Лакове за нокти - 123

  • 60 806
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
... ако Crystal Noir ни чете и се чуди доколко актуалният въпрос съвпада с това, което тя предложи, то има 20 ч да ми каже с какво да го сменя... аз това запомних и нямах време да се върна и проверя! Извинявам се!

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Благодаря за темата Flowers Cherry Blossom
Не харесвам прекалено дълги нокти; остри;  с олющен лак;  с много декорации и много камъни.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 420
Благодаря за новата тема Simple Smile Някак не успявам да се възприема с нюд, някои нюанси на зеленото и оранжево.
Нещо напоследък не ми остава много време за снимане на лакове. Имам нови 10 лака, но тия дни ако ми остане време ще снимам. Сега съм с A-England "Symphony in blue and silver". Много нежно и красиво синьо е. Снимах го още мокър така че не обръщайте внимание на омазаното Simple Smile
Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 5 478
Хммм, не харесвам олющен лак, седефен (перлен) лак, остри нокти и неравни/различни по дължина нокти. И мисля, че наистина никога не бих ги харесвала Grinning

# 19
  • Мнения: 527
Благодаря за темата

Ваденки и печати-обожавам ги.Но с детето само ваденки  използвам. Цветове-без жълто, зелено, синьо. На чужди ръце да, но на мен абсурд.
Дължина на ноктите-не ми харесват  много дълги нокти и остри.Как ли подържат или пък готвят.?
Като покажа нещо подобно на баба и ми вика "тези нищо не правят в къщи".
Много мразя олющени нокти.Затова една от причините да не ходя с гел лак е израстването.


А и си взех новите лакове на катрис.Утре ще  Ви ги покажа. Сега съм.с този
https://www.pinkpanda.bg/produkt/c04-dress-to-impress-165_794?ap=false

# 20
  • Мнения: 978
Мразя олющен лак и различни по дължина нокти. Откъм цветове нямам стоп - слагам всичко, стига да ме е грабнало и така.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря за темата! 💐
Считам, че на всеки човек му стои добре различна форма/дължина/ цвят на ноктите. Харесвам по-къси нокти, не ми допадат остри дълги триъгълни нокти (не знам как се нарича тази актуална форма). Гледам вече и малки момичета (12-14) годишни с подобно чудо и това ме потриса. Учудват ме и всякакви обемни допълнения към ноктите. По едно време бяха актуални плодчета, висящи бижута и какъв ли не кич.
Себе си не виждам в топли цветове. Никога не съм имала червен лак например, а има дами, които основно в червено ги възприемам. Не бих сложила червено, кафяво, черно, оранжево, керемидено, жълто, неон зелено и неон жълто. Не харесвах и бял лак, нооо вие ще успеете да обърнете представата ми за него.  Rolling Eyes
В темата видях прекрасни маникюри в жълто и бяло! 💕
Харесвам лунния маникюр, особено комбинация сребърно със синьо! 💙

# 22
  • Мнения: 2 266
Благодаря за новата тема.Много неща не възприемах ,но с годините вкусовете се менят.Преди не ми харесваха по-квадратните нокти сега ми харесват.Преди много използвах сиво,сега почти не го слагам,преди не се лакирах с жълто,сега си умирам за него.

# 23
  • София
  • Мнения: 589


https://www.facebook.com/BubuNailArt/photos/a.2025539334398528.1 … ype=3&theater

Golden Rose Color Expert 77 + S-he /от старите опаковки/ 195. Мрежата е печат, а цветята са ваденки.

# 24
  • Germany
  • Мнения: 919
Agent, благодаря за новата тема! Интересни въпроси...
Аз не възприемам декорации на всеки нокът (въпреки че преди години и аз така се шарех), както и прекалено дълги нокти, а за омазаните кожички, олющен лак и прочее, то е ясно.
А това, което променя мнението ми е времето - като тинейджър се обличах и лакирах по един начин. Сега харесвам простите и семпли неща, но единствено с маникюра експериментирам откъм цветове и съчетания. С дрехите съм значително по-консервативна.

lilipan, сподели снимки с този Катрис. И аз им се чудих скоро, но нещо сякаш не ме грабнаха достатъчно.

А по темата с цветята, мъжете и готвенето, все едно за моя мъж говориш. Joy
Вкъщи той е по цветята и той готви, че иначе и аз и детето щяхме да сме измършавяли досега. Grinning

# 25
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/BlFTOMhhVuW/?utm_source=ig_share_she … shid=hatq7ydy9w8s Ето го смотания лак, за който писах вчера, цветът ми пасва идеално наживо, ама...

# 26
  • Мнения: 13 082
Благодаря за темата! 🌺

Не харесвам дълъг и остър маникюр тип Тоца крокодила. Не харесвам олющен лак. Не харесвам гел лак израстнал до половината на нокътя. Като цветове май приемам всичко. На моите нокти не харесвам нюд, но на чужди много харесвам, даже имам няколко лака в тази гама. Преди години се питах как може хората да се лакират в синьо и зелено 😆 А как се обръщат нещата.

# 27
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 104
Арабеск, много нежен маникюр!

Моите нокти не възприемам само в черно, пробвала съм много пъти, НЕ!!! 😂 Иначе декорации, камъчета, ваденки, неони съм all in.  Перлени лакове, не нося, но установих, че с възрастта (пффф как звучи само ) вече не ме дразнят как изглеждат на чужди ръце.

Обелен лак първоначално не ме дразни,  много. Да кажем, че се случва на всеки особено, ако човек е със забързано ежедневие, деца и т.н. Обаче, някои си ходят така редовно! Е това вече не го възприемам, както писа Надя по-напред, като си имал време да се окмажеш,  така ще намериш и време да се почистиш. 

# 28
  • София
  • Мнения: 1 002
https://www.instagram.com/p/BlFTOMhhVuW/?utm_source=ig_share_she … shid=hatq7ydy9w8s Ето го смотания лак, за който писах вчера, цветът ми пасва идеално наживо, ама...
Ами, ето! Прекрасно ти стои. Аз, ако сложа такова нещо....Scream

# 29
  • Мнения: 1 790
Agent за темата Flowers Hibiscus

Много ми е интересно да чета за възприятията Simple Smile Моята майка се лакира само в червено и по-рядко в розово, отне ми доста време да възприема и други нюанси на маникюра, до 19-годишна възраст бях в 90% от времето с френски маникюр (който в момента просто не понасям) и от време на време с един точно определен нюанс фуксия Simple Smile Към днешна дата не се възприемам с: холограмни лакове в каквито и да било нюанси; лакове в класическо кафяво, бордо, горчица, жълто (освен пастелно жълто), оранжево, сребристо, сиво (освен taupe), лакове с перлен завършек, както и един специфичен нюанс на светлорозовото, който е много популярен, но хич не отива на жълтата ми кожа и прави ръцете ми да изглеждат странно мръсни?! Thinking Не възприемам и маникюр и педикюр в различни цветове, моите винаги са в тон Grinning Много дълги, нелакирани и неоформени нокти, олющен, захабен лак, много израстнал гел и непочистени, омазани с лак кутикули, винаги забелязвам. Понякога се случва да се олющи или напука лака неочаквано (наскоро писах, че ми се случи с топ лака на Bourjois La Gel - такива зверски, дълбоки балони ми образува върху иначе безупречен лак, че на сутринта се оказах с изключително грозно релефен маникюр, който много приличаше на пясъчен. Нямах време сутринта да се лакирам отново, а без лак не стоя, та си изкарах един работен ден с кофти за моите изиксвания маникюр, така че случва се на всеки. Омазани кожички обаче не разбирам, както каза и Надя - отнема минимално време да се почистят?)

AraBesqUe много ми харесва лака, и аз обожавам нюд маникюр Simple Smile

Скрит текст:
Наложи ми се във връзка с работата да прочета доста анализи за нагласите на потребителите относно цветовете лакове за нокти и с изненада установих, че в Европа и Русия лаковете в червената гама са най-продавани и предпочитани, следвани от розово и нюд, докато в САЩ, Канада, Австралия сините и зелени лакове са с най-високи продажби и търсене.

Последна редакция: чт, 12 юли 2018, 10:20 от Crystal Noir

Общи условия

Активация на акаунт