Созопол - мнения, впечатления и препоръки - 5

  • 75 072
  • 853
  •   1
Отговори
# 315
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 българска мама, има 2 хранителни магазина в самия комплекс, има 2 ресторанта, пицария и сладкарница. Ние през деня хапвахме там, а вечер в Созопол.

Плажът е близо, но ние през повечето време предпочитахме басейна (има 5 в комплекса).

# 316
  • Мнения: 17
Ние решихме да прескочим до морето,за две нощувки от 14 юли.Основната почивка ще ни е началото на септември.Почиваме предимно на Свети Влас и за първи път ще сме в Созопол.Спряхме се на Вила Флага.

# 317
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
Здравейте, имам няколко въпроса?
1. Хапвали ли сте в ресторант-кораб Посейдон? Хареса ли ви там?
2. Можете ли да ми кажете дали има някакви промени в Новия град това лято, защото всяка година там ходим?
3. Какви са цените в Замък Равадиново?

# 318
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 312
Може ли някой да даде информация какви са цените на чадър и шезлонг на централния плаж (този, близо до Стария Созопол). Има ли водорасли?

# 319
  • Мнения: 485
Здравейте, имам няколко въпроса?
1. Хапвали ли сте в ресторант-кораб Посейдон? Хареса ли ви там?
2. Можете ли да ми кажете дали има някакви промени в Новия град това лято, защото всяка година там ходим?
3. Какви са цените в Замък Равадиново?
Замъкът Равадиново е едно кичозно, мутренско недоразумение. Билетите са скъпи и не си заслужава според мен.
Ако сте пътували в чужбина  и сте видели истински замък с традиции от вековете - това си заслужава да ви остане в спомените.

# 320
  • София
  • Мнения: 1 603
Здравейте, имам няколко въпроса?
1. Хапвали ли сте в ресторант-кораб Посейдон? Хареса ли ви там?
2. Можете ли да ми кажете дали има някакви промени в Новия град това лято, защото всяка година там ходим?
3. Какви са цените в Замък Равадиново?

1. Не, това недоразумение го видях за пръв път преди седмица - кич и ужас е поне на пръв поглед. Другото, което видях е, че плава и по-късно вечер - минаваше пред залива на централния плаж по тъмно. Явно може да си вечеряте и да си направите разходка с кораб.
Някак липсва ми Текилата ....
2. Промени от миналата година не намирам.
3. ето цени https://zamaka.bg/reservations/
част от компанията ходиха, много им беше харесало, но половината са французи и май хич не разбраха, че това място няма никаква история ... т.е. има но е няколко века по-нова от това, което вероятно са си представяли и е откровено грозна. Други приятели също ходиха миналото лято и също бяха впечатлени. Аз бойкотирам - т.е нямам лични впечатления.
Цитат на: mimity933
Замъкът Равадиново е едно кичозно, мутренско недоразумение.
[/quote
Съвсем абсолютно.

# 321
  • Мнения: 245
Здравейте, някой нощувал ли е в къща за гости Теневи, в стария град?
Моля, за мнения!
Благодаря!

# 322
  • Мнения: 7 106
За замъка миналата година имаше ваучери из сайтовете за колективно пазаруване, някои даже се комбинираха с аква парка.
Не съм ползвала такъв, защото нямам интерес към това място, просто съм ги мяркала като реклами, който се интересува, може да потърси подробности, давам го като идея.

# 323
  • Мнения: 113
Може ли някой да даде информация какви са цените на чадър и шезлонг на централния плаж (този, близо до Стария Созопол). Има ли водорасли?
25 лева е цената. Водорасли - днес може да няма, утре да има - природа ......

# 324
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравейте
Колебая се между хотел Вила Лист и хотел Селена които са в съседство. Никога не съм отсядала в тях. Цените са абсолютно еднакви. Ще съм признателни.на ако някой има опит и може да ми даде съвет!!!

# 325
  • Мнения: 135
Здравейте
Колебая се между хотел Вила Лист и хотел Селена които са в съседство. Никога не съм отсядала в тях. Цените са абсолютно еднакви. Ще съм признателни.на ако някой има опит и може да ми даде съвет!!!
Бил съм в хотел Селена и според мен е за предпочитане като цяло, препоръчвам стая с морски изглед на висок етаж...невероятна гледка...

# 326
  • Мнения: 473
Здравейте, знаете ли дали има обществена пералня ? Дъщеря ми е на работа тук и в подсигурената квартира няма пералня.

# 327
  • София
  • Мнения: 2 846
Има много перални по курортите навсякъде, нека да попита някой от местните, ако не види някъде табела или автомобил, който разнася прането и така също може да се ориентира и телефон да види.

# 328
  • Мнения: X
Има пералня в началото на стария град, непосредствено до автогарата.

# 329
  • София
  • Мнения: 1 715
Някой има ли актуална информация и телефони на хотела, който преди беше детски лагер? Казваше се Албатрос, после Галатея. Всичко в нета вече не е валидно май.

Общи условия

Активация на акаунт