Balea, Adverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 50

  • 63 177
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 15 317
Ами в нета излиза инфо, че са българска фирма с производствени бази във Франция и Полша май беше. Продуктите им са насочени най вече към външния пазар, но от известно време ги лансират и у нас. Доколкото разбрах, предпочитат да инвестират в качеството на продуктите си, отколкото в лъскави опаковки, макар последните да са доста прилични. И, да, маските им за лице също са мн добри, пилингите тоже, както и двуфазния им арганов дегримьор.С една дума аз съм им заклет фен, особено на цените на които се предлагат в Елитис.

# 286
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря! Много интересно, ще разгледам продуктите от бялата козметика, които са налични в Елитис.

# 287
  • Мнения: 15 317
Моля, няма защо, Тайга. Надявам се да съм полезна. Дано само възторжените ми отзиви да не се сметнат за реклама, защото не е. Знам за марката и фирмата колкото и вие, но след като се запознах с продуктите им, които ми паснаха чудесно, реших да споделя мнението си и се радвам да помогна с отзив.

# 288
  • Мнения: 2 621
Сега ще вземете да ме навиете да ги тествам тези Revuelle. Гледам ги от сума ти време в Елитис и ги подминавам с повдигната вежда.

Някой да ми предложи хубава дълбокопочистваща маска, без тези на 7th heaven?

# 289
  • Мнения: 12 801
Не е лош кератиновия балсам на Лидл, върши си работата, но пък моята коса не е третирана, изгорена и прочие, на мен ми трябва колкото да не се заплитат краищата и да не утежнява. Мисля че бях мяркала да го хвалят на няколко пъти из форума, явно има и други доволни.

# 290
  • Мнения: 5 100
Какви са тези продукти Ревюел? Забелязах, че ги зареждат в най-близкото Лили, моя приятелка пък много ми похвали маските им за лице. Аз не ги бях виждала до преди няколко дни.

Сестра ми ми донесе от Испания на тази марка маски за лице, там са по 1 евро, ужасни бяха особено златната, толкова е течна та чак ти е трудно да я нанесеш. Бялата маска беше по поносима, не миришеше добре, ефект също не видях. Донесе ми и матиращ тоник ( тук са по 6лв, а там са по 1 евро), отново ефект нулев. Това ми е опита с тяхната марка но от тестваното до момента съм с лоши впечатления.

# 291
  • Мнения: 5 100
Не е лош кератиновия балсам на Лидл, върши си работата, но пък моята коса не е третирана, изгорена и прочие, на мен ми трябва колкото да не се заплитат краищата и да не утежнява. Мисля че бях мяркала да го хвалят на няколко пъти из форума, явно има и други доволни.

Кератиновия с какъв ефект е омазнява ли косата или я прави по-бухнала с обем в корените.

# 292
  • Мнения: 35 968
не е лош кератиновият лидлски б-м, изхабила съм две опаковки и сигурно щях и още, ако силната му миризма не ми беше станала нетърпима - не само при употребата му, но след това се задържаше в косата ми до следващото измиване
и една тубичка ш-н - също е добър за цената си

на ревуел имах сет ш-н и б-м с арган - с нищо не ме впечатлиха, не бих повторила

# 293
  • Варна
  • Мнения: 5 886
dani-ela-80, за същите продукти ли става въпрос? Какво е логиката да се произвеждат тук и да са в пъти по-скъпи? Странна работа и политика...

# 294
  • Мнения: 12 801
Не е лош кератиновия балсам на Лидл, върши си работата, но пък моята коса не е третирана, изгорена и прочие, на мен ми трябва колкото да не се заплитат краищата и да не утежнява. Мисля че бях мяркала да го хвалят на няколко пъти из форума, явно има и други доволни.

Кератиновия с какъв ефект е омазнява ли косата или я прави по-бухнала с обем в корените.
Балсам в корените не слагам, не виждам как може да я направи бухнала там. Слагам само надолу. Не омазнява и не утежнява, хем моята коса е с тънък косъм и омазняващ се скалп. Балсам като балсам според мен, нито е лош, нито е нещо вълшебно.
Поне за мен миризмата не е силна, може би просто аз не й обръщам внимание толкова, знам ли.

# 295
  • София
  • Мнения: 404
Вчера хвърлих око на тази марка,която толкова хвалите Revuelle.На всички кремове на второ/трето място в съставките има течен парафин.

# 296
  • София
  • Мнения: 20 083
Другия месец имам р.д. и май ще го купя нали в ДМ има -20% в седмицата от р.ден .
15% е намалението за РД.  Peace

# 297
  • Мнения: 5 100
Не е лош кератиновия балсам на Лидл, върши си работата, но пък моята коса не е третирана, изгорена и прочие, на мен ми трябва колкото да не се заплитат краищата и да не утежнява. Мисля че бях мяркала да го хвалят на няколко пъти из форума, явно има и други доволни.

Кератиновия с какъв ефект е омазнява ли косата или я прави по-бухнала с обем в корените.
Балсам в корените не слагам, не виждам как може да я направи бухнала там. Слагам само надолу. Не омазнява и не утежнява, хем моята коса е с тънък косъм и омазняващ се скалп. Балсам като балсам според мен, нито е лош, нито е нещо вълшебно.
Поне за мен миризмата не е силна, може би просто аз не й обръщам внимание толкова, знам ли.

За шампоана питах

# 298
  • Мнения: 5 100
dani-ela-80, за същите продукти ли става въпрос? Какво е логиката да се произвеждат тук и да са в пъти по-скъпи? Странна работа и политика...

Същите са
https://www.alexandar-cosmetics.com/en/product/lifting-white-fac … agen-express-80ml
http://www.marvi.bg/revuele-gold-mask-zlatna-maska-za-lice-anti- … -80-ml-16905.html

# 299
  • Мнения: 31 198
на ревуел имах сет ш-н и б-м с арган - с нищо не ме впечатлиха, не бих повторила
И аз не ги харесах въобще точно тях. Сега отворих някакъв пилинг, залепнаха ми части по лицето, на първо ползване, които едва махнах с триене и нокти от долната част на бузите и ако още веднъж се случи, отива в кофата.

Общи условия

Активация на акаунт