Може ли семейна жена да бъде купена с пари?

  • 11 019
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 724
Никой от двамата. Зоната на комфорт, освен че те предпазва от неуспехи и провали, те спира и от възможността да постигнеш, имаш, чувстваш нещо по-удовлетворяващо те. Така че плащаш единствено със себе си, но не купуваш никой и нищо. Това, за описаното от теб.
И не,че не знаеш. Още с първия си постинг изразяваш позицията си - според теб, жената се е продала, а мъжът я е купил.
Човек не може да бъде купен с пари, но с едно достатъчно количество финикийски знаци би могло да му се повлияе да вземе или да не вземе някакво решение.

# 31
  • София
  • Мнения: 971
Всеки мъж е убеден, че жените са меркантилни същества! Както и ти! Самопризнания ли искаш? Trollface

# 32
  • Мнения: 15 619
Никой от двамата. Зоната на комфорт, освен че те предпазва от неуспехи и провали, те спира и от възможността да постигнеш, имаш, чувстваш нещо по-удовлетворяващо те. Така че плащаш единствено със себе си, но не купуваш никой и нищо. Това, за описаното от теб.
И не,че не знаеш. Още с първия си постинг изразяваш позицията си - според теб, жената се е продала, а мъжът я е купил.
Човек не може да бъде купен с пари, но с едно достатъчно количество финикийски знаци би могло да му се повлияе да вземе или да не вземе някакво решение.
Щом си убеден, купувай.

# 33
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Всеки мъж е убеден, че жените са меркантилни същества! Както и ти! Самопризнания ли искаш? Trollface
Убедени са тези, на които не им връзват (особено харесваните от тях) по никой начин, или ги нямат(парите). Толкова са неспособни, неприятни, тесни и плитки, че 'се тая.Wink

# 34
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Всеки може да бъде купен- женен, разведен, ерген, мома и т.н., стига да бъде достатъчно податлив на такъв тип "търговия".
И стигаме до заключението, че всичко зависи от самия човек, без значение от пола. Защото и мъже се продават.
Има всякакви безскрупулни хора. Едни се продават за кутия цигари и питие, други за милиони, трети пък не се продават. И така.

# 35
  • Мнения: 4 270
Предполага се, че пламъците ги има и познанството между двамата включва и интимности. Питането ми беше дали финансите биха могли да наклонят везната в желаната от мъжа посока, т.е., дали е възможно една жена да бъде купена. Иначе е ясно, че ако няма достатъчно силно харесване и привличане, парите не вършат никаква работа.
А тази жена, която се каниш да купиш, какво мисли по въпроса? Доколкото разбирам има пламъци, привличане, консумирали сте се, може да не иска да бъде купувана, а обичана, съвсем нормално може да се стреми към нещо по-добро, ако приемем, че това си ти.

# 36
  • Мнения: 3 724
Всеки мъж е убеден, че жените са меркантилни същества! Както и ти! Самопризнания ли искаш? Trollface
Аз не съм убеден в горното и затова пуснах тази тема. не искам само признания, а по-скоро обратното, някоя от вас да заяви, че парите изобщо не са важни в едно семейство и избора на съпруг не се прави на тази база.

# 37
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Е, как ще не са важни за едно семейство!? Важни са за за всеки един човек, който все пак иска да живее.Smile
Ти обаче искаш да подмениш определенията и то по доста смотан начин. Ако семейството има пари да нахрани детето си, да го заведе на лекар, да му купи дрехи, да плати тока, занималнята му, екскурзията, спорта, сладоледа - кой се е продава в семейството, какво продава, как се продава?
Всеки един човек продава уменията и компетенцията си в конкретна сфера - работа/заплащане.

# 38
  • Мнения: 3 724
А тази жена, която се каниш да купиш, какво мисли по въпроса? Доколкото разбирам има пламъци, привличане, консумирали сте се, може да не иска да бъде купувана, а обичана, съвсем нормално може да се стреми към нещо по-добро, ако приемем, че това си ти.
За протокола, аз съм женен и имам много добра съпруга, та не ми е на дневен ред смяната  или купуването да друга.

# 39
  • Мнения: 25 823
Ако една жена може да бъде купена с пари, въпросът дали е семейна, или не, няма никакво значение.

# 40
  • Мнения: X
щом има кандидат булки  на пазара сигурно ще има и семейна жена за продан. в южната    част    на страната са  известни с   покупко-продажба на жени.  те най   добре ще отговорят  на въпроса ти.

# 41
  • София
  • Мнения: 971
Всеки мъж е убеден, че жените са меркантилни същества! Както и ти! Самопризнания ли искаш? Trollface
Аз не съм убеден в горното и затова пуснах тази тема. не искам само признания, а по-скоро обратното, някоя от вас да заяви, че парите изобщо не са важни в едно семейство и избора на съпруг не се прави на тази база.

Мъжете отчаяно искате жената да ви обича както мама.... Ама няма...
Всъщност малкото жени, които са си позволили да обичат беден мъж заради самият него - при сблъсъка с глада поради липса на пари, горчиво съжаляват. Защото 90% от проблемите в семейството са продиктувани от парите. Мъжът като няма пари и се сдухва, залита по пороци и става непоносим... (само пример)
Ти като ходиш на работа очакваш ли да ти платят или го правиш от добро сърце?

# 42
  • Мнения: 36 099
някоя от вас да заяви, че парите изобщо не са важни в едно семейство и избора на съпруг не се прави на тази база.

изборът на съпруг не се прави на база пари, а както сирената обича да казва - да база способност да изкарва пари
и да, парите са важни за едно семейство, но не само те

# 43
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
щом има кандидат булки  на пазара сигурно ще има и семейна жена за продан. в южната    част    на страната са  известни с   покупко-продажба на жени.  те най   добре ще отговорят  на въпроса ти.
Не е зле и ти да се ориентираш на там.

# 44
  • Мнения: 4 270
А тази жена, която се каниш да купиш, какво мисли по въпроса? Доколкото разбирам има пламъци, привличане, консумирали сте се, може да не иска да бъде купувана, а обичана, съвсем нормално може да се стреми към нещо по-добро, ако приемем, че това си ти.
За протокола, аз съм женен и имам много добра съпруга, та не ми е на дневен ред смяната  или купуването да друга.

Това е първият ти пост: Под "купена" разбирайте не за един път, а да се съгласи да се омъжи (или поне да заживее с един мъж).
Само аз ли виждам противоречие или нещо не съм разбрала?
Или ти питаш за един приятел?

Общи условия

Активация на акаунт