Разкрий тайната и спечели със "Захира"

  • 15 437
  • 199
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 287
Всичко правя с желание и много любов! И няма как да не се получи!

# 121
  • Мнения: 108
Тайни със сигурност има/продуктите за козунака, да са на стайна температура, не директно от хладилника, докато сметаната пък трябва да се разбие непосердствено след изваждането й от хладилника, за да бухне бързо. Боба да се накисне от предната вечер, за да се свари добре. За да не изкипи млякото, вместо капак, слагаме отгоре дървената лъжица, и вече няма никога да търкате загорялото. А ако все пак това се случи, бързо поръсете котлона със сол, за да изчезне неприятната миризма на изгоряло, а тенджерата почистете със сода бикарбонат. Ще лъсне, като нова!/ , но за да се получат нещата, желанието задължително трябва да е на лице!:) Всички знаем за вълшебната "подправка" - Любов. Аз я слагам на всякъде - и на сладко и на солено и много добре се получава!:) А комплимента и желанието да сипя допълнително, на тези които са опитали от гозбите ми, ме прави по-мотивирана и щастлива, когато кулинарствам!

# 122
  • Мнения: 76
Една от тайните ми е когато пържа месо (особено това се отнася за пържоли), да сложа едно-две резенчета лимон. Така  ще придобие много приятен аромат.

# 123
  • Мнения: 1 202
Моята тайна в кухнята е както казва свекървата "плюс щипка любов" към всяко ястие и готвене на бавен огън, така всичко се получава добре!

# 124
  • Мнения: 384
Тайната за всяка манджа е да се приготвя с много любов и търпение ,за да стане страхотна.

# 125
  • При децата ми
  • Мнения: 6 068
Таѝната на всяка манджа е желание, търпение и малко любов.Simple Smile

# 126
  • Мнения: 1 557
Тайната ми е във времето.Имам ли достатъчно време да планирам,  проуча рецепти, подготвя  и приготвя дадено ястие, винаги се получава безпогрешно.

# 127
  • Мнения: 394
Всяко ястие приготвено с желание и любов става вкусно.

# 128
  • Мнения: 556
Качествени продукти и добро настроение. Simple Smile

# 129
  • Sofia
  • Мнения: 567
Щипка любов Simple Smile Heart

# 130
  • София
  • Мнения: 250
Веднъж прочетох в една книга, че след като се приключи с готвенето кухнята трябва да е по-чиста, отколкото в началото. От тогава спазвам това правило и почиствам плотовете и измивам използваните съдове в паузите, докато чакам нещо да кипне, да се запържи и т.н. и това ме улеснява неимоверно много. Иначе тайни нямам освен че използвам винаги качествени и пресни продукти.

# 131
  • София
  • Мнения: 1 445
Моята тайна са подправките Simple Smile

# 132
  • Мнения: 409
Тайната ми е, че никога не ползвам готови смесени подправки. Използвам много зелени и изсушени подправки, които сама си комбинирам в зависимост от ястието. Не готвя с грамажи и по рецепти/ освен за десертите, разбира се/, и може да се каже, че всяко мое ястие е уникално и неповторимо  Simple Smile

# 133
  • Мнения: 232
Аз като млада домакиня все още нямам много скрити тайни , който да разкривам . Но винаги  готвя с удоволствие и приемам всякакви  предизвикателствата . В кухнята ми винаги има продукти  на ''Захира'' боли то :   фино смляна пудра захар , желираща захар  , кафяви и бели бучки  захар ,бяла кристална захар . Винаги съм се доверявала на ''Захира'' както в кухнята така и да подсладя живота ни .

# 134
  • Мнения: 272
С качествени и пресни продукти,желание  за добър резултат и ищах за готвене няма как да не получи добро кулинарно изделие.

Общи условия

Активация на акаунт