Къде да отседнем в Родопите и какво трябва да се види непременно -7

  • 77 180
  • 761
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
А през букинг има ли оскъпяване?

# 661
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 159
Не мисля. Даже има намаления ако имаш акаунт, през който правиш редовно резервации.
Къщата, към която аз съм се насочила, например, е на супер изгодна цена и напълно ме устройва.

# 662
  • София
  • Мнения: 6 219
Понякога букинг и с genius акаунт показва по-скъпи цени. Добре е да се сравнят с тези на сайтовете. Понякога има на сайтовете изгодни промоции.

# 663
  • Мнения: X
Имаш предвид сайта на хотела и на къщата,нали?

# 664
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 839
В района на Триград и Ягодина сме спали в хотел Ягодина. Беше много чисто и топло, щом посред зима спахме на изключено отопление и открехнат прозорец и пак умряхме от жега. Храната в ресторанта беше вкусна и не скъпа. Хареса ни.

# 665
  • Мнения: X
Да препоръчате нещо подходящо за семейството с бебена 1,5 г.?

# 666
  • Асеновград
  • Мнения: 3 117
Относно резервации през сайтове
Скрит текст:
Да оскъпяват, или ако цената е същата като в хотела клиентите платили си директно са винаги предпочитани, защото цялата сума остава в хотела а не заминава част от нея като комисионна към дадения сайт.На практика купуваш през търговец, неговата комисионна е вкарана в цената на клиента.Затова и често стават гафове с резервации през сайтове в това число и Букинг, ако за едно помещение има клиенти на място и не е предплатена през даден сайт резервацията могат да я канселират. Аз лично предпочитам да си направя резервация директно в даден хотел, дори и когато през разни сайтове предлагат уж намаления.Нямам случай хотел да ми е отказал цената  която е пуснал на промоция с ваучер в сайт.И даже да не настояват за предплащане предпочитам да преведа 30% за да няма после изненади.
Това си е лично мое мнение което не ангажира никой.

# 667
  • София
  • Мнения: 6 219
Panayotu е обяснила.
Аз ползвам букинг, защото понякога оттам е удобно. Но винаги преди резервация проверявам цената на сайта на хотела. Има случаи в Букинг да е по-евтино, а на рецепция да са се изчерпали стаите....


Аз в Ягодина съм била в хотел “Попини лъки” или нещо такова беше със закуска и вечеря. Базова беше обстановката, но храната беше добра и изобилна. Добра отправна точка беше и за пътешествия с кола, и за разходка.

Последна редакция: нд, 04 авг 2019, 22:55 от В@ня

# 668
  • Мнения: 646
За Ягодина препоръчвам къща за гости "При Милка"-много добри стопани, отлична кухня, а гледката е невероятна.

# 669
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Ами последно резервирах в Триград-къща за гости "Здравец" . Малко неудобно, че искат да преведеш капаро.
Ще дам отзиви.
Пътуваме на 18 . Два дена ще сме там.

# 670
  • Асеновград
  • Мнения: 3 117
Капарото е съвсем нормална практика. Без него на практика човек няма никакъв документ за резервацията. Превода колкото и да е неудобен гарантира настаняване.
При резервация без превод винаги съм на тръни очаквайки неочакваното.

# 671
  • Панагюрище
  • Мнения: 24
Здравейте,
тази година за първи път ще предпочетем планината пред морето, за лятната ни почивка.
Резервирала съм във ваканционно селище "Ива" на брега на язовир Доспат.
Надявам се да не останем разочаровани.
Маршрута, който съм избрала е през Пещера, Батак, Доспат.
Покрай язовирите Батак, Толям Беглик и Широка поляна.
Моля да ми препоръчате какво да видим в района, въпреки че съм прочела темите и съм набелязала някои забележителности и места за хранене.
Ресторанта на "Романтика" и хотел "Аликанте" съм набелязала засега.
Разходка с корабчето и влакчето
Посещение на сладкарницата "Сладък Рай".
Моля да препоръчате добри места за хранене в Доспат и Батак.
Благодаря предварително!
 

# 672
  • Мнения: 852
Здравейте!
 Може ли някой да се включи с актуална информация в какво състояние е пътят  от Чепеларе до с. Загражден( през Давидково) и с. Манастир?
Благодаря Simple Smile

# 673
  • Асеновград
  • Мнения: 3 117
Здравейте!
 Може ли някой да се включи с актуална информация в какво състояние е пътят  от Чепеларе до с. Загражден( през Давидково) и с. Манастир?
Благодаря Simple Smile
Нормален планински път няма черно https://www.google.bg/maps/dir/%D0%A7%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BB%D0 … 7191511!3e0?hl=bg
Аз лично бих предпочела този вариант  https://www.google.bg/maps/dir/%D0%A7%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BB%D0 … 7191511!3e0?hl=bg

# 674
  • Мнения: 852
Здравейте!
 Може ли някой да се включи с актуална информация в какво състояние е пътят  от Чепеларе до с. Загражден( през Давидково) и с. Манастир?
Благодаря Simple Smile
Нормален планински път няма черно https://www.google.bg/maps/dir/%D0%A7%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BB%D0 … 7191511!3e0?hl=bg
Аз лично бих предпочела този вариант  https://www.google.bg/maps/dir/%D0%A7%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BB%D0 … 7191511!3e0?hl=bg
Благодаря! Flowers Hibiscus

А защо през Лъки,по-добър ли е пътят от там в момента? В нета има  писания(стари) ,че там е имало 'черен' участък Thinking
До Манастир същото ли е положението? (Ще търсим Св.Дух нататък.)

Общи условия

Активация на акаунт