Ин Витро център Стефанов - тема 10

  • 68 444
  • 746
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 9
Благодаря, ще се опитам да запазя час

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Здравейте, момичета! Къде сте си правили цветна снимка за проводимост на тръбите? С упойка ли я правихте и ако не - боли ли много? Моля за отзиви Hug

# 572
  • Мнения: 175
Аз правих при д-р Христов в Ниамед, с упойка. Може би 15-20 мин. след това имах много слаба болка като преди цикъл.  След около 2 часа, ако се чувстваш добре те пускат да си ходиш.

# 573
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета , подготвяме с мъжа ми документи за финансиране от фонда, но резултата ми на АМХ е под долната граница, а преди 5 месеца правих беше към  долна , но в нормите и ми е притеснено, какво ще следва сега дали ще можем да кандидастваме и най-вече дали ще може изобщо да се направи инвитро ,ако си платим , звъних до центъра, но не ми вдигат , а следващите дни няма как да отида на място, не знам и дали ще мога да се видя с доктора като знак колко трудно беше за час, въпросът ми е всички който се минали по този път моля за съвет, че ще се побъркам от нерви Simple Smile , благодаря ви

# 574
  • Мнения: 5 073
Здравейте, момичета , подготвяме с мъжа ми документи за финансиране от фонда, но резултата ми на АМХ е под долната граница, а преди 5 месеца правих беше към  долна , но в нормите и ми е притеснено, какво ще следва сега дали ще можем да кандидастваме и най-вече дали ще може изобщо да се направи инвитро ,ако си платим , звъних до центъра, но не ми вдигат , а следващите дни няма как да отида на място, не знам и дали ще мога да се видя с доктора като знак колко трудно беше за час, въпросът ми е всички който се минали по този път моля за съвет, че ще се побъркам от нерви Simple Smile , благодаря ви
Колко под долна е? Не можеш ли към документите за фонда да приложиш първото изследване?

# 575
  • Мнения: 9
В момента е 0,8 а долна граница дават 1 , не знам предполагам , че няма да мога
А някой знае ли дали за показване на резултат от изследване трябва да запазя час за доктора или може без и съответно  когато съм готова с всички документи за подаване трябва ли отново час за доктора , аз ще се постарая до края на седмицата да отида в центъра но място, но ми е притеснено и ми се иска информативно да знам какво да очаквам , ако някой се е сблъскал с подобен казус, благодаря ви

# 576
  • Мнения: 5 073
В момента е 0,8 а долна граница дават 1 , не знам предполагам , че няма да мога
А някой знае ли дали за показване на резултат от изследване трябва да запазя час за доктора или може без и съответно  когато съм готова с всички документи за подаване трябва ли отново час за доктора , аз ще се постарая до края на седмицата да отида в центъра но място, но ми е притеснено и ми се иска информативно да знам какво да очаквам , ако някой се е сблъскал с подобен казус, благодаря ви
Да Ви успокоя, че от април долната граница за АМХ е 0,5. Без проблем можете да кандидатствате по фонда.

# 577
  • Мнения: 9
благодаря , поне за това да не се тревожа

# 578
  • Мнения: 5 073
благодаря , поне за това да не се тревожа
Би трябвало да са ви обяснили кога се прави контролна СГ и кога с всички документи да отидете да попълните документи за фонда. Съответно ще ви дадат час за попълване на ин витро карта и преглед при док за старт.

# 579
  • Мнения: 63
Момичета,  здравейте! чхг на 14 ден на два 2дневни ембриони 21,5. Как Ви се струва?

Последна редакция: сб, 07 дек 2019, 10:03 от Daria Mracheva

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Аз правих при д-р Христов в Ниамед, с упойка. Може би 15-20 мин. след това имах много слаба болка като преди цикъл.  След около 2 часа, ако се чувстваш добре те пускат да си ходиш.

Благодаря ти! 🤗

# 581
  • Мнения: 8
Здрваейте момичета, може ли да ми кажете как протича подготовката за замразен трансфер при д-р Стефанов? Какви медикаменти се вземат и колко трябва да е дебелината на лигавицата, за да бъде направен трансфер?

# 582
  • Мнения: 505
Началото на миналага година правих ЗЕТ. От започване на цикъла се започва с естроферм по схема. Към 8-9ти ден от цикъла ми включиха утрогесган по схема след преглед и една вливка итралипид. Не помня колко трябва да е дебелината та лигавицата. На 3-ти ми дойде цикъла на 18-ти ми върнаха 3 пет дневни ембриомчета-едно се хвана и вече  е на 1г и 2м. ☺

# 583
  • Мнения: 25
А след прегледа на 8-9 ден до трансфера имаше ли и други прегледи и изследвания?

# 584
  • Мнения: 505
Не не са ме викали за други прегледи. До колкото си спомням само чаках да ми се обадят в колко часа да отида за трансфера.

Общи условия

Активация на акаунт