🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 4)

  • 101 612
  • 1 355
  •   1
Отговори
# 945
  • София
  • Мнения: 22 848
Много капризни участници  newsm78
Радина не можах да я позная. Ужасно отслабнала, с конско чене.... ooooh!

# 946
  • Мнения: 14 108
Онова грозното много надуто. Предполагам е изхвърлила всички огледала вкъщи, да не се стряска като минава покрай тях.

# 947
  • Мнения: 455
Катрин в опитите си да се прави на умна, изтъпява до безобразие, визията и няма да коментирам, то се вижда. Определено е най-дразнещата тази седмица, едва я издържам.

# 948
  • Мнения: 3 025
Крадлин визуално ми е като очукана от градушка. Много надменно се държи. Нито и било сладко, нито вкусно... за нейните вкусове неискам и да знам какво и е вкусно. Скучно и било, то пък с нея им е много интересно на тях сякаш.

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 21:21 от Sunnyhobi

# 949
  • Мнения: 48 000
Защо канят такива невъзпитани плашила. Много неприятна за гледане и слушане

# 950
  • Мнения: 28 646
Много капризни участници  newsm78
Радина не можах да я позная. Ужасно отслабнала, с конско чене.... ooooh!

Тя и другата е непознаваема, жена ли е мъж ли, добре, че си сложи ц.ц. , да не се бъркаме! ooooh!

# 951
  • Берлин
  • Мнения: 4 519
Най-добрият момент тази вечер беше,когато великият модел скри потресаващата си физиономия под маската. Не може ли с нея да си стои до края на седмицата,по-добре винаги

# 952
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Катрин стана известна с това, че беше пребита от някакъв футболист. Кой ли би повярвал, че е известна като модел.
Радина наистина е неузнаваема. Чак очите й са се изцъклили. А беше красива жена....
Аз пък не мога да разбера как не им стигат 40лв да спретнат засищаща прилична вечеря. Доскоро хранех 5 човека и успях да нахвърлям наум няколко менюта. В едно от тях чак и торта Гараш включих Simple Smile

# 953
  • Мнения: 5 307
В интерес на истина, ако не беше този странен модел с въпросите си предишната вечер, участници щяха да заспят.

Радина не  трябва показват в близък план.

# 954
  • Мнения: 3 025
Тервел много ми харесва като човек, много е земен и ми се струва много отговорен мъж. И за вечерята се справи добре.

# 955
  • Мнения: 4 315
Чудесен Тервел! Освен дамата с двете плитки, другите не ги знам какви са. Това грозно нещо с оържените картофи е отврат

# 956
  • Испания
  • Мнения: 37 503
... и ми се струва много отговорен мъж.

Само ти се струва. Явно не си го гледала във ВБ.

# 957
  • Sofia
  • Мнения: 26 441
Аз от тогава не мога да го понасям Rage

# 958
  • София
  • Мнения: 7 888
Хайде сега и вие, много важно, че бърка по гащите на жените Simple Smile Я колко е отговорен Simple Smile

# 959
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Хайде сега и вие, много важно, че бърка по гащите на жените Simple Smile Я колко е отговорен Simple Smile

Скица!

Общи условия

Активация на акаунт