Всяка тежест ще си струва, щом НОЕМВРИ бебе ще целувам!

  • 34 265
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 3 727
Пъпната връв си е в задната плацента, на някои места водят втората като продължение на първата - добавъчна. Също се случва ако бременността е започнала с близнаци. При мен никога не е имало втори сак или някакви индикации за близнаци, но няма как да сме сигурни.. Първата ми бременност дето завърши със спонтатнен пак беше близнаци -еднояйчни, така че, знае ли човек.

# 196
  • Мнения: 2 603
Ясно, да и аз помислих да не е заради такъв близнак дето не се е развил, но не знаех, че може и плацентата да си остане. Много интересно наистина.

# 197
  • Мнения: 647
Мами аз за добро утро да Ви се оплача. Не знам дали е от работа претоварване,или от вентилаторите.. но имам една ацка болка в дясно и дродължава до кръста.. всичко е наред само като седна. Станали да ходя или да легна на дясно.. е ужас, едно опъване. Не е нетърпимо ,но днес ще си почивам вкъщи. А другата седмица съм си пуснала отпуска няколко дена. Така,че ми се събира една седмица да си почивам..

# 198
  • Мнения: 220
изстинала си според мен, пий чай и стой със завит кръст, че да не стане цистит.... почивай и се пази...

# 199
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Има ли майки с първо секцио, които обмислят второ нормално раждане? Родих сина си преди почти 4г. с операция. Нямах медицински причини - просто 2 дни след термин нямаше и намерение да се ражда, опитваха да предизвикат със система и вагинално хапче, но контракции така и не тръгваха. Плюс това, че беше 4 кг. Не знам дали се застраховаха, тоновете бяха добре. След това доктора каза, че съм имала преразстегнати мускули на корема и може би от това не се получаваха никакви контракции. Сега е рано още, но живот и здраве трябва да помисля за раждането. Попитах моята АГ и каза, че по принцип 4г. са достатъчни да пробваме естествено. Обаче аз вътрешно усещам някакъв страх, не че секциото е безопасно... не ме е страх от самата болка, а да не се заклещи бебето.
 И още един въпрос - има ли такива, които ще откажат ваксините в родилното? Първото ми дете има всички ваксини до момента, но за бебето обмислям да ги откажа.

# 200
  • Мнения: 1 000
Аз съм със секцио преди 3.6 год. Ще попитам за възможността за нормално, защото ми се иска, но подозирам, че лекарят ми ще откаже и не бих настоявала.
Ваксини ще си слагам.

# 201
  • София
  • Мнения: 374
Аз съм раждала секцио преди 9 години, сега отново искам да е секцио. Предполагам, че и доктора няма да настоява за естествено раждане.
Относно ваксините - слагала към всички ваксини на сина ми, сега планирам да процедирам по същия начин.

# 202
  • Мнения: 303
Уффф тъкмо да поръчам ергономична раница от Тула и намаление свърши.Направо не мога да си намера място, бях готова още снощи да поръчам, ама таткото докато реши .... и охлува се скри.
Повече с нищо няма да го занимавам, каквото ми хареса просто ще си го взимам.
мрън, мрън ... оплаках се ... дано докато се прибере от работа да ми мине

# 203
  • Мнения: 100
Здравейте, момичета! Благодаря на Госпожа Лаленце за информацията за намаленията за раниците Тула. Вчера без да чакам половинката поръчах една раница. Днес след известно мислене реших да поръчам слинг и за моя изненада, като Georgea, установих, че намаленията са свършили. Абонирах се за новини на този сайт и ще чакам следващите намаления. Раниците, слинговете, одеялата на Тула изглеждат невероятно красиви и удобни.

# 204
  • София
  • Мнения: 6 010
Georgea, Amaretti, съжалявам, че сте изпуснали Sad
Аз с неприятна изненада открих, че в темата за раничките във форума са знаели за намалението и никой нищо не е казал... не, че са длъжни де, но все пак!

И аз благодаря на всички момичета за споделена полезна информация или промоции до момента, смятам, че И затова сме се събрали да си помагаме.

Аз тепърва искам да се информирам за ваксините, но таткото е категоричен, че ще слагаме.

# 205
  • Мнения: 2 603
Аз много се изкушавах, но вече имам тула и се въздържах.
Ваксини ще слагаме задължително.

# 206
  • Мнения: 490
Аз за ваксините само се дрязня , че се слагат за 2 или 3 заболявания едновременно - според мен би било по-добре да има интервали м/у ваксините за отделните заболявания. Иначе ще слагам - благодарение на тях , човечеството е забравило за много ужасни болесни. Ако подробно се прочете за всяко едно от тези заболявания , се вижда защо са толкова важни.

# 207
  • Мнения: 2 603
Това не е случайно, че са за повече болести. Защо детето да се стресира без да има смисъл? Освен това някои болести са много опасни по време на бебешкия период, ще трябва да се слагат ваксини всяка седмица, за да е защитено бебето.

# 208
  • На север
  • Мнения: 1 377
Днес си намерих втора ръка шезлонг 3 в 1 Tiny Love за 60 лв Simple Smile Радвам се като малко дете Grinning Отдавна си го бях харесала, но ми се струваше скъпичък. Вече имам количка, столче за хранене, кошара, шезлонг, зимен кош и поне 4 торби с дрехи, а майка ми била ми купила помпа и стерилизатор. Не е зле май. Simple Smile

# 209
  • Мнения: 2 603
Много ми харесва този шезлонг. Може и аз да го взема. Ще се опитам сигурно да продам моя.

Общи условия

Активация на акаунт