 931
  • Мнения: 3 025
Тази Катрин Вачева ми прилича на мъж в лицето.Какъв модел е? Тя ми е пример за анти модел на мен. И държанието и ме дразни. То са претенции, то е чудо. За каква се мисли незнам? Всички знаем каква е всъщност.

Последна редакция: пн, 20 авг 2018, 21:47 от Sunnyhobi

# 932
  • Мнения: X
Лошо впечатление ми направи продавача,като накара Радина да застане на колене.
Дано да е било постановка.
Никой не ме дразни,всички са ми като "изплакнати".
Катрин е (                                  )
празно пространство Grinning

# 933
  • Мнения: 17 616
мене ме разсмя много на самата вечеря как се похвали че е паднала на колене и е облажила продукт

# 934
  • Мнения: 3 025
Катрин Вачева в " Съдебен спор"-  https://www.youtube.com/watch?v=Kgt6WbsJL5k

# 935
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз загледах тази вечер и съм в потрес. Ако не беше снимка с Деян,никога нямаше да се сетя,че това е тази Радина. Направо неузнаваема и то с - знак. Не познавам приличащото на изчадие същество с черна коса и джука,наподобяваща кравешка в@гин@. Моню/ьо си е образ. Вечерята не ми хареса. Мисля с 40 лв.какво бих сготвила аз за 5 души. Много неща ми хрумнаха.
Извинявайте за хейта,не се сдържах този път

# 936
  • Мнения: 5 292
Радина не изглежда добре, не я познах.

# 937
  • Мнения: 28 480
Радина не изглежда добре, не я познах.
Защото е приела за религия - веганството, горката! Sad

# 938
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Вегетарианка,не веган.

# 939
  • Мнения: 28 480
Вегетарианка,не веган.
като я слушам е на път и веган да стане ooooh!

# 940
  • София
  • Мнения: 8 114
От нея само едни зъби са останали.

# 941
  • Мнения: 2 081
Тази Катрин Вачева ми прилича на мъж в лицето.Какъв модел е? Тя ми е пример за анти модел на мен. И държанието и ме дразни. То са претенции, то е чудо. За каква се мисли незнам? Всички знаем каква е всъщност.

Даже и за мъж е грозна . В Съдебен спор я криха , ама  на всеки е ясно , че е тя .

# 942
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
От нея само едни зъби са останали.
...и то фалшиви Grin

# 943
  • Мнения: 1 405
На мен ми хареса като поведение. Симпатична е, не може всички по всяко време да са топ.

# 944
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Крадлин какво самочувствие вади....това не ядяла,онова не обичала,скучно и било...гледа ги някак с високомерието на много успешен и световно /не/известен модел Joy

Общи условия

Активация на акаунт