Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви билки използвате?
Какво е мнението за хистеректомията?
Какви са ефектите от терапиите с билки и лекарства?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви билки използвате?
Форумът обсъжда различни видове билкови терапии, като невен, турта, бял равнец и вечерна иглика за топли вълни и други симптоми на менопауза. Препоръчва се да се консултирате с лекар, преди да започнете нови билкови терапии, за да избегнете потенциални нежелани реакции или взаимодействия с други лекарства.
-
Какво е мнението за хистеректомията?
-
Какви са ефектите от терапиите с билки и лекарства?
-
Какво е мнението за ултразвуковата хирургия HIFU?
-
Какво мислите за д-р Жекова от окръжна болница в София?
.
. Няма да описвам периода след това, но сега вече съм сравнително добре. Извадили са една близо 13-сантиметрова, още една 6-7 см.(тази никъде и нито един специалист не я беше видял
), и цялата матка покрита с миоми
.
Влизам да се разпиша и аз - 4ти ден след лапароскопия при Попов във Вита.
Пожелавам здраве на всички, които вече са минали през това и успех на тези, на които им предстои.