Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 4

  • 49 588
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 469
Ivee как си душо, как мина, добре ли си... до колкото е възможно де Sad
Прегръдки!

Момичета при мен са готови резултатите от генетичното изследване на плодот има Синдром на Търнър..

# 706
  • Мнения: 49
Благодаря ама вече съм по добре...тая седмица беше многу тешка ама мина и това..сега с нови сили от начало..

# 707
  • Мнения: 1 663
Иве, кураж!Това е мал шанс!Ще стане!Прегръщам те!

Тони, успех!

# 708
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Иве,много прегръдки от мен.Както и Мим е казала-мал шанс.Следващият път ще стане.Аз от днес започнах подготовка с Естрофем,Климара и Аспирин ,на 10-ти съм на преглед и при късмет трансфер на 17-18 и тест по Коледа.

# 709
  • Мнения: 469
Еее Ели, най-сетне! Толкова се радвам и ти стискам палци да стане тоя път, Коледното Чудо!  Simple Smile 🌲❄️👶

# 710
  • Мнения: 49
Благодаря Ели..Успех на теб!Чакаме хубави новини...Прегръдки и от мен!♡

# 711
  • Мнения: 40
Здравейте, днес ми е 10 ден и докторът назначи ЗЕТ за 10.12.
Лигавицата е 9.4, а прогестерон 0.177
Добре ли са според вас ?

# 712
  • Мнения: 1 663
Колко дневни са ембрионите?

# 713
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Здравейте, днес ми е 10 ден и докторът назначи ЗЕТ за 10.12.
Лигавицата е 9.4, а прогестерон 0.177
Добре ли са според вас ?

Добре е,успех.Хубаво е преди самия трансфер да видиш колко е прогестерона.Докторът не пуска това изследване,но тук от форумът знам,че за успех е желателно да е 20 или повече...

# 714
  • Мнения: 40
Благодаря! Ембрионът е замразен на 6-ти ден. Докторът ми предписа от четвъртък 2×4   утрогестан, колко е желателно да бъде лигавицата в деня на трансфера.
Успех на всички!

# 715
  • Мнения: 469
Аз изчетох де що имаше за това ЧХГ и умът ми не проумява защо Владимиров ни вика на 7 ден за кръвен тест. Не е ли супер рано? Аз писах в другата група, днес пуснах и беше 12.6 IU/L. Сега освен че се побърках от притеснение колко смотан ми е резултата, друго не постигнах. Ще треперят сега до петък, когато ще ми се падне 10 ден след ЗЕТ-а. Поне ако е отрицателен, да е напълно отрицателен, а не така.... "малко си бременна, но не съвсем" Sad

# 716
  • Мнения: 1 663
За мен беше много добре че е толкова ранен теста. Така видях, че има имплантация, но ембриона не се разви. Предприехме мерки и следващия опит беше успешен. Така че за мен е много голям плюс ранното тестване.
Защо ще чакате петък направете в четвъртък тест, да видите дали се удвоява.

# 717
  • Мнения: 469
Днес Белчева ми каза ела в петък, после и Владимиров каза направи втори тест в петък. И сега не знам... Освен в четвъртък да намеря покрай нас някоя лаборатория и да пусна в четвъртък.
Каъв е плюса на ранното тестване, наистина съм абсолютно невежа в тази посока? По-лесно се изчиства плода ако не се развива правилно ли? В моята глава явно има имплантация при резултат 12.6. Мислех си че ако не се случат нещата, просто ти идва цикъла и приключваш. Явно не е точно така 🙄

За мен беше много добре че е толкова ранен теста. Така видях, че има имплантация, но ембриона не се разви. Предприехме мерки и следващия опит беше успешен. Така че за мен е много голям плюс ранното тестване.
Защо ще чакате петък направете в четвъртък тест, да видите дали се удвоява.

# 718
  • Мнения: 1 663
Да, положителен е теста, сега трябва да се види дали и как расте. От тук може да се направят заключения за допълнителни изследвания. Аз съм била в друга клиника, тест на 13-14 ден, никога не е бил положителен. Тук на 7- ми ден имах положителен, но се оказа биохимична, пуснахме генетично, тромбофилия, излезе проблем и при следващия трансфер имах нова терапия.

Отделно, че доктора знае че е хванал имолантационния ти прозорец.

# 719
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Втория тест в четвъртък ти пожелавам да е не с двоен,а троен резултат.Така де-засега показва наличие на бременност,нека се развие по най-добрия възможен начин.

Общи условия

Активация на акаунт