Lacalut Flora – свеж дъх и незабравими мигове!

  • 15 581
  • 274
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 362
Мия си зъбите сутрин и вечер. Вода за уста използвам от време на време.  Ходя два пъти годишно на профилактични прегледи при стоматолог.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 445
Мия зъбите си сутрин и вечер, както и след всяко хранене.Освен  паста за зъби, завършвам с вода за уста.

# 122
  • София
  • Мнения: 574
От няколко месеца имам електрическа четка за зъби ,използвам качествени пасти за зъби и вода за уста.В годината 1-2 пъти ми се налага да махам малко зъбен камък,а кариес не съм имала поне от 15 години Simple Smile

# 123
  • Мнения: X
И аз мия с електрическа четка за зъби, голямо удобство е. Ползвам и вода за уста.

# 124
  • Мнения: 427
Мия ги сутрин и вечер, ходя редовно на стоматолог, дъвча дъвки от време на време.

# 125
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Използвам качествена паста за зъби,вода за уста и конец(или от малките четки за между зъбното пространство).Ходя на всеки 6 месеца на преглед при зъболекар.

# 126
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Мия зъбите си задължително сутрин и вечер! Към сутришният ритуал обтривам езика със специална приставка към четката за зъби. През деня, при необходимост, използвам вода за уста. Не пуша! Посещавам редовно стоматолог, който отстранява проблемите навреме!

# 127
  • Мнения: 1 186
Мия си редовно зъбите, използвам конци за зъби и вода за уста.

# 128
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Освен стандартното миене сутрин и вечер, използвам и вода за уста. Постоянно отлагам ходенето на стоматолог, защото ме ужасява, но в крайна сметка ходя веднъж годишно и ако има нещо опрявяме навреме☺

# 129
  • Мнения: 574
Мия си зъбите сутрин и вечер. Понякога използвам конци, рядко вода за уста. Понякога сутрин се жабуря с кокосово масло и после с вода и сол.
Смятам че редовното хапване на ябълки и редовното приемане по време на бременност и кърмене сусамов тахан с мед ми е помогнало да запазя зъбите си сравнително здрави. Избягвам газирани напитки и много сладки храни.

# 130
  • Мнения: 2 646
Мия зъбите си два пъти на ден и използвам конец. За жалост венците ми кървят понякога. Преди време бях използвала Лакалут и останах много доволна. Ще се радвам да изпробвам и тази серия на Лакалут.

# 131
  • Мнения: 670
Мия си зъбите сутрин и вечер. Използвам вода за уста и конец за зъби, както и (не при всяко миене) електрическа четка за зъби. Подбирам пастите си за зъби и ходя периодично на профилактични прегледи при стоматолог.

# 132
  • Мнения: X
Грижата за зъбите ми включва миене по два пъти на ден, ползване на конец за зъби и вода за уста.

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ходя на зъболекар поне 2 пъти годишно дори и нищо да не ме боли.
Плюс редовно и качествено почистване /паста, конци, интрадентални четки, вода за уста/.

# 134
  • София
  • Мнения: 9 850
Мия редовно зъбите с електрическа четка за зъби, ходя на зъболекар, не пуша цигари и не пия кафе. Използвам и вода за уста.

Общи условия

Активация на акаунт