ОСМИ клас пред нас е - ваканцията си тече -14

  • 62 093
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 7 028
Ааа, ТМ, така няма да се разберем!
Не се хвали така човек! Казваш къде и какво. Аз през 5 мин. проверявам мамата заради вас, накрая трябва да четем чатовете на децата!
Много се радвам! Успехи и поздрави на големият, висок мъж! Hug

# 721
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 904
Радвам се за всички класирани деца и продължавам да стискам палци на чакащите!
Free, ако разчиташ за английски на 119-о - забрави. Това бе предметът с най-голямо текучество на учители, кой от кой по-зле. За 3 години дори не помня колко смениха - 5-6 някъде.

# 722
  • Мнения: 9
Има ли някой подал документи в 18 СУ или 32СУ за 4-то класиране?


И нас днес ни приеха в 18-то с АЕ/НЕ.

# 723
  • Мнения: 9
В 127мо май е излязло първо четвърто, обаче има шансове за още размествания.
В 138 мо  - 17.08
В 119 - 05.09
Лудница! Чудя се да я записвам ли където излезе първо или да чакаме още...

За мен 127-мо е по добрия вариант

# 724
  • София
  • Мнения: 8 272
Ааа, ТМ, така няма да се разберем!
Не се хвали така човек! Казваш къде и какво. Аз през 5 мин. проверявам мамата заради вас, накрая трябва да четем чатовете на децата!
Много се радвам! Успехи и поздрави на големият, висок мъж! Hug

Точно така! Joy
Ще стане Слънчевата Облачна, а има и да променя една статистика Joy
ТМ, честито.

# 725
  • София
  • Мнения: 7 028
Хахаха, Десем, точно си мислех, че не е актуална, но вече не мога да я редактирам.

Последна редакция: ср, 08 авг 2018, 17:20 от Слънчевата

# 726
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И в 31-во баловете не са ниски.

# 727
  • София
  • Мнения: 438
Днес, освободихме мястото в 133-то. Толкова изненадващо, че още не мога да си събера мислите. Чакащата след нас майка се усмихна широко. Ние със сина ми, също. Simple Smile "Колелото на късмета", т.е., четвъртото класиране, спря в желания сектор. Връщам се на вилата и ще си сипя едно бЕло, ама във водна чаша. Пожелавам на всички, които още не са записани, същия късмет! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Еха, казах ли ти да чакаш малко Sweat Smile по-търпеливо. Много, много ви поздравявам!

# 728
  • София
  • Мнения: 438
Има ли някой подал документи в 18 СУ или 32СУ за 4-то класиране?


И нас днес ни приеха в 18-то с АЕ/НЕ.

Честито и на вас!

# 729
  • София
  • Мнения: 1 283
Аз пак на всяка манджа мерудия, ще повторя новината. Записала е младежа в 1 АЕГ. Това е инфо от споменатите чатове.

# 730
  • Мнения: 8 516
Free,стискаме ви палци !
   ТМ,радвам се,браво и честито!Ама казвайте ги нещата бре,а не мамите да ровят чатовете.
   На моят волейболист турнирът се проваля,в събота отпътува за гръцкото море с леля си и братовчеда.
   

# 731
  • Мнения: 11
Край вечее! Днес отидохме, отписахме се от 33 ЕГ и веднага тръгнахме да се записваме в 18 СУ. Беше доста тежко лято, но най-накрая ще можем да си отдъхнем! Късмет на всички, които все още чакат!! Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 9 395
Аз ще чакам. Дребното в крайна сметка е в училището на кака си, така че може и да успеем да ползваме някои от нея.
Вие сте си най-добре! Mr. Green

На нас ни предупредиха в 127мо още при първото класиране, че на РС на 13.09. да си носим по 130лв. за обща поръчка за учебници.
Нищо предварително не купувам. Дори химикал! Crossing Arms

Ама май 127 е по-добро за английски, а?
Аз мога да споделя моя си информация.  Wink
127мо го водят 3та Английска, защото е единствено с 5 паралелки с АЕ.
Имам колега, който работи под нашата шапка, но в друг проект, който е завършил 127мо. Каза, че се учи здраво и че се излиза с ниво С2 на АЕ. Имат отделни часове за упражнение по лексика и произношение. Младежът е малък -26годишен. Така, че мога да му вярвам, отделно искам. Скоро е учил там. Но много си хвалеше училището! Heart Eyes Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 3 626
Честито на всички и успех в новите училища

Фрии силно стиснати палци и за вас. Да се случи най-доброто.

# 734
  • София
  • Мнения: 11
Извинете, че се намесвам в темата ви, но го правя, за да дам информация как може да се сдобиете с копие от документите за кандидатстване в училищата на 4 класиране. Това е в случай, че не разполагате с оригиналите и нямате копие.

1) Дипломата за завършено основно образование се намира официално в регистър на МОН. Ето линк:

https://www2.mon.bg/AdminRD/mon/

За да достъпите до дипломата на детето си, трябва да въведете ЕГН, както и серия и номер на  дипломата. Очаква се да знаете ЕГН-то, но вероятно не знаете серията и номера на дипломата (защото няма откъде да погледнете, оригиналът не е във вас, а нямате копие).
Може да попитате в администрацията на училището, което е завършило детето. Ако не греша, а и е логично да е така, те имат информация за сериите и номерата на дипломите на възпитаниците си.
Друг вариант е, ако имате приятел, който е съученик на детето и той/тя знае своите данни и ви ги довери. Сериите и номерата са поредни в рамките на едно училище и по този начин може лесно да предвидите серията и номера на дипломата на Вашето дете. Няма риск да попаднете на чужда диплома, защото трябва да има съвпадение на ЕГН + серия и номер.
Само да вметна, че серията и номера се вписват в едно поле със шпация помежду си.

2) Копие от служебната бележка с резултатите от НВО, можете да получите, ако учтиво помолите за това в училището, което е завършило  детето. Те разполагат с оригиналите и не очаквам да откажат копие, при положение, че става въпрос за Вашето дете.
Тази схема работи, ако от старото училище са отзивчиви, а от „новото“ - приемат копия. Това е за да избегнете ситуацията, в която да ходите да се молите в училището, в което понастоящем е прието детето и вероятно ви е неудобно да го правите.

Надявам се тази информация да е от полза. Успех на търсещите „своето“ училище!

Иначе, без да имам бъдещ осмокласник, съпреживявах емоциите ви и ви поздравявам за страхотната тема, която сътворихте.

Последна редакция: ср, 08 авг 2018, 20:29 от Неда БГ

Общи условия

Активация на акаунт