Забременели след ин витро - Тема 44

  • 83 733
  • 747
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 753
Добре дошла Клеопатра. След кървенето лека бременност ти пожелавам. Аз днес съм в 12 г.с. минах БХС и ФМ. Резултати след 7 дни. Иначе всичко си ни е на мястото и нямаме показания за някъкви аномалии според замерванията.
Буена как си?

# 76
  • Мнения: 3 902
Клеопатра добре дошла Simple Smile Лека бременност и до термин!
Рончо, браво на вас:)

Ние сме другата седмица на фетална и вече нямам търпение да видим зверчето Simple Smile

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 591
Клеопатра, добре дошла! Честито и лека бременност до пухкав финал! Не се притеснявай ще отмине и ще се разаеробира. Аз след редукцията имах мн.силно кървене и 1 месец ми зацапваше, дори понякога след леко физическо натоварване се засилваше, но в рамките на месец ще отшуми.
Рончо, браво много сежрадвам за хубавите новини!

# 78
  • София
  • Мнения: 1 146
Клеопатра, честито! Повече да нямаш проблеми до срещата с двете човечета Smile
Рончо, бравоо все така да върви бебока. Видя ли се пола какъв е?

# 79
  • Мнения: 753
Джиджи не го видяхме, то се криеше , иска да ни изненада.

# 80
  • Мнения: 1 327
Джиджи не го видяхме, то се криеше , иска да ни изненада.
Срамежливи бебоци .И нашето се кри ,но до днес.Д-р Чачева ме зарадва днес ,че чакаме девойка Simple Smile .Аз си знаех и всички покрай мен ми казваха така Simple Smile .

# 81
  • Мнения: 370
Да се запиша и в тази тема. Много познати виждам тук от другите теми, в които пишем Simple Smile
Аз съм 12г.с. +3. След 2 дни съм на фм, а в петък на Бхс...  Чувствам се някак спокойна, че всичко ще е наред.
На 35 години съм и ми е първа бременност. Процедурата я правих в чужбина и стана от първия път.
Естествено имам много въпроси и се радвам, че намирам място в този форум и че имам възможност да обменям размисли и опит с жени в моята ситуация Simple Smile
Желая здрави бебчета на всички тук!  Това са най- изстрадани и съзнателно желани бебчета.

# 82
  • Мнения: 1 221
Здравейте момичета, записвам се и аз сред вас, пък дано да избутам до края Simple Smile
Вече съм в 13 седмица и 2 дни, минах фм и всичко ни е наред. За сега чакаме момченце и момиченце.
Желая лека бременност на всички!
Джеси, случайно да имаш Клексан от 0,6? Или на някои друг ако му е останал... Трябват ми 2/4 инжекции за сега. Ако имате повече също е ок.

# 83
  • Мнения: 420
Нямам Клексан. Останаха само инжекции Прогестан и антибиотик Рулид (използва се в турските клиники), останалите ги подарих

# 84
  • Мнения: 1 327
Мила мисля ,че Cherry питаше за Прогестан .

# 85
  • Мнения: 4 087
Да аз имам нужда от инжекцион прогестерон, ще ти пиша на лично!

# 86
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте момичета, записвам се и аз сред вас, пък дано да избутам до края Simple Smile
Вече съм в 13 седмица и 2 дни, минах фм и всичко ни е наред. За сега чакаме момченце и момиченце.
Желая лека бременност на всички!
Джеси, случайно да имаш Клексан от 0,6? Или на някои друг ако му е останал... Трябват ми 2/4 инжекции за сега. Ако имате повече също е ок.

Gerda беше писала преди, че има останал клексан 0,6.
Питай я може да има още

# 87
  • Мнения: 277
Здравейте днес ми беше биохимичния скрининг, аз съм 12г.с. и 2 дни.
На прегледа всичко мина добре, макар прегледа да беше толкова на бързо показа ми го за една секунда без никакво обяснение и то защото аз поисках. Не се видя пола. Чакам кръвния резултат. Радвам се че този доктор ми помогна да забременея, но какъв е този набързо преглед в 12 с. Питам го не трябва ли да ми се вземе кръв и урина или някакви други изследвания. Било рано. Вече трябваше да се мери кръвно, обиколка на корема. Нямам думи с първата ми бременност като правихме 4Д през цялото време ми показваха монитора и ми обясняваха. Ще си търся друг доктор за следене, чужда се дали още сега да го направя.

# 88
  • Мнения: 1 221
Asya, явно някои доктори не са много по обясненията и все пак мисля че прегледа би трябвало да е поне 20/30 минути, за да може да си го намести така че да измери всички необходими мерки.
Аз бях при Стратиева и също не беше от разговорливите. Гледах си бебетата, но тя повече си говореше със сестрата и ѝ диктуваше мерките. Нямаше 3д или ето сега това е това, а онова еди какво си Sad
За 2ра фм през 20 седмица вече съм си запазила час за д-р Михова. Не знам дали е по-добър лекар, но до колкото разбрах обяснява повече.

# 89
  • София
  • Мнения: 3 050
Д-р Михова е невероятна! Heart
Изключително прецизен доктор, моите ФМ при нея никога не са били под 40 минути. На третата ФМ видя дупчица от 2 мм.между камерите на сърцето на бебка, въпреки чудовищно лошия образ. И до самото раждане ме викаше почти всяка седмица към края, защото хванахме високо кръвно. И ден преди да родя измери килограмите на бебето с точност без 10 гр. За мен е невероятен професионалист.

Общи условия

Активация на акаунт