Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 110 208
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 2 670
  • Мнения: 11 505
А липсата на пари какво прави, Elrond? 

# 2 671
  • София
  • Мнения: 19 445
Защо ще приемаш мнението на странични хора, които почти никога не са напълно безпристрастни?
Парите разваляли... Ами да, нормално е да се промениш, след като разполагаш с много повече и да не се стискаш.
Липсата им съвсем разваля, и най-добрият човек се озлобява, ако не може да нахрани децата си

# 2 672
  • Мнения: 30 802
Кукумицинка, това е по темата колко ми издържа косата без миене. Никъде не съм писала колко често го правя, нито че ходя да ме мият редовно в салон, това е в твоята глава, твоите си типични отклонения.

Просто пиша, че след професионалните продукти издържа 1 седмица. След това, очевидно, я мия с каквото имам у дома, което понякога е бебешки шампоан Джонсън, съхне на въздух и си ходя с frizz. Хубаво цитираш, но в темата не съм писала, че ходя на всеки 7 дни. Може би малко четене с разбиране и да си припомниш, че when you assume, you make an ass out of you and me.

Все пак е лесно да се сетиш, че след боядисване и изпичане със сешоар омазняването се забавя доста сериозно и прическата се запазва, според косата, повече време.

Още не сме стигнали чак до развалящи количества пари...

Между другото, наблизо имам магазин-склад за професионална козметика и със сигурност не са по 100 лева шампоаните. Това, че в салона го продават за 100, не значи, че е толкова. Веднъж се опитаха да ми продадат маска на двойна цена. Не се хващам на тия номера.

# 2 673
  • Мнения: 330
А липсата на пари какво прави, Elrond? 
За съжаление, липсата на пари отравя много по-бързо отношенията, отколкото наличието им, но и при двете - съществува реална възможност за техния крах. Така че - по-добра е втората опция. Констатирах го, единствено и само, за да не лежат някои мами и дами на мисълта, че всичко е цветя и рози, ако финансово семейството/двойката преуспява.

# 2 674
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Добре е да констатираме, че  липсата на гаранция не прави стиснатите гьонове, по-привлекателна партия. Trollface

# 2 675
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Уиш, децата по-лесно се учат на здравословно хранене, когато няма кой да предлага нездравословни опции или други по-лесни варианти. А в моя случай има кой.
Така е. Но този някой е баща им. Следователно, ако не е малоумен или злонамерен, би могъл да разбере разумното обяснение на майката защо не трябва да предлага тези опции. Две разумни изречения и три минутен разговор са достатъчни за средноинтелигентни добронамерени родители. Не вярвам, ако ти му обясниш, че е по-добре децата да хапнат супа, той да се тръшне, че непременно трябва да им набута луканка.
Не, той няма да им набута. Моят е същия. Примерно, у нас не се купуват газирани неща, сокове, пакетирани глупости. Обаче, когато те сами ходят на пазар с баща си, редовно им купува количка, фантичка и подобни, от което аз издивявам и съм зла, а той е добричък тати. А най-тъпото е, че те дори не търсят повечето пъти такива боклуци, а той сам им предлага, понеже са с него и е един вид празник.

# 2 676
  • Мнения: 330
Липсата им съвсем разваля, и най-добрият човек се озлобява, ако не може да нахрани децата си
Cuckoo, аз не казвам, че грешиш, а само, че не си съвсем права🤣 Вероятно ще си далеч по-малко озлобена, ако вместо да не можеш да нахраниш децата си - си на другия полюс и съзнателно, или несъзнателно усещаш, и забелязваш как твоят прогресивно проспериращ провайдър започва да се отдалечава от теб. Може би няма да си озлобена, а само наранена и огорчена. По-преглъщаемо ли е?

# 2 677
  • Мнения: 19 319
Кукумицинка, това е по темата колко ми издържа косата без миене. Никъде не съм писала колко често го правя, нито че ходя да ме мият редовно в салон, това е в твоята глава, твоите си типични отклонения.

Просто пиша, че след професионалните продукти издържа 1 седмица. След това, очевидно, я мия с каквото имам у дома, което понякога е бебешки шампоан Джонсън, съхне на въздух и си ходя с frizz. Хубаво цитираш, но в темата не съм писала, че ходя на всеки 7 дни.

 Може би малко четене с разбиране и да си припомниш, че when you assume, you make an ass out of you and me. - НЕ МОГА ДА СИ ГО ПРИПОМНЯ, КАКВО ОЗНАЧАВА, ЩЕ МИ ГО ПРЕВЕДЕШ ЛИ?

Все пак е лесно да се сетиш, че след боядисване и изпичане със сешоар омазняването се забавя доста сериозно и прическата се запазва, според косата, повече време.


След като в темата те питат колко често си миеш косата, а ти отговаряш "Косата след изсушаване в салон с проф. продукти - 1 седмица. Иначе според сезона.", не е ли логично да се предположи, че ходиш по-често от веднъж на месец и половина на фризьор, иначе по-скоро би трябвало да коментираш тривиалното - колко често си я миеш, ако не ходиш на фризьор, през 6-те седмици до следващото ходене на фризьор. Къде му е очевидното, че я миеш с каквото имаш у дома, още повече, че някак става ясно, че там разполагаш най-вече с чиста водица за хигиенните си нужди. Плюс това боядисване, последвано от изправяне на косата, вярно ли?

# 2 678
  • Мнения: 84
И моята фрЕзьорка е квартална, но под 100 лева за боя+подстригване+сешоар не падам... баси как съм се минала Laughing
Скубич, я пак кво не им харесваш на "хуйдай-те"? Laughing


Под 100 лв не падаш щото държиш на себе си като жена. Фризьорка в краен квартал на софия по-малко от 70-80 лв не взема. Шампоани съм носил от Германия/Австрия, там са по 15 евро, тук са двойно. Имаше някакъв крем, кю10 или 7, 7 май беше някаква джипка, 30 евро дневния и още толко нощния. Баааси поддръжката, по-евтино е да си вземеш млада Simple Smile
BMW-то 2 години нищо не плащаш, масла, филтри, поддръжка, всичко включено Simple Smile
Жената същата работа, вземаш я гаранционна, караш и преди да изтече гаранцията я даваш на нЕкой на ,,заможен,, на заплата Simple Smile

Мани, хуйдая не е кола, то затва и струва чисто нов 20-30 000 лв, толко е и кола:)
На хуйдая кълват мами с деца, BMW-то е пичеловка, на сухо няма да останеш... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2 679
  • Мнения: 30 802
Може, може някой да се развали от парите. Да иска все повече. Обаче в нашия случай от един стандарт нагоре няма повече добавен кеф. ОК ли ми е косата, и без това е на опашка в повечето време? Ами добре, няма нужда да търся къде ще ми я оформят косъм по косъм от стилист, специализирал 20 години и после да я мажа с кератин от опашни пера на райска птица.

Оф, предавам се, Кукумицинка ме излови в крачка. Не знам в каква крачка само.

"не е ли логично..."

Не е. Необходимо е, но не достатъчно условие.

Реално и да мога да ходя всяка седмица, няма много смисъл, щото с 3 малки деца изгладена и пригладена коса няма как да оцелее разпусната. А ако ще е с ластик, за какво изобщо да се мъча с изправяне.

Кукумицинка, като си боядисваш косата в салон, оттам мокра ли излизаш или поне един сешоар ти пускат и я приглаждат? Не знам на кое му викаш изправяне, не е печене с пресата, със сешоар е. Нещо пропускам ли?

И какво изобщо се опитваш да докажеш?

# 2 680
  • Мнения: X
Уиш, не е малоумен и злонамерен
Сигурна съм, че не е. Затова е добре да му се набият в канчето някои елементарни неща.

# 2 681
  • Мнения: 30 802
Уиш, аз не набивам канчета на възрастни хора. Не искам да ставам харпия. Не се харесвам така. Между изпилени нерви и пропуски в храненето - предпочитам да си затворя очите за храненето. Животът е кратък. F&ck it...живи няма да излезем, каквото и да ядем, но поне да не се ядем един друг. Не съм такъв тип жена, да строявам у дома, не ми харесва този модел.

# 2 682
  • София
  • Мнения: 19 445
Липсата им съвсем разваля, и най-добрият човек се озлобява, ако не може да нахрани децата си
Cuckoo, аз не казвам, че грешиш, а само, че не си съвсем права....
Малко като вица: И ти не си прав, и майка ти не е права...  Joy
Да, аз не мога да противодействам на всяка 20-годишна, ако реши да ми го отмъкне. Освен това провайдери се намират, не е уан енд онли.
Докато детето си е моя отговорност и няма как да стоваря другиму вината

# 2 683
  • Мнения: 11 505
На хуйдая кълват мами с деца, BMW-то е пичеловка, на сухо няма да останеш... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ц, аз пичеловка не ща... и мами с деца не ща Laughing

# 2 684
  • Мнения: 330

Шампоани съм носил от Германия/Австрия, там са по 15 евро, тук са двойно. Имаше някакъв крем, кю10 или 7, 7 май беше някаква джипка, 30 евро дневния и още толко нощния. Баааси поддръжката, по-евтино е да си вземеш млада Simple Smile
Scoob, изкарал си късмет, че са били скромни и непросветени... Представям си какъв шок те очакваше, ако ти бяха заръчали Estee Lauder, Dior, La Prairie и други подобни...

Общи условия

Активация на акаунт