1 ЕГ Варна

  • 68 500
  • 800
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 728
Да с АЕ, но ще й води профила География.

А не е ли на профила Стойко Няголов? Странно - Симеонова води основно на немски. Ако се включат майки на деца с немски, може да кажат и повече.

Миналата година преподаваше на нашия география на немски и български. Не мисля, че е много строга. Дава проекти, с които може да се повиши оценката.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 3 237
Тя ще води профила и на АЕ, и на НЕ. Г-н Няголов няма да води. Благодаря за мненията.

# 707
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Публикуваха информация на сайта за откриване на учебната година: https://1eg.eu/novini/2022-2023-otkrivane.html

# 708
  • Мнения: 6 904
Чудех се за този базар за стари учебници, за който съм слушала само легенди дали ще се състои, някой има ли информация? Или да не сме го изпуснали, нищо не съм чула.

# 709
  • Мнения: 3 877
Базарът е след началото на учебната година, за 10  клас немските паралелки все още 50% от учебниците не се знаят ... Както казва моят син - има време, нека първо видим всички учители Simple Smile

ПП: Днес в Школо са им пуснали програма, валидна до 23.09

# 710
  • Мнения: 378
Английските 10 клас още нямат въведено нищо в Школо!

# 711
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Да, и при нас (9 кл) учебниците са половината само - другите ще се уточняват след 15.09. Даже се замислих дали да не купя по АЕ и да не чакам евентуална обща поръчка, защото не е сигурно, че новата учителка по АЕ ще се наема с поръчка. Днес са им пуснали в Школо програмата. Разбрах, че ще има само едно голямо междучасие (поне така са казали на РС на 8 кл).

# 712
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Базарът е след началото на учебната година, за 10  клас немските паралелки все още 50% от учебниците не се знаят ... Както казва моят син - има време, нека първо видим всички учители Simple Smile

ПП: Днес в Школо са им пуснали програма, валидна до 23.09
И при нас няма, 12кл НЕ

# 713
  • Мнения: 145
Програмата е пусната в Школо като съобщение само в профилите на децата, не на родителите /поне при нас/. Ако някой я иска мога да му я пратя - за цялото училище е, не само за нашия клас.

# 714
  • Мнения: 378
Vanilla, може ли да ми я изпратите?
Благодаря!

# 715
  • Мнения: 3 877
Извинявам се, че не съм доуточнила. Програмата не е въведена в Школо, а им е пусната като файл. Все още за някои класове не са посочени всички учители, така че синът ми е много прав, да чака да види кой ще влезе в час и какво ще иска за да си купи тетрадки и някои учебници

# 716
  • Мнения: 311
Някой знае ли кога ще е спортния празник в гимнацията тази учеба година?

# 717
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Мисля, че беше през май.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 3 237
Да, дъщеря ми каза, че е бил в деня между двете матури на 12 клас.

# 719
  • Мнения: 311
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт