Препоръчайте фритюрник

  • 4 712
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Eli4ko, не ми се вярва някой още да ползва олио във фритюрник  newsm78
А какво слагате? Сериозно питам  newsm78
Палмово масло Peace

# 16
  • Мнения: 46 505

И ние, то е безопасно, не прегаря, затова може да се изполва многократно  Peace

# 17
  • Мнения: 479
Eli4ko, не ми се вярва някой още да ползва олио във фритюрник  newsm78
А какво слагате? Сериозно питам  newsm78
Палмово масло Peace
А това какво е? И скъпо ли е? Моите познати всички ползват само олио  newsm78

# 18
  • Мнения: 46 505
Продава се течно или твърдо (на калъпи), цената не помня, по-скъпо е от олиото, но не е опасно, а и имам чувството, че не свършва  Laughing

# 19
# 20
  • Мнения: 479
А моята колежка е много доволна от нейния, който е на Де Лонги. Събира 1.5л олио и с отвор за изтичане на мазнината..

# 21
  • Мнения: 1 202
И моят е Мулинекс !Имаме го от доста време и съм доволна Peace.А ползвам фритюрна мазнина.

# 22
  • Мнения: 175
Здравей!Аз бих ти препоръчала Delongi с въртящата се кошница-имаме го от 11 години и работи безотказно.Цената му е около 220-240 лв, но и преди веше около 100 щ.д.

# 23
  • Мнения: 289
BOSCH Ползваме го от 7год /Боже, колко отдавна съм женена #Crazy/ Доволна съм. В крайна сметка стига да е нещо по-известно като марка, важно е колко голям ти трябва и дали ти харесва на външен вид Peace

# 24
  • Мнения: 1 492
Здравей!Аз бих ти препоръчала Delongi с въртящата се кошница-имаме го от 11 години и работи безотказно.Цената му е около 220-240 лв, но и преди веше около 100 щ.д.
Peace

# 25
  • Мнения: 8 917
Eli4ko, не ми се вярва някой още да ползва олио във фритюрник  newsm78
А какво слагате? Сериозно питам  newsm78
Палмово масло Peace
А това какво е? И скъпо ли е? Моите познати всички ползват само олио  newsm78
В Метро скоро гледах и беше към 4 лв Peace

# 26
  • Мнения: 5 475
Delongi с въртящата се кошница  Hug
Аз използвам специална мазнина за пържене. Някакъв микс е ,но не знам точно от какви масла...не загаря и се използва многократно! Peace

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Благодаря ви за отговорите. Трудно ми е да реша какъв да бъде, виждам че повечето от вас ползват Мулинекс, ама аз съм с предубеждение за тая марка. На място ще реша.

# 28
  • Мнения: 1 492
Благодаря ви за отговорите. Трудно ми е да реша какъв да бъде, виждам че повечето от вас ползват Мулинекс, ама аз съм с предубеждение за тая марка. На място ще реша.
Мацка, на втора страница почти всички сме за Делонги Mr. Green Можеш да ни обърнеш малко внимание ако искаш Hug

# 29
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Извинявайте мацки, сега наистина забелязах че на 2 стр сте за Делонги, тези повече ми вдъхват доверие. Мерси за препоръките на всички ви!!!

Общи условия

Активация на акаунт