Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 6

  • 70 583
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 136
5-дневни.И не знам защо ми го изписаха.Моя доктор не е особено словоохотлив.

# 661
  • Мнения: 118
Здравейте,
Днес беше моя трансфер и дългото чакане започна...имах две кафеникави капки размесени с утрогестана като се прибрах о клиниката дали е повод за притеснение?

# 662
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Спокойно,зареди се е положителни мисли и малко търпение и ти желая успех!
Аз и този месец се разминах с трансфера,ММ иска да пробваме още веднъж преди летните почивки,а егоистът в мен е готов да чака до есента-така де, толкова много чаках, защо да си развалям лятото с излишни нерви (кажете че не съм чак толкова зле,но колкото повече време минава толкова по-малко ми пука и имам желание да се случат нещата;май съм изпаднала в някаква дупка и тоя път не мога да издрапам от нея)...

# 663
  • Мнения: 990
Спокойно,зареди се е положителни мисли и малко търпение и ти желая успех!
Аз и този месец се разминах с трансфера,ММ иска да пробваме още веднъж преди летните почивки,а егоистът в мен е готов да чака до есента-така де, толкова много чаках, защо да си развалям лятото с излишни нерви (кажете че не съм чак толкова зле,но колкото повече време минава толкова по-малко ми пука и имам желание да се случат нещата;май съм изпаднала в някаква дупка и тоя път не мога да издрапам от нея)...
Елислава, въобще не си зле и не си егоист. И аз реших да си изкарам лятото спокойно с някоя и друга почивка с приятели и хич да не мисля за клиники, доктори, процедури.....Не само тялото има нужда от почивка. И емоционалното ни състояние е не по-малко важно. Аз така се самонавивам и се чувствам добре.Ако е писано да се случат нещата, ще се случат и през септември или октомври.Smirk

# 664
  • Мнения: 13
Момичета бях си обещала че като се появи моя малък човек ще ви пиша за да ви вдъхна една нотка кураж,аз забременях след замразен трансфер,като точно този опит го бях отписала,бях без никаква стимулация ,само с един преглед преди трансфера ,даже след трансфера се разболях,да не говорим че беше юли и беше адската жега.Желая на всяка една от вас успех ,много здраве и по едно,две ,три малки бебенца,нека Господ е с вас

# 665
  • Мнения: 3 136
Роди ли?Имаше ли инжекции хориомон след трансфера?Пушачка ли си?

# 666
  • Мнения: 41
Момичета бях си обещала че като се появи моя малък човек ще ви пиша за да ви вдъхна една нотка кураж,аз забременях след замразен трансфер,като точно този опит го бях отписала,бях без никаква стимулация ,само с един преглед преди трансфера ,даже след трансфера се разболях,да не говорим че беше юли и беше адската жега.Желая на всяка една от вас успех ,много здраве и по едно,две ,три малки бебенца,нека Господ е с вас
Честито!!
Много се радвам за вас.
Ще се радвам да споделите дали сте имали някакви симптоми.На кой ден е правен трансфер?Колко ембриони ви върнаха?
Колко опита имате неуспешен?
Благодаря предварително.

# 667
  • Мнения: 13
Здравейте,ами симптоми не съм усетила защото не ги чаках,аз бях настинала ,сополива ,даже си направих теста 5 дни след трансфера и беше + и след това всеки ден тестове защото първо не можех да повярвам и второ толкова ме беше страх че ще почне да ми пада ЧХГ че се побърквах.Първото инвитро беше с - резултат и на следващият месец направих замразения трансфер на 5 дневни ембриончета като сложихме две и само едното се хвана-от клиниката настояваха да изчакам един месец ,но аз не съм от най търпеливите и го направих веднага след първия цикъл.Преди инвитрото имам няколко инсеминации -общо взето много рев изревах,много отчаяние след всеки - ,много нерви,много страх през тези 9 месеца от бременноста,но момичета заслужава си всичко преживяно ,всяка една сълза.И пак да ви пожелая успех момичета и не губете надежда ще се получи,просто сме толкова вглъбени понякога защото е доста несправедливо ,но пък това ни прави по силни,по ценящи и по добри.Прегръщам ви всички и нека късмета е с вас

# 668
  • Мнения: 80
Здравейте, искам да попитам преди ЗЕТ пуснате ли тестове на хормони и ако да на кои? Ако се пусне прогестерон и се взима кринон няма ли във всички случаи да е висок?
Ще ми предстои и искам което би помогнало за + да пусна преди това. Док. каза че нямало смисъл, но все пак вие как мислите?

# 669
  • София
  • Мнения: 7 645
По време на проследяването са ми пускали прогестерон и естрадиол.
В деня на трансфера сме пускали прогестерон, тогава той трябва да е висок, а преди трансфера нисък.
Ако не е достатъчно висок в деня на трансфера може да се смени дозата на кринон/утрогестан/дуфастон

# 670
  • Мнения: 105
Здравейте , аз имах неуспешен фреш трансфер на 2емнриончета . Остана ни едно замразено . Док ме извика на 2 ден от цикъла и искаше да праивим лека стимулация , пак пункция и комбинация от свеж и замразен трансфер на 2 ембриончета , но аз отказах и казах че искам да върнем само това едничкото замразено ... чудя се дали сгреших ? При вас прилагано ли е това ? Сега ми изписа естрофем 10 дена и тогава да отида на преглед , т.е на 12 ден .

# 671
  • Мнения: 87
Здравейте,  3ти ден след трансфер съм на 2 5 дневни снежинки... Много ми е притеснено, Чудя се да не направя нещо с което да проваля и този път нещата.Вашите дни как минават? Ходите ли на работа, аз реших да си работя, уж да не го мисля, но май сбърках...не знам Sad

# 672
  • Мнения: 3 136
Здравейте,  3ти ден след трансфер съм на 2 5 дневни снежинки... Много ми е притеснено, Чудя се да не направя нещо с което да проваля и този път нещата.Вашите дни как минават? Ходите ли на работа, аз реших да си работя, уж да не го мисля, но май сбърках...не знам Sad
Здравей,аз съм 6 ден след крио-трансфер.До вчера повече лежах,но от днес ставам вече и върша по малко домакинска работа.Според мен идеята за работа не е добра,но всеки има право на избор.Аз мисля,че се мъчим толкова,14 дена пазене са най-малкото ,което може да направим.Може ли да те питам,имаш ли инжекции Хориомон за след трансфера?

# 673
  • Мнения: 87
Здравейте,  3ти ден след трансфер съм на 2 5 дневни снежинки... Много ми е притеснено, Чудя се да не направя нещо с което да проваля и този път нещата.Вашите дни как минават? Ходите ли на работа, аз реших да си работя, уж да не го мисля, но май сбърках...не знам Sad
Здравей,аз съм 6 ден след крио-трансфер.До вчера повече лежах,но от днес ставам вече и върша по малко домакинска работа.Според мен идеята за работа не е добра,но всеки има право на избор.Аз мисля,че се мъчим толкова,14 дена пазене са най-малкото ,което може да направим.Може ли да те питам,имаш ли инжекции Хориомон за след трансфера?
Ами на мен лекаря ми каза,от следващият ден нормален начин на живот...Преди това имам 3 неуспеха, все лежах и почивах и не знам , явно не е това формулата за успеха. Sad Имам една инжекция хормон на ден,  да Simple Smile

# 674
  • Мнения: 3 136
Да не говориш за фраксипарин.Как ще имаш хориомон5000 всеки ден?На кой ден ти казаха да отидеш за тест?

Общи условия

Активация на акаунт