1 ЕГ Варна

  • 68 629
  • 800
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 379
Моя син ще е със същият класен ръководител от 9 клас. Сега ще е 10 клас.
Но всъщност незнам останалите класове/паралелки дали запазват класните си ръководители.

# 691
  • Мнения: 3 881
Не, в немските паралелки специално са с нови класни ръководители в 10 клас, в една от паралелките се връща класната им от 8 клас по НЕ

# 692
  • Мнения: 379
Сина ми е в английска паралелка.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 201
Би трябвало да пуснат други списъци на всички новоприети деца в кой клас са разпределени.
Не съм сигурна, че ще пуснат списъци с имена. Може да е с входящи номера. Май нямат право да публикуват имена.

# 694
  • Варна
  • Мнения: 201
Някой с впечатления за Полина Стоянова по немски език?

Какво точно искате да знаете? Преподава в DSD.

# 695
  • Мнения: 2 761
schwester, разбрах, че ще е класен ръководител на дъщеря ми тази година и се интересувам за общи впечатления.

# 696
# 697
  • Варна
  • Мнения: 201
schwester, разбрах, че ще е класен ръководител на дъщеря ми тази година и се интересувам за общи впечатления.

Имам косвени впечатления от мои познати с немски. Взискателен и отговорен учител, който много добре подготвя учениците за DSD изпита. За класен ръководител нямам наблюдение.

# 698
  • Мнения: 2 761
Благодаря за информацията! Flowers Tulip

# 699
  • Мнения: 5 252
Има ли желаещи да се организираме и да подадем дружно оплакване за униформите на гимназията. Много се ядосах 47 лв за мъжка риза с дълъг ръкав, тениска 33 лв, при това с ужасно качество. Това е безумие, те да не си мислят, че тези пари ги копаем. Синът ми ще е 12 клас, 150 лв за униформа, която я носи я не до май месец. Искат да са с униформи, да ги направят по-достъпни. Много, много съм ядосана, обадих се в училището, говорих с тях. Казаха да пусна мейл към директора, а училищното настоятелство решавало...
МГ и други училища за сведение, могат да си купуват бели ризи и да брандират логото или да носят с нея друг отличаващ елемент на училището ( вратовръзка, значка...).

# 700
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Разпратили са профилите на новите 11-токласници в Школо, все още ги няма в сайта. Не е потвърден профил Физика.
Някой с мнение за г-жа Симеонова по география?

Радина, късно отговарям, бих се включила, макар че не съм купувала скоро униформа, чисто нови са й от двете години вкъщи.

# 701
  • Мнения: 379
И аз бих се включила в кампанията против униформите в този си вид. Макар че стратегически купих малко по- големи "лакостки" и тениски по физическо. С ризата се "прецаках" - наедря и купих нова по-голям размер. Ще ги износи и тази година. Ще е 10 клас.
Но за другата година - ще се купуват.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 201
Разпратили са профилите на новите 11-токласници в Школо, все още ги няма в сайта. Не е потвърден профил Физика.
Някой с мнение за г-жа Симеонова по география?

Радина, късно отговарям, бих се включила, макар че не съм купувала скоро униформа, чисто нови са й от двете години вкъщи.

Води на немските паралелки на немски език. Взискателна е и при нея няма шестици на кило. Защо питаш? Не сте ли с английски?

# 703
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Да с АЕ, но ще й води профила География.

# 704
  • Варна
  • Мнения: 201
Да с АЕ, но ще й води профила География.

А не е ли на профила Стойко Няголов? Странно - Симеонова води основно на немски. Ако се включат майки на деца с немски, може да кажат и повече.

Общи условия

Активация на акаунт