Balea, Adverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 50

  • 63 233
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 13 082
Lemy, заповядай 🤗

В нашия ДМ нямаше нито храната за коса на Гарние с банан, нито новата спирала на Боржуа. Ама не просто бяха свършили, а изобщо като продукти ги нямаше. 😒

# 256
  • Мнения: 888
+ 1 глас и от мен за измиващият мицеларен гел на Balea.

Шампоанът на Balea - sensitive e ужасен! От едно измиване, косопадът ми се засили и ме сърби главата. И ароматът не ми харесва.

Balea-med -  Ultra sensitive, по-добър ли е?

Крем гелът за лице на Balea с алое не ми хареса. Лепне, трудно се разнася, ароматът ме дразни и матира краткотрайно.

# 257
  • Мнения: 5 478
И аз 😆 Всичко което харесвам изчезва, та за това.

Глас от мен също за този гел. А официално спрян ли е в крайна сметка? От ужасно много време не го намирам... Да им се невиди...

# 258
  • Мнения: X
И аз това питам,дали е по-добър AGLEU мама го хвали в нета.
Не я дразнел вече скалпа,нямала сърбеж...

# 259
  • Мнения: 6 576
Благодаря, момичета! Ще се запася и скоро ще дам отзиви! Kissing Heart

# 260
  • София, България
  • Мнения: 632
Момичета, можете ли да ми препоръчате ексфолиант за тяло от ДМските, за преди автобронзант, както и хубав автобронзант пак от ДМ, с който да не стана на петна, а да придобия приятен тен.

# 261
  • Мнения: 15 373
Измиващия мицеларен гел на Балеа и на мен ми е фаворит, но за жалост май наистина е неоткриваем.
За чувствителен и раздразнен скалп има един продукт с успокояващо действие  на Роза импекс от серията спа мастър молекуляр с лавандула, не знам лосион ли се води или тоник, колежка търсеше нещо за успокоение на скалпа и аз и казах, че съм видяла този продукт. Пробва го и остана много доволна. В Елитис е на цена 1.87лв. В пластмасово бутилченце, наподобяващо на тези в които слагат някои от окислителите за бои, с остър,тънък накрайник и бледолилава течност.
 Оф, пиша от тел, който ми прави някакви номера и не мога и линк да дам.
ПП Крем гела с алое на Балеа, първия път като го ползвах така ми запари все едно се бях намазала с люти чушки. Даже мислех да го връщам, ако го вземат. После си викам, ще дам още един шанс и ако е пак същото, ще се разделим. Първия път бях почистила лицето с розова вода, викам може да е станала някаква реакция, втория път нанесох малко количество на чисто и подсушено лице, без тоници и миц.води и нямах раздразване, та ще се ползва,но няма да го повторя за покупка.Поне така мисля
засега. Иначе измивния гел, пяната и околоочния от същата серия са разкошни.

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 16:51 от Джаста Праста

# 262
  • Мнения: 432
явно само аз не се разбирам с продукти на Balea, или ми дразнят кожата или не правят нищо особено

# 263
  • Мнения: X
Измиващия мицеларен гел на Балеа и на мен ми е фаворит, но за жалост май наистина е неоткриваем.
За чувствителен и раздразнен скалп има един продукт с успокояващо действие  на Роза импекс от серията спа мастър молекуляр с лавандула, не знам лосион ли се води или тоник, колежка търсеше нещо за успокоение на скалпа и аз и казах, че съм видяла този продукт. Пробва го и остана много доволна. В Елитис е на цена 1.87лв. В пластмасово бутилченце, наподобяващо на тези в които слагат някои от окислителите за бои, с остър,тънък накрайник и бледолилава течност.
 Оф, пиша от тел, който ми прави някакви номера и не мога и линк да дам.
Пусни линк когато можеш Simple Smile
Може и на лично.

# 264
  • Мнения: 15 373
Peli, пускам ти линк от гугъл https://www.google.com/search?oe=utf-8&hl=bg-BG&client=m … amp;action=devloc
По малкото лилаво шишенце е с острия накрайник.

# 265
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
явно само аз не се разбирам с продукти на Balea, или ми дразнят кожата или не правят нищо особено
Аз също.

# 266
  • Мнения: 1 130
явно само аз не се разбирам с продукти на Balea, или ми дразнят кожата или не правят нищо особено
Аз също.

И аз. Sweat Smile
Крем гелът с алое не ми понася, а и не харесвам, че лепне. Околоочният крем с алое малко трудно се разнася и за сега няма голям ефект. Кремът с Aqua не е нищо особено, даже ми идва малко мазен за смесената ми кожа. А околоочния рол-он с кафе е само заигравка. Единствено маските им в малките пакетчета ми харесват. Sweat Smile

Опс, забравих за измивната пяна за лице на Балеа, която също ми харесва... Sweat Smile

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 19:28 от mims3

# 267
  • Мнения: 549
явно само аз не се разбирам с продукти на Balea, или ми дразнят кожата или не правят нищо особено
Аз също.
И аз не ги харесвам, но след толкова много хвалби се замислям за мицеларния измивен гел. Чудя се дали отново да рискувам?

# 268
  • Мнения: 1 271
Някой може ли да го сравни с розовия мицеларен гел на Гарние?

# 269
  • Мнения: 5 478
Аз никак не съм по тази част с описанията, но мога да споделя, че ароматът на гелчето на Балеа за мен е по-свеж и по-приятен. На Гарние също не е лош, просто лично предпочитание. Гарние ми опъва леко на лицето след употреба, докато този на Балея не ми създава такова усещане.

Общи условия

Активация на акаунт