На палатка в България

  • 24 398
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
На Иракли има още един къмпинг  - Иракли Wild. По черния път към Емона се свива и втората отбивка в ляво. Пътят е черен, ако вали, е непроходим. Къмпингът има тоалетна и душове, като за непретенциозен хора. Почти няма дървета със сянка, но пък е на 30 крачки от плажа. От средата на огромния плаж. Ток пуска вечер за час-два, колкото да си заредите телефона.
Иначе Иракли е пълен с палатки по цялото протежение от Вая до южния му край.

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Сигурна ли си за тоалетните? Ние само душове видяхме. И цацата беше уникална ☺️
За къмпинг Иракли изцяло подкрепям написаното.

# 242
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 199
За къмпинг Иракли и аз подкрепям мнението. Миналото лято бяхме с голяма палатка и тента на кемперско място, с предварителна резервация.
За wild къмпинга и аз разбрах, че няма тоалетни. Четох някъде за проблем с пускането им.

# 243
  • Мнения: 1 214
Смокиня и Каваци реално са на един плаж, дели ги една ограда. На Каваци все още май има малко места за палатки, но на Смокиня мисля, че са само каравани вече. За Каваци скоро попаднах на оплаквания от почиващи за проблем с шума от новото заведение на плажа.

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Ще се радвам на мнения за следните къмпинги:
- новият къмпинг поляна кемп Вромос
- к - г Атлиман
- зона Кракен
- Якото място
- к- г Делфин
- к-г Силистар

Благодаря!

# 245
  • Асеновград
  • Мнения: 3 088
Преди две години смятах да почиваме на Силистар, разговарях по телефона с къмпинга и по информация,се оказа,че няма ток,само генератор който се пуска по два часа. В последствие го посетихме отивайки до плаж Силистар, санитарните възли ми се видяха в окаяно състояние. Не сме претенциозни, и често лагеруваме на диво в планината,но когато плащам за къмпинг зона очаквам да има поне елементарни санитарни условия като тоалетна  и баня с топла вода.
Якото място е до къмпинг Юг , който бях набелязала също преди 3 години, но когато отидохме нямаше места за палатки, а няма опция за резервация от по рано. Тогава обиколихме и съседните. Плажа е един за двата къмпинга и хотел Морско конче. В Якото място зоната за палатки която беше свободна нямаше никаква сянка и са отказахме да останем.

# 246
  • Мнения: 10 494
На Силистар бяхме преди няколко години, първият ми и последен морски къмпинг 🙄
Генераторът бръмча до 2 сутринта, нагъчкано с хора, до нас едни младежи се разпънаха с чалгаджийски колони (зажележка йок) , кално на земята, комари на рояци, в тоалетната не можеш да влезеш и да затвориш вратата едновременно 😁 жега, лепкаш навсякъде...
Пари да ми дават на плажен къмпинг не отивам.

Не е нашето. Върнахме се на дивото в гората и си ни е рахат 🏕️

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Значи тия двата отпадат.

Направо не знам къде ще ходим тая година - мислехме нещо на юг, да има сянка и тишина, и поне прилични санитарни условия. А  отпуските са ни след две седмици и още не сме го измислили.

# 248
  • Мнения: X
Значи тия двата отпадат.

Направо не знам къде ще ходим тая година - мислехме нещо на юг, да има сянка и тишина, и поне прилични санитарни условия. А  отпуските са ни след две седмици и още не сме го измислили.
С две ръце за Градина …

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
На Градина съм била само за ден на плаж преди три години. Пренаселено и шумно ми се видя, затова съм го изключила, но може да го погледнем пътем, ако нямаме резервация някъде...
Сега им гледам сайта - нищо не пише за палатки,  камо ли за резервации с палатка. Къде да гледам? Благодаря!

Последна редакция: сб, 03 юли 2021, 08:54 от *Бенджи*

# 250
  • Мнения: 856
Aз мога да дам отзив за Атлиман, но от един бегъл поглед. Минахме само да го видим. Видя ми се се широк и приличен. Имаше места със сянка и такива без, полупразен беше в началото на септември миналото лято. Непосредствено до плажа е. Големият проблем там обаче е именно плажът, яко пренаселен е. Може да го видиш на тази камера. http://free-webcambg.com/Kiten-03-webcam-live-online-camera-plaj … emeto-weather.htm Къмпингът е при свободната зона, в дъното на камерата.

Последна редакция: сб, 03 юли 2021, 14:17 от Mur

# 251
  • Асеновград
  • Мнения: 3 088
Делфин има гора, не знам обаче как е като санитарни условия.
Оазис е също на хубаво място зад плажа, санитарните възли бяха сносни, но са повече каравани,за палатки мястото е до санитарните възли най в дъното.
Ние две лета сме били в къмпинг Китен, имаше място за палатки,санитарните възли са добри.
Атлиман е нов но на мен лично местоположението не ми допада.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
На К-г Китен съм била преди няколко години на палатка - санитарните възли бяха мизерия и нямаше топла вода. А и имаше страшно много хора. Сега може да е ок вече, била съм преди 7-8г.

Последна редакция: сб, 03 юли 2021, 20:24 от *Бенджи*

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Не приемаха палатки миналата година, сега не знам.

# 254
  • Асеновград
  • Мнения: 3 088
Не приемаха палатки миналата година, сега не знам.
Това започва да се превръща в проблем за голяма част от къмпингите по морето. Запълват ги с каравани бунгала и на практика място за палатки или не остава или е между тях. Миналата година на пуснати по имейла запитвания и аз имах отговор от няколко къмпинга, че няма да приемат палатки поради наложената от мерките дистанция.  А на практика тази дистанция трябва да си я има между парцелите, но гледат да ни наблъскат едни върху други.

Общи условия

Активация на акаунт