Паническо разстройство - 33

  • 73 078
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 782
Първият месец ходех един път седмично (направихме 3 сесии). Сега - един път в месеца.

# 676
  • Мнения: 5 459
Момичета, пробвали ли сте инозитол/вит. б8. Чета доста добри отзиви за него.

# 677
  • София
  • Мнения: 1 550
Али, аз го пия, но от скоро, не мога да дам отзив още, но пък нали уж и за ИР помага и затова и го взех. Глася се и на някаква добавка Л-теанин, ако някой я е пил, нека сподели мнение.

# 678
  • Мнения: 1 782
А за ИР изследването (натоварване с глюкоза) има ли значение на кой ден се прави при жените?
Изискване е за ядене и пиене само, нали? И да си сутрин рано-рано там. Мерси!

# 679
  • Мнения: 294
Здравейте. Вече съм сигурна, че имам паник атаки. Снощи 2 пъти получих жестоко сърцебиене и чувството, че умирам. Сутринта се събудих отново със сърцебиене. Не мога са се справя сама и не мога да се успокоя. Вчера ги получих, когато уж бях спокойна. На какъв лекар да ходя? Психиатър ли? Моля ви за име на лекар от София от който сте доволни. Не му виждам края вече.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 550
А за ИР изследването (натоварване с глюкоза) има ли значение на кой ден се прави при жените?
Изискване е за ядене и пиене само, нали? И да си сутрин рано-рано там. Мерси!
Доколкото знам няма значение, но все пак недей по време на цикъл, че все пак организма си е по-разбутан тогава. Да, да не си яла и пила кафе, като другите изследвания, а да си там рано, защото ще ти взимат кръв на 0, 60та и 120 мин и трябва да седиш, да не се разхождаш. Успех, ако го правиш!

# 681
  • София
  • Мнения: 1 550
Здравейте. Вече съм сигурна, че имам паник атаки. Снощи 2 пъти получих жестоко сърцебиене и чувството, че умирам. Сутринта се събудих отново със сърцебиене. Не мога са се справя сама и не мога да се успокоя. Вчера ги получих, когато уж бях спокойна. На какъв лекар да ходя? Психиатър ли? Моля ви за име на лекар от София от който сте доволни. Не му виждам края вече.
На психиатър, да, но нали знаеш, че той/тя ще ти изпише АД. Тези хапове отнемат време, докато подействат и трябва търпение и настройка. Аз ходя при Петя Димитрова, работи и с направления и на частно. Не съм ходила засега при друг, но съм чела, че има много доволни от Владимирова мисля, че в Александровска работи.

# 682
  • Мнения: 1 782
Аз бих препоръчала да се пробваш с психотерапевт първо (може и по скайп) и си карай на валидол. Ако няма желаното подобрение - тогава чак психиатър.
Допълвам - аз съм в чужбина и тук ходя на терапевт, та не мога да препоръчам за Бг.

# 683
  • Мнения: 5 459
Венчо, Л-теанин не съм пила, но съдейки по това, че на нас с ПР не ни е препоръчително да пием зелен чай-нещо не ми вдъхва доверие. Мисля, че няма как да изолиран кофеина от зеления чай. Вече какви ли не добавки излязоха...

# 684
  • Мнения: 294
И аз съм в чужбина, но искам да говоря на български, загова скайп ми звучи добре. Някой, ако има идеи нека каже. За АД ми е ясно, че сигурна ще ми изпишат, ако ида на психиатър и малко ме е страх. Чувала съм, че може са влошаг нещата, но ако нямам избор...

# 685
  • Мнения: 18
По скайп ще се излекуваш.Просто смешно!

# 686
  • Мнения: 1 782
По скайп ще се излекуваш.Просто смешно!
Защо пък да е смешно?

# 687
  • Мнения: 18
То звучи просто нелепо.Отнасяйте се сериозно със здравето си

# 688
  • Мнения: 1 782
А вие какво предлагате при положение, че е в чужбина? А и какво е по-различното дали ще си в офис или по скайп вкъщи? На мен лично точно скайп сесии ми помогнаха.

# 689
  • Мнения: 18
Определено се губи личният  контакт"очи в очи"също скайп консултация не се препоръчва при по-тежки ,психолочически състояния.А това,че сте в чужбина там няма ли специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт