Ин Витро център Стефанов - тема 10

  • 68 387
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 63
Можи ли да кажете, какви са хабчета изписани на бланка?

# 361
  • Мнения: 92
Можи ли да кажете, какви са хабчета изписани на бланка?
Противозачатъчни, селен, витамин е, неофолик мета, оксибио, пренатал, метфогама и вагинални лактажин.

# 362
  • Мнения: 63
Можи ли да кажете, какви са хабчета изписани на бланка?
Противозачатъчни, селен, витамин е, неофолик мета, оксибио, пренатал, метфогама и вагинални лактажин.
3 месяца ли ще пиете и после ще протокола ли?

# 363
  • Мнения: 92
Можи ли да кажете, какви са хабчета изписани на бланка?
Противозачатъчни, селен, витамин е, неофолик мета, оксибио, пренатал, метфогама и вагинални лактажин.
3 месяца ли ще пиете и после ще протокола ли?
Ами не знам още на 10 май съм при доктора. За сега ги смята 2 месеца мисля, защото каза ако всичко е наред с изследванията, като мина  прегледада започваме, каквото и да означава това.

# 364
  • Мнения: 63
Можи ли да кажете, какви са хабчета изписани на бланка?
Противозачатъчни, селен, витамин е, неофолик мета, оксибио, пренатал, метфогама и вагинални лактажин.
3 месяца ли ще пиете и после ще протокола ли?
Ами не знам още на 10 май съм при доктора. За сега ги смята 2 месеца мисля, защото каза ако всичко е наред с изследванията, като мина  прегледада започваме, каквото и да означава това.
Ясно. Благодаря! Аз за първи преглед на 09.07 чак. Интересувам се , как протича при доктора неща. След 3 неуспешни опита съм в друга клиниката. И ни кога нямаше такава подготовка.

# 365
  • Сливен
  • Мнения: 825
Докато пих хапчетата от бланката никога не са ме боляли бъбреците ,аз имам доста проблеми с тях!След трансфера имах болки и след полож тест.Щом ви болят пийте повече вода и хапвайте сушени червени боровинки по една щепичка,а може и нош па да пиете или папаверин!

# 366
  • Мнения: 92
Докато пих хапчетата от бланката никога не са ме боляли бъбреците ,аз имам доста проблеми с тях!След трансфера имах болки и след полож тест.Щом ви болят пийте повече вода и хапвайте сушени червени боровинки по една щепичка,а може и нош па да пиете или папаверин!
И аз имам проблеми от години. Уж не сериозни, но имам камъни, организма ми е предразположен да образува и то калциеви, мисля такива бяха(изкарах веднъж един и го изследвах) а отделно са ми раьбивали един. Правя поне веднъж годишно възпаления с много висока температура и затова се притеснявам. А от както започнах с хапчетата пишкам доста често, дори и вечерно време ставам,което не е типично за мен.

# 367
  • Мнения: 137
Здравейте момичета,аз днес бях на преглед . Видяха се 2 сака със жълто тяло и в двата. Но не се видя сърце. Единия сак отговаря на 6 г.с. а другия на 5.3 дена г.с. Малко съм в шок че са 2,понеже не очаквах. Следващ преглед е на 30.04.

# 368
  • Сливен
  • Мнения: 825
Докато пих хапчетата от бланката никога не са ме боляли бъбреците ,аз имам доста проблеми с тях!След трансфера имах болки и след полож тест.Щом ви болят пийте повече вода и хапвайте сушени червени боровинки по една щепичка,а може и нош па да пиете или папаверин!
И аз имам проблеми от години. Уж не сериозни, но имам камъни, организма ми е предразположен да образува и то калциеви, мисля такива бяха(изкарах веднъж един и го изследвах) а отделно са ми раьбивали един. Правя поне веднъж годишно възпаления с много висока температура и затова се притеснявам. А от както започнах с хапчетата пишкам доста често, дори и вечерно време ставам,което не е типично за мен.
Консултирай се най добре с нефролог или уролог.Може някое пт хапчетата да дава отражение.Аз също правя кризи достаааа често с температура и повръщане съм аз ,но аз съм с хидронефроза с хидроуретер и то 2-ра степен.Докато бях бременна стана още по сериозно и искаха да сложат дабъл джей,но имаше риск за бебка и не сложиха.
Ако са ти мн сладки сушените боровинки направи ги на чай.Накисвай ги и после ги вариш.Но имай си едно на ум ,че по време на бременност се изострят бъбречните проблеми.

# 369
  • Мнения: 505
Здравейте момичета,аз днес бях на преглед . Видяха се 2 сака със жълто тяло и в двата. Но не се видя сърце. Единия сак отговаря на 6 г.с. а другия на 5.3 дена г.с. Малко съм в шок че са 2,понеже не очаквах. Следващ преглед е на 30.04.

Честито за двете сакчета. За сърчице май е още раничко до колкото си спомням.Simple Smile

# 370
  • Мнения: 92
Докато пих хапчетата от бланката никога не са ме боляли бъбреците ,аз имам доста проблеми с тях!След трансфера имах болки и след полож тест.Щом ви болят пийте повече вода и хапвайте сушени червени боровинки по една щепичка,а може и нош па да пиете или папаверин!
И аз имам проблеми от години. Уж не сериозни, но имам камъни, организма ми е предразположен да образува и то калциеви, мисля такива бяха(изкарах веднъж един и го изследвах) а отделно са ми раьбивали един. Правя поне веднъж годишно възпаления с много висока температура и затова се притеснявам. А от както започнах с хапчетата пишкам доста често, дори и вечерно време ставам,което не е типично за мен.
Консултирай се най добре с нефролог или уролог.Може някое пт хапчетата да дава отражение.Аз също правя кризи достаааа често с температура и повръщане съм аз ,но аз съм с хидронефроза с хидроуретер и то 2-ра степен.Докато бях бременна стана още по сериозно и искаха да сложат дабъл джей,но имаше риск за бебка и не сложиха.
Ако са ти мн сладки сушените боровинки направи ги на чай.Накисвай ги и после ги вариш.Но имай си едно на ум ,че по време на бременност се изострят бъбречните проблеми.
Много благодаря 😘 ще се консултирам.

# 371
  • Мнения: 85
Здравейте момичета,аз днес бях на преглед . Видяха се 2 сака със жълто тяло и в двата. Но не се видя сърце. Единия сак отговаря на 6 г.с. а другия на 5.3 дена г.с. Малко съм в шок че са 2,понеже не очаквах. Следващ преглед е на 30.04.
Пожелавам ти всичко да е наред и да ти се родят живи и здрави бебоци. Мисля че на трансфера каза че имаш 1 детенце ако не греша. Супер ще си имате пълна къща от детски гласчета. Какво по хубаво от това. Всичко ще е наред и да пишеш като мине другия преглед.

# 372
  • Мнения: 1 191
sisi3323, честити ти сакчета!
На тази дата преди три години ми беше трансфера! Тази дата ми е много специална, защото и майка ми има рожден ден, днес! Как бързо лети времето, три години, а все едно е било вчера, всеки ден надничам в темата и още преживявам с вас и успехите и неуспехите! Бъдете силни, чудесата се случват, само трябва да сме търпеливи да ги дочакаме!

# 373
  • Мнения: 137
Благодаря,момичета. И аз много помня дати- и датите на трансферите са едни от които също няма да бъдат забравени. Да вече имаме едно дете. Купихме къща с кредит и на втория етаж има 3 спални- днес моя каза: оххх почвай да мислиш как ще обзавеждаме мазите - май те ще са за нас хахахаха. Ще пиша,променихме датата на следващия преглед ,защото от клиниката ме натискат преди великденските празници да съм минала на вливка,ако се видят сърчица. И другата седмица пак ще съм преглед. Лека от мен, успех на всички.

# 374
  • Мнения: 25
Здравейте,бих искала да ви попитам колко време след трансфера направихте пиклив тест.На 8 и 9 ден след трансфера направих мойте но и двата са отрицателни, трансфера беше на 3 дневни ембриони..до колко може да им вярвам? Благодаря ви и ви пожелавам щастлив финал

Общи условия

Активация на акаунт