Истанбул [тема 45]

  • 65 580
  • 744
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 600
Здравейте момичета, след проучването на оферти се спрях на офертата на бургаската фирма Темма. Екскурзията е 155лв. за 2 нощувки с тръгване от Варна. Притеснява ме, че плащането е по банков път. Ако нямам сключен договор за туристическа услуга, това не е ли притеснително? Мисля, че нямат офис във Варна.

Имаха офис във Варна миналата година, наистина липсва в сайта им. Ако трябва, питай по телефона. Иначе ние сме ходили с тях точно в Истанбул, всичко беше много добре направено, нямам никакви забележки  Simple Smile

# 541
  • Мнения: 1 918
Здравейте на 06.09.  пътувам с цялото семейство за Истанбул с организирана екскурзия ще ни настанят в хотел Ел Гато моля за отзиви, защото това което видях в интернет не ми хареса, но поне му е добро мястото

# 542
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 469
Момичета, реших! ☺ На 13.09 пътувам отново ( за последните 40 дни за втори път) за любимия град заедно със сина ми! Това ще е моя подарък за 12-ия му рожден ден! (За пръв път ще му е).

Отново тръпката да глася програма, но този път изцяло за детенце. Не смятам да закупувам нищо допълнително от фирмата. Само ще ви помоля засега да ме ориентирате до Виаленд как се стига и въобще организацията там (храна, вода и т.н).(прочетох, че от Таксим имало автобуси за Виаленд в стара тема - така ли е? На какъв интервал са? В колко е първия?) Въобще всякаква информация ще ми е много полезна...
А вече ще мисля допълнително какво освен Виаленд и Аквариума и ще се съветвам пак с вас....

# 543
  • Мнения: 102
Здравейте на 06.09.  пътувам с цялото семейство за Истанбул с организирана екскурзия ще ни настанят в хотел Ел Гато моля за отзиви, защото това което видях в интернет не ми хареса, но поне му е добро мястото

Преди доста години отсядахме в подони хотели. Мястото е чудесно, но не очаквайте лукс в подобен хотел. Всяка стая е със самостоятелен санитарен възел и прозорец. На мен поне в Истанбул това ми е достатъчно + чисто бельо в стаята. За мен целта е да се види максимума на града, а не да седя в хотела.

П.П. Веднъж ни бяха настанили в стая на тавански етаж. С приятелите си, се говорехме през стената - всичко се чуваше. А WC-то беше уникално. За да влезеш под душа трябваше да прескочиш тоалетната и да се провреш през 30 см отвор на душ- кабината (добре, че тогава бяхме слабички). Много се забавлявам още, като се сетя. Само в Истанбул има подобен тип хотели. Joy Joy Joy

# 544
  • Мнения: 7 914
Елица, писах ти на лични за хотела, но и тук да ти кажа.
Трагичен е , ама аз издържах.
За 2-3 нощувки преживява се.

Бялк, благодаря!

N
Неолитка, за следващото ми ходене ще си избера един квартал с твоя помощ, да знаеш.

# 545
  • Мнения: 696
Здравейте момичета, след проучването на оферти се спрях на офертата на бургаската фирма Темма. Екскурзията е 155лв. за 2 нощувки с тръгване от Варна. Притеснява ме, че плащането е по банков път. Ако нямам сключен договор за туристическа услуга, това не е ли притеснително? Мисля, че нямат офис във Варна.

Не се притеснявай. През май пътувах с тях от Варна. Ако си и ваучер от Грабо, след заплащането на остатъка от сумата по банков път им пращаш мейл с данните. След като се отрази плащането ти изпращат договора / отново по мейл/. Нямат офис във Варна, затвориха го. Беше на ул.Братя Шкорпил" 3.

# 546
  • Мнения: 190
Здравейте, може ли да ми помогнете? Търся хотел за една вечер около мол форум с Тюркуазу, това кой квартал се води?
  Есенлер е квартала                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

# 547
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 592
AIR, има шатъли не само от Таксим. Преди имаше коментар и за Султанахмед, накрая на площада, отминаваш колони и обелиск, та на уличката пред университета
 
Ето ги всички
http://isfanbul.com/en/temapark-servis

Препоръчвам още музея на Рахми Коч и тур по Босфора, мисля че са достатъчно атракциите за едно дете.

# 548
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
AIR, аз също съм за музея на Рахми Коч, но си трябва доста време за него,за да се разгледа без да се препуска.

# 549
  • Мнения: 1 802
Благодаря за отговорите, момичета! За съжаление изтървах ваучерите в Грабо, видях офертата буквално час и половина преди да изтече и нямаше време да се организирам с моята колежка. Така, че ако ходим ще е на редовната цена.

# 550
  • Sofia
  • Мнения: 1 457
Връщам ви малко към моята шопинг тема Simple Smile
Оказа се, че в Одрин няма да имам време за пазар, а само за кратка разходка.
Та, в Истанбул откъде купувате баклава?
Да е хубава, пробвана лично и по възможност да не е на туристически цени?

# 551
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Ние взехме от Карфур миналата седмица

# 552
  • Мнения: 150
Здравейте! Някой пътувал ли е с АБВ травъл? Ако има ще съм благодарна да споделите дали са коректни и всяко друго мнение. Благодаря

# 553
  • Мнения: 1 918
Здравейте утре в19ч.  тръгваме за Истанбул от София стискайте палци да няма много наплив на границата 

# 554
  • Мнения: 7 914
Здравейте утре в19ч.  тръгваме за Истанбул от София стискайте палци да няма много наплив на границата 
Всичко хубаво и не обръщай внимание на битовите несгоди. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт