Астрология - 13 тема

  • 53 129
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 850
Аз съм напълно съгласна с Аленка.

Много е важно как ще се поднесе информацията, но също и как ще се интерпретира и разбере от човека насреща.

Аз си признавам, че ако някой започне да ми говори за смърт и тежки болести на мен или близки, ще се филмирам и то много, особено ако ми се каже директно.
Предпочитам да ме предупредят за трудности или ако може да се избегне -да ми се каже как и на какво да наблегна или променя, да ми се дадат насоки.

Аз не веднъж съм споделяла, че при мен акцента пада върху връзките, общуването с хората, там са ми най-големите уроци.

Не съм имала много връзки, а тези, в които съм била, са били трудни и до голяма степен драматични.
Но също така осъзнавам, че за много от нещата и аз съм имала заслуги и не съм реагирала правилно.

Дали съм успяла да го науча този урок, времето ще покаже.

# 301
  • София
  • Мнения: 3 860
Аз съм от отбора на Адриана и при мен все проблем са ми били взаимоотношенията с хората от всякакъв характер, както и връзките. Смятам че имам още много да уча.....
Иначе Магерова на мен ми каза директно да не се омъжвам, ако искам да си живея без брак, но тя не препоръчва да подписвам (явно заради претоварения ми 8 дом) и че дълга връзка трудно ще имам. Странното е че на мен житейската ми философия е такава, ни вярвам в брака ни в дългите връзки, не знам дали го е усетила дали по картата ми личи 🤔

# 302
  • Мнения: 362
Здравейте! Извинявайте, че отново нахълтвам във темата, знам че тя е за напраднали и ви моля да ме извините за невежеството.

Моля ви подскажете ми кои транзити имат отношение за развод?

Наталната ми карта е ясна, там имам индикации за развод, но искам да се ориентирам кога би се случило това. От това което виждам в следващите 1-2 години няма събитие, което да го провокира, някаква гигнтска разправия или нещо подобно, а по-скоро зависи от мен.

Благодаря ви много!

По транзити не се определя развод. Ако сама сте преценили, че има указания за развод с помощта на съвременната астрология-визирам аспекти от Уран Плутон и т.н., то това не е указание. Ако астролог ви е казал, че имате указания за развод, то би трябвало да ви каже кога ще се обтегнат тези отношения, и как може да ги избегнете евентуално.... Но така вие да се самосугестирате е вредно.
Мислете за нещо по-позитивно и не си гледайте транзитите.

# 303
  • София
  • Мнения: 2 016
eleida,
както написах по-горе аз самата искам да приключа този брак. Смятам, че това ще бъде освобождаване за мен, от нещо което вече аз не искам. Не съм егоист и развода ще бъде от полза и за двамата, които сме били в това партньорство, което вече е непродуктивно и непълноценно.
Моят астролог смята, че трябва да взема решение окончателно към средата на Октомври или Ноември вече не помня, но и че в момента не е добър период за подаване на документи. Незнам защо. Другото, което смята, е че до 2020 година до там до където търсихме няма никакви индикации за обтегнати отношения и че всичко си зависи от мен ако го искам.
Ама пусто на мен ми е необходима дата кога ще се приключат нещата, аз мисля, че такова събитие като сватба или развод трябва да има ясно закодирана дата.

# 304
  • София
  • Мнения: 3 860
Кене тя датата може да е за минал период в момента, в който ти си била вече приключила емоционално с тези отношения .....
Аз лично смятам, че няма смисъл да седиш в отношения, които вече не ти носят това от което имаш нужда това е зле и за двамата партньори  и колкото и да е болезнено е по-добре да приключат.

# 305
  • Мнения: 10 618
И аз това щях да кажа. Щом си решила, че този брак е изпразнен от съдържание, прекрати го.
Като познавам съдебната система, се съмняват, че дори звездите са в състояние да предскажат точната дата на прекратяването му Simple Smile. (Това в кръга на шегата)

# 306
  • Мнения: 362
eleida,
както написах по-горе аз самата искам да приключа този брак. Смятам, че това ще бъде освобождаване за мен, от нещо което вече аз не искам. Не съм егоист и развода ще бъде от полза и за двамата, които сме били в това партньорство, което вече е непродуктивно и непълноценно.
Моят астролог смята, че трябва да взема решение окончателно към средата на Октомври или Ноември вече не помня, но и че в момента не е добър период за подаване на документи. Незнам защо. Другото, което смята, е че до 2020 година до там до където търсихме няма никакви индикации за обтегнати отношения и че всичко си зависи от мен ако го искам.
Ама пусто на мен ми е необходима дата кога ще се приключат нещата, аз мисля, че такова събитие като сватба или развод трябва да има ясно закодирана дата.
От това, което сте написала изглеждате много объркана. Мога само да кажа, че ако наистина положението ви е нетърпимо бихте се разделили с партньора дори и без подаване на документи за развод. Развода е формалност и можете да пристъпите към тази процедура във всеки момент. Но това, което пишете че трябва да вземете решение до октомри, пък то не било време за тези дела-най-общо перефразирам, означава само едно-момента не е дошъл, или имате просто криза в брака, в такъв период сте.
Разделете се с партньора за няколко месеца, вижте как ще се чувствате и тогава решавайте. Напълно е възможно, да преразгледате отношенията си и да се окаже, че не се нуждаете от развод, или пък ще знаете със сигурност какво искате и няма да се съобразявате със срокове и т.н.
Колкото до транзитната ситуация в момента и следващите 2-3 месеца, за всеки е с различно влияние.

# 307
  • Мнения: 1 656
Мисля , че не трябва да се дава наклон на мнението на астролога. Абсолютно сама трябва да си вземеш решението , когато ти прецениш. Това е много важно решение в живота ти и не мисля , че някой друг трябва да ти казва кога да го правиш.
Сама го реши и си носи отговорността за това. Това , че искаш нещо , а не го правиш , а чакаш някой да ти определи датата и периода ми звучи като не на 100 процента сигурно решение.

Казвам го, защото съм в подобна ситуация, с разликата , че на мен ми предрекоха друг човек , който ще се появи около мен и заради него ще реша момента на раздялата. И какво? да започна да се оглеждам? да изневерявам ? еми няма да го направя,  няма да го очаквам, няма да дам наклон на това. Живей си живота и слушай сърцето си какво иска!

# 308
  • София
  • Мнения: 2 016
Благодаря ви за съветите и подкрепата.
Ще допълня, във връзка с написаното от eleida, че ние не живеем заедно от няколко години, така че реално сме физически и емоционално разделени. Така, че не се смятам за объркана. Тази "формалност" с документите ми пречи да продължа напред. Искам да подам документи във период в който планетите да са в положителна конфигурация спрямо наталната ми карта, за да нямам допълнително разправии.

# 309
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
...
Моят астролог смята, че трябва да взема решение окончателно към средата на Октомври или Ноември вече не помня, но и че в момента не е добър период за подаване на документи. Незнам защо. ...

Вероятно заради ретроградието на Венера в Скорпион/Везни Simple Smile

Сега погледнах и видях, че ти имам данните.  Има доста индикации за промяна сега - през моя поглед.

# 310
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Вчера на предпоследния градус в Дева беше горния съвпад на Меркурий със Слънцето. Тронов Меркурий, облагороден и помъдрял от прехода в знака си, натоварен с достойнства - се подготвя  за мисия в знака на хармонията - Везни.

Горният съвпад се случва при голям квадрат - опозиция Венера-Уран и на 90 градуса - нодалната ос + Марс. Трудна конфигурация - която изкарва на дневен ред разрешаване на конфликти - междуличностни. Венера е уязвена, заточена, притисната от Марс и Уран. Венера е и в ретроградна сянка - от 3 септември. Сега - до момента на обръщане (5 окт.) ще се очертаят темите на това ретроградие.  Най-общо казано - темата на взаимоотношенията и трансформацията, която е неизбежна, за да бъдем по-кооперативни в партньорствата.

Днес, малко преди изгрев - Меркурий направи ингрес във Везни, в компанията на Слънцето. Меркурий е изгорен. По този повод вчера наблюдавах как един човек получи мисловно затъмнение - загуби говор и картина и беше неадекватен. А иначе разумен и много разбран. Не съм се интересувала от данните му, но го отдавам на изгарянето на Меркурий и напрегната звездна обстановка.

Лично усещам върху себе си - квадратурата Марс/Уран и изгарянето на Меркурий, описаната звездна обстановка с напрежението във взаимоотношенията. При Вас имаше ли изяви?

# 311
  • тук-там
  • Мнения: 5 706
При мен бурни - голям сблъсък с партньора, челен. Аз неглижирах нещо, което е важно за него. Урок по партньорство е вчерашния и днешния ден за нас.

# 312
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
При мен за първи път не е с партньора, но с други мъже в обкръжението ми ....

# 313
  • Мнения: 9 152
a.l.e.n.a много хубаво обяснение! Благодаря!!! Flowers Rose Hug
При мен става избистряне на картините- дълбоко лични+ семейни и обществено- служебни.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 15:57 от Катерица

# 314
  • София
  • Мнения: 3 754
Вчера при съвпада на Мерка със Слънцето в моя 3Д(Меркурий У3) си купих кола. В натала също са ми в съвпад. Марс ми е в съвпад с ДС. СЛВ ми е на АС. Уран квадратира от 10Д оста АС-ДС. Не ми е комфортно...

Общи условия

Активация на акаунт