Balea, Adverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 50

  • 63 176
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 476
Mondeo, благодаря за бързия отговор. bouquet

# 316
  • Мнения: 308
Здравейте, в новата брошура на DM е показана електрическа четка за зъби Dontodent Active или Active Young за 19.99 лв. Какво ви е мнението за тази четка? Заслужава ли си и има ли резервни глави в магазина за нея? Благодаря! bouquet

Аз съм много доволна от четката (Dontodent Active). Ползвам я редовно, зареждам я някъде през 2-3 седмици. Има 2-минутен таймер, а резервни накрайници си купих пак от ДМ, като тяхна марка е естествено да имат, дори си взех такива за друг модел четка, за Dontodent Professional Clean Plus, които са за по-чувствителни зъби и венци. За сравнение, преди ползвах електрическа четка с батерии от Лидъл, единственото й предимство беше, че имаше таймер 4*30 секунди, с което напомня да смениш страната, но не е болка за умиране, че тази няма.

Аз по принцип също съм доволна - почиства много добре, зареждам я и аз през 2-3 седмици, резервни накрайници има в ДМ, изобщо за цената си е супер, но се повреди. Бутона за включване и изключване се  развали. Вчера не можа да се изключи и си вибрира, докато свърши батерията. Заредих я през нощта, сутринта включи доста трудно и пак не можа да изключи и я оставих пак да падне батерията. Мисля, че имаха някаква гаранция, но аз не помня кога съм я купувала и със сигурност не пазя касовата бележка.  Бях купувала и на сина ми, неговата също се развали, не помня същия ли беше проблема, но то - какво друго да бъде? Чудя се, след като в следващата брошура ще е на промоция дали да повторя или да потърся друга марка.

# 317
  • София
  • Мнения: 901
Някой виждал ли е някъде новите заздравители на Еси? В страницата във ФБ не отговарят  Naughty

# 318
  • Мнения: 154
Някой виждал ли е някъде новите заздравители на Еси? В страницата във ФБ не отговарят  Naughty

Във физически магазин, не, но получих имейл от store.bg https://www.beauty.store.bg/p230769/essie-treat-love-color-stren … ikaten-cviat.html

# 319
  • София
  • Мнения: 22 756
Здравейте, в новата брошура на DM е показана електрическа четка за зъби Dontodent Active или Active Young за 19.99 лв. Какво ви е мнението за тази четка? Заслужава ли си и има ли резервни глави в магазина за нея? Благодаря! bouquet


Всички в къщи имаме ел. четки на Dontodent. Нямаме оплаквания. Много добре почиства зъбите. Лично аз много я харесвам и ползвам с удоволствие. Simple Smile  Цената сега е супер и не е за изпускане.  Peace  Продават резервни глави в ДМ.

# 320
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Чисто информативно : каква е редовната цена на четката ?

# 321
  • Мнения: 2 802
Здравейте, някой мисли ли да се възползва от промоцията на Катрис със сенките? Аз много се чудя дали са качествени цветовете...

# 322
  • Мнения: 551
Кога излиза новият каталог на DM?

# 323
  • софия
  • Мнения: 1 707
Кога излиза новият каталог на DM?
Аз имам вече брошурата

# 324
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Новата брошура е в сила от утре, но по принцип 1-2 дена преди това зареждат новите в магазините и пускат по пощенските кутии. И аз я имам новата.

Вкъщи всички сме с електрически четки на Донтодент - моята е от по-стар модел, нямаме оплаквания. Има резервни глави в магазина, но могат и да се закупят други, аз взех от Ebay на смешна цена (долар и нещо за 4 накрайника).

# 325
  • Мнения: 1 476
Благодаря за отговорите ви, момичета! bouquet

# 326
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Има ли я онлайн новата брошура?
Благодаря

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Искам да запитам дали в някоя дрогерия(ДМ,Лили,Елитис) сте виждали намаление на продуктите на Микса?

# 328
  • Мнения: X
Кой ми препоръча успокояващия гел за скалп  SPA MASTER с лавандула на Роза Импекс?
Уникален е,кожата ми веднага се успокои и хидратира!
Благодаря!!!
Дано и занапред ми действа така.
Засега ще продължа с шампоана на Балеа Wink

# 329
  • Мнения: 904
Здравейте, момичета! Намира ли се още тази маска за коса?

Миналото лято я ползвах, много ми хареса. Но изчезна или са и сменили опаковката и не я намирам.

Общи условия

Активация на акаунт