Созопол - мнения, впечатления и препоръки - 5

  • 75 059
  • 853
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 326
Здравейте! Какви са цените на чадърите и шезлонги те на плажа в стария град?

# 706
  • София
  • Мнения: 4 177
Здравейте! Какви са цените на чадърите и шезлонги те на плажа в стария град?

По 3.50 на брой. За комплект с масичката 10.50.  Много добре поддържан. Снови чадъри и шезлонги.

# 707
  • Мнения: 1 355
Може ли информация за бунгалата на Градина?

Хубавите бунгала са към края и мисля, че започват с буквата G.
Другите бунгала са точно до пътя, откъдето минава целият поток от коли и хора.
Чисти са, разполагат с посуда, котлон, хладилник и кафемашина.
Всяко бунгало има барбекю на верандата.
Не знам какво точно ви интересува.

# 708
  • София
  • Мнения: 2 497
Знаете ли тази година какво е положението с влакчето от Санта Марина до Грийн лайф? Чета на сайта на Санта Марина, че има някакъв автобус по четири-пет пъти на ден.
Да не би да са спрели влакчето?

# 709
  • Мнения: 21
Знаете ли тази година какво е положението с влакчето от Санта Марина до Грийн лайф? Чета на сайта на Санта Марина, че има някакъв автобус по четири-пет пъти на ден.
Да не би да са спрели влакчето?

Влакчето беше спряно от Общината и на негово място пуснаха автобус.

# 710
  • Мнения: 9 633
Влакчето на Санта Марина не си ли е друго влакче, не това спряното? Иначе не знам дали върви де.

# 711
  • Мнения: 21
Влакчетата на Грийнлайф и Санта Марина бяха на един и същи собственик. И двете са спрени.

# 712
  • Мнения: 278
Здравейте, другата седмица сме запазили няколко дни хотел между Созопол и Черноморец, близо до Градина. Приемам предложения за прилични плажове наоколо освен Градина, както и места за хапване.

# 713
  • Мнения: 101
Здравейте, живот и здраве в неделя тръгваме за Созопол.
Как е времето там, чета че тези дни морето е доста бурно?
Препоръчайте ми места за хранене където се спазват мерките срещу коронавируса и са на добри цени Simple Smile
И последен въпрос... Какво е положението с любимият ни плаж "Златна рибка" , реши ли се проблема с тръбата... Има ли вече хора в курорта...

# 714
  • София
  • Мнения: 5 361
И ние ще бъдем другата седмица в Созопол, хотел Корал.
Рецепционистката на хотеле каза, че е слабичък сезона, доста заведения не работят, и навсякъде се спазват мерките за безопасност.
Надявам се, че ще останем доволни. С тийнейджър сме, ако някой търси компания да пише.
Не сме ходили от доста години в града и си мисля, колко ли много се е променил за това време.

# 715
  • Мнения: 761
И ние ще бъдем другата седмица в Созопол, хотел Корал.
Рецепционистката на хотеле каза, че е слабичък сезона, доста заведения не работят, и навсякъде се спазват мерките за безопасност.
Надявам се, че ще останем доволни. С тийнейджър сме, ако някой търси компания да пише.
Не сме ходили от доста години в града и си мисля, колко ли много се е променил за това време.
И аз бях набелязала този хотел за почивката ни, но другите предпочетоха Утопия Форест. Ще съм Ви благодарна ако споделите впечатления като се върнете Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 371
Ние бяхме края на юни , мнооого високи цени по заведенията ( 7 -8 лв картофи ), рибите 15лв  , направо са си повярвали , неслучайно хората ходят в  Гърция и никъде не спазваха мерките , сервитьорите са без маски в най-скъпите ресторанти на брега ,където ходихме и се завират в теб . Ужасно е ,дано сега има промяна

п.с 8 лева паркинг

# 717
  • Мнения: 761
Ние бяхме края на юни , мнооого високи цени по заведенията ( 7 -8 лв картофи ), рибите 15лв  , направо са си повярвали , неслучайно хората ходят в  Гърция и никъде не спазваха мерките , сервитьорите са без маски в най-скъпите ресторанти на брега ,където ходихме и се завират в теб . Ужасно е ,дано сега има промяна

п.с 8 лева паркинг
Много ми е интересно как на всички им излиза по - евтино в Гърция! Ние, където и да ходим...едно и също харчим Sob Последните години избираме Гърция заради спокойствието, чистото море и най - вече заради липсата на вируси! Финансово ни е същото, но поне сме си угодили от всичко Wink

# 718
  • София
  • Мнения: 371
Не казвам , че е по-евтино в Гърция , но поне там не те "цакат с топла бира " и всичко е супер качествено и вкусно. Плащаш си с кеф .
Тук те правят на глупак , за съжаление , този манталитет не се променя.

2 бири , 2 сока , 3 кюфтета и 1 порция картофи - 50 лева как ви се струва в забутано капанче на плажа

# 719
  • Мнения: 1 025
Понеже и аз се сблъсках с цените - 9лв. картофи и 9 лв. цаца на капан на плажа, съм решила тази година да си ходим с пълната хладилна чанта.Тези се подиграват с нас.

Общи условия

Активация на акаунт