Созопол - мнения, впечатления и препоръки - 5

  • 75 191
  • 853
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27
Някой да има отзиви за Melia Mar.  По скоро за двойна стая. Излезе ми добра оферта за там и се чудя. Близо е до Bamboo beach. Там има ли свободна зона и ако да дали става (защото свободните зони принципно не са на много хубави места).

# 676
  • София
  • Мнения: 388
Има си ходене до Бамбуу. То и плажчето е продължение на Хармани. Свободнатап зона е до скалите и то тя е в посока Созопол. Тоест от Мелия Мар ходене много, по прашен път и стръмно. Но пък вечер и за спане ще е тихо. Вижте и на картата. Но може да ходите с кола на други места. Както писах многократно Каваци тази година е свободна зона целия. Хармани няма да го коментирам. При нечовешките плажове по южното черноморие, той е последния който бих посетила. А и половината от "ширината" му е застроена.

# 677
  • Мнения: 27
Има си ходене до Бамбуу. То и плажчето е продължение на Хармани. Свободнатап зона е до скалите и то тя е в посока Созопол. Тоест от Мелия Мар ходене много, по прашен път и стръмно. Но пък вечер и за спане ще е тихо. Вижте и на картата. Но може да ходите с кола на други места. Както писах многократно Каваци тази година е свободна зона целия. Хармани няма да го коментирам. При нечовешките плажове по южното черноморие, той е последния който бих посетила. А и половината от "ширината" му е застроена.

Благодаря, тъй като не съм ходила в Созопол и да гледам картата няма да мога да се ориентирам добре. Принципно ще съм с кола, но избягвам да я използвам и разчитам повече на ходенето пеша.

# 678
  • Мнения: 1 034
missmarina, знаеш ли колко струват  тази година чадърите на Суит на Каваци.

# 679
  • София
  • Мнения: 388
Каваците пеша е на 15 минути. Има преки пътеки. По главния път е бързо, но опасно. Наблизо има аптека, Лидл и може би някое заведение. Хазяите ще ви кажат. Толкова според мен е и до града, но до Стария град си е доста повече. Като цяло не е в града. Буджака си е отделен квартал така да се каже. Той разделя залива на Хармани от залива на Каваци. Но разбира се за туристите се предлага като Созопол.
Утре ще пиша за цените на Суит. И въобще инфо за Каваци.

# 680
  • София
  • Мнения: 5 953
До Каваци ходене пеша се практикува, но не го препоръчвам . Особено с деца. Пътя е доста натоварен, прашен, шумен, няма хубав тротоар . От едната страна пътя върви покрай гробището на Созопол. Изобщо не е приятно и е опасно. Чак много далеч, не е толкова, но е кофти за ходене. Зависи от къде тръгвате де ( ако ще ходите от Стария Град си е много много далеч) . Но пътя не е обезопасен. За 10 лева такси в посока или влакче 2 лева на турист, може да ви спаси живота, дето има една дума.

# 681
  • Мнения: 17 987
Ако не държите да сте в центъра на Созопол препоръчвам хотел Голдън плейс, много близо да плажа е

# 682
  • Мнения: 4 132
Препоръчайте апартамент
Няма значение в коя част на града е, ще ходим на плаж с кола

# 683
  • София
  • Мнения: 388
Golden place е на Каваци. Има път от зад бензиностанцията срещу Лидл до Каваци. Главния път не е опция. Всичко е прашно и обрасло в Созопол, няма никаква поддръжка, лошото е, че и хората не пазят.

# 684
  • Мнения: X
Здравейте,
Не можах да намеря актуална информация за "Лагуна Бийч Курорт и СПА" ? Някой може ли да сподели мнение за храната и самият хотел , като цяло ?
Благодаря Ви предварително !

# 685
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Къде може да се паркира безплатно на Каваци? Преди спирахме на пътя срещу хотел Марант, но сега там има колчета и варианта е само платен паркинг за 8 лв.

# 686
  • Мнения: 4 132
Ние спираме пред хотел Южна перла,той е почти  в края на каваци

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 08:31 от The Invisible

# 687
  • София
  • Мнения: 389
Разглеждах комплекс Санта Марина, моля ви кажете мнения за там, като база, плаж, къде се храниш, коя част е по близо до плаж, нещо, защото никой от моите познати не е бил там?
Или Грийн лайф е по добре, на кое от двете плажа в близост е по добър, като за деца?

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 07:13 от Mrs. Jones

# 688
  • Русе
  • Мнения: 1 514
А има ли място за паркиране около плаж Каваци освен пред този хотел, за който писахте или ако се отиде малко по-късно на плаж, не може да се намери място?

# 689
  • Мнения: 17 987
Грийн лайф ми хареса на мен, много близо е до плаж, Санта Марина не знам какъв плаж има

Общи условия

Активация на акаунт