Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 4

  • 49 591
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 469
Вие сте енциклопедия! Благодаря ви Simple Smile
Ели какво става с твоя трансфер, как вървят нещата?

# 721
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Чакам 10.12-тогава ми е прегледа за лигавица и ако всичко е наред седмица по-късно трябва да е трансфера.Ама от Естрофема и Климарата съм като парцал-с всеки изминат опит се чувствам по-зле.Дано това е последния...

# 722
  • Мнения: 469
Момичета, нищо не стана 😢
Онзи ден 12.6 днес 2 дни по-късно 13. Не се развива.
Какво се случва от тук нататък? Другата седмица ще отида да поговорим с Владимиров. Белчева ми каза по телефона, че било добре ЕРА тест да се направи. Дали е имало наистина имплантация при стойност 13 и да няма нужда от него.

# 723
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Би трябвало да е имало.Съжалявам,че така се развиха нещата.А в една и съща лаборатория ли прави изследването?
Аз пък днес получих лека паник атака и още няколко неразположения най-вероятно от лекарствата.ММ дойде да ме прибере,че бях навън с детето като стана.После се обади на доктора и Владимиров каза да спирам лекарствата и да идем за коментар.Та нещата и сега не се получиха.Знаех,че е много висока дозата ,но и друг път съм я взимала,но явно този път предозирах...

# 724
  • Мнения: 469
И аз много съжалявам Ели Sad
В Cibalab ги правих веднъж в клиниката, а днес не издържах и при нас отидох в една Cibalab пак.
А ти с какво предозира, че чак до там да се стигне?!
Дано 2020 ни зарадва, толкова се моля!

Би трябвало да е имало.Съжалявам,че така се развиха нещата.А в една и съща лаборатория ли прави изследването?
Аз пък днес получих лека паник атака и още няколко неразположения най-вероятно от лекарствата.ММ дойде да ме прибере,че бях навън с детето като стана.После се обади на доктора и Владимиров каза да спирам лекарствата и да идем за коментар.Та нещата и сега не се получиха.Знаех,че е много висока дозата ,но и друг път съм я взимала,но явно този път предозирах...

# 725
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Естрогените-по 4 лепенки и 3 хапчета,май много ми дойдоха.И отделно предния месец много висока доза Летрозол...

# 726
  • Мнения: 1 663
Много съжалявам за резултата и според мен е имало имплантация и е спряло развитие.

Ели, съжалявам за развитието на нещата.Много кофти се получава при теб.

# 727
  • Мнения: 170
Момичета, снощи съм пропуснала да пия естрофема. Дали може да окаже влияние? След трансфер съм. Не знам аларамата ли съм спряла, не помня Sad

# 728
  • Мнения: 28
Момичета, днес ми е 9-ти ден след трансфер. Сутринта в 5 ч. видях, че имам малко кафеникаво зацапване. Не е ли късно за имплантация? Днес ще пробвам да направя кръвен тест. Дано успея в една клиника за спешни случаи. Живея в Германия и през уикенда всички почиват. Ако не - ще правя теста в понеделник, който е 11-ти ден след трансфера.

# 729
  • Мнения: 170
Момичета, днес ми е 9-ти ден след трансфер. Сутринта в 5 ч. видях, че имам малко кафеникаво зацапване. Не е ли късно за имплантация? Днес ще пробвам да направя кръвен тест. Дано успея в една клиника за спешни случаи. Живея в Германия и през уикенда всички почиват. Ако не - ще правя теста в понеделник, който е 11-ти ден след трансфера.
Да не те заблуждавам, но мисля, че не е проблем и е нормално. Вече при кървене става страшно. Успя ли да направиш тест вчера? Успех!

# 730
  • Мнения: 28
Здравей Тони,
Направих теста, беше отрицателен, но д-р Владимиров ми писа да го повторя в петък. Доколкото четох ЧХГ навлиза в кръвта и може да бъде отчетено след 9-ти ден от трансфер на 5-дневни бластоцисти.
Моля се, да е станало нашето бебче!
А ти какво направи с Естрофема? И аз имам голям страх да не пропусна нощния прием, който ми е в 23.00 ч. Навивам си 3-4 аларми през 1 мин. за сигурност. Ходя на работа и края на деня съм изморена.
Кога ще правиш тест?
Имаш стиснати палци от мен!

# 731
  • Мнения: 170
Здравей Тони,
Направих теста, беше отрицателен, но д-р Владимиров ми писа да го повторя в петък. Доколкото четох ЧХГ навлиза в кръвта и може да бъде отчетено след 9-ти ден от трансфер на 5-дневни бластоцисти.
Моля се, да е станало нашето бебче!
А ти какво направи с Естрофема? И аз имам голям страх да не пропусна нощния прием, който ми е в 23.00 ч. Навивам си 3-4 аларми през 1 мин. за сигурност. Ходя на работа и края на деня съм изморена.
Кога ще правиш тест?
Имаш стиснати палци от мен!

Оле, дано да е положителен теста ти! Аз ще правя в четвъртък на седми ден. Нищо не направих с естрофема, просто си продължих. И аз имам осем аларми... Една за работа и другите за хапчета, инжекции... Аз пък се притеснявам от утрогестана, не винаги успявам да лежа и един-два пъти го слагах с 15-20 минути разлика. Надявам се да няма голямо значение. Аз поне бях отпуск от четвъртък от трансфера и от утре съм на работа. Дано всичко да е наред. Стискам силно палци за вас:-)

# 732
  • Мнения: 1 663
Не се притеснявайте толкова за часовете, аз съм ги взимала и със забавяне хапчетата.Само фраксипарина има действие от 24 часа и е хубаво с разлика от час максимум да се бие другата инжекция.

Стискам ви палци и на двете!

# 733
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз Естрофем винаги го взимам сутрин -обед - вечер,но не в точно определен час...И никакви аларми за нищо не навивам,прекалено са ми стресиращи...Успех на тестовете!

# 734
  • Мнения: 170
Мен не побъркват алармите за лекартсвата, почти на всяка пускам сълза от не знам и аз какви чувства. Но просто сто процента ше отпусна нещо и няма как. Иначе повече от 30 Мин не съм закъснявала с лекарствата. Иначе при мен се започна болка в гърдите, направо е ужас. Дано това е добър знак Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт