Не остана много вече, ОКТОМВРИ ще се гушкаме с малкото човече

  • 32 584
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Аз си поръчвам дрешки на Джордж от една Facebook страница и понеже ми беше за първи път жената ми каза имам ги налични и ви ги изпращам. Явно ги внася от Англия и ги препродава тук, но си стояха още с цените, чак и на закачалки бяха. Yum Вие от сайт ли ги поръчвате?

От сайтът на George  ;-)https://direct.asda.com/george/clothing/10,default,sc.html?bfredirect=1
с доставка до UK адрес, че в бг версията на сайта, (и на next сайтът по същия начин)  доста неща от селекциите sale са спестени  Grinning До адрес на превозвач - 2лв на кг е после доставката.  Wink
Така процедирам и с Амазон и т.н. Дори и с пратки от алито понякога, понеже прага за облагане с ДДС/мито в UK е по-висок  Blush

# 541
  • Мнения: 9
Как се казва страницата във Фейсбук? Simple Smile

# 542
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856
Аз пак да споделя една "симпатична" разлика в цени https://www.amazon.co.uk/Britax-R%C3%B6mer-FIRST-CLASS-Birth-18k … -bin%3A4049559031
http://kasida.bg/product/48726/stolche-za-kola-0-18-kg-britax-ro … cosmos-black.html

Вярно в Амазон е промо, ама .. и без промото разликата е има няма 200лв  Grinning

# 543
  • София
  • Мнения: 6 726
Как се казва страницата във Фейсбук? Simple Smile

Lovely Kids - общи поръчки от George и Matalan , обаче сега като видях и сайта май от там ще ми идва една идея по евтино Simple Smile



Вълшебство голяма ралзика в цените FlushedDizzy Face

# 544
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
И аз харесвам на George нещата, но най ми харесват като качество на Некст сякаш, та на синът ми дрехите са почти всички оттам, мойте половината, на мъжа ми, спални комплекти даже сме си визмали оттам и не са мръднали. И елхата миналата година ни беше от некст Stuck Out Tongue Winking Eye

За разликата в цените, за съжаление е сериозна. Люлката, която харесах тук за 400 лв, от Амазон я поръчах за 200. Памперси да не говорим, имаме месечен абонамент в Амазон за доставка на 160 боря за няма и 40 лв, тук 104 боря са на цена 50 лв някъде, в емаг ги гледам 160 броя към 100-на лв без намаление.

# 545
  • Мнения: 5 112
И аз най-много харесвам на Некст нещата. На Джордж на пипане са много приятни, няма спор, но не ми харесват много-много цветовете (по-измити ми идват) и ми се струва че тези на Джордж по-бързо се свиват и стават малки в сравнение с Некст, ХМ и Лидл. Да не говоря че като цветове и модели лично за мен Некст нямат еквивалент, дори на Бенетон (давам го за пример защото много ги хвалят) не ми харесват толкова.
Вече и аз съм във вихъра на пазаруването, доста дрешки накупих и много им се радвам, направо се разтапям. Поръчах и гащеризончета от Некст и остава за първо време космонавтче/ескимосче. И тук вече зациклям. С дребният ми беше ужасно лесно - зимно бебе, няма какво да мислиш. Обаче сега не знам каква връхна дрешка трябва да купя, опитните мами с есенни бебета давайте акъл Simple Smile Мислех че за начало ще ми трябва един пухкав ескимос с качулка (май нямат вата) размер 0-3 м (62), а за после от по-дебелите (с вата и поларена подплата примерно) размер 3-6 м (68). Обаче за тези които ми харесват не ми се дават толкова пари, за дребния ни бяха дали едно космонавтче и не съм правила такъв разход Grinning Даже започнах да се чудя дали и пухкав космонавт да не взема размер 68, че ако е по-топла зима пък и за началото на пролетта да може да се носи...
Иначе памперси от емаг взимам на промоция направо кашони, излизат на добра цена.

# 546
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Аз съм поръчала ето такова за разходките в началото, не е дебело, не е и много тънко.

http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0663383001.html

И ние сме с кашон от Амазон, излиза под 40 лв, като същия в Емаг е 80 с намалението, без беше 100 и малко. И оттам не много на далвера.

# 547
  • Мнения: 5 112
blondie_anna, тъкмо мисля да купя същото Wink Ама се чудех колко точно е дебеличко, виждала ли си го на живо? Не че нямам един куп плюшени или от ватирано трико гащеризончета, които могат да се сложат отдолу ако е по-тънко Grinning

# 548
  • Мнения: 313
Аз също харесвам на Некст и Джордж нещата. На Уайкики и ХМ също. Като се замисля на малкия само 1 път съм купила от тук (моя малък град) един комплект анцунг и така и не повторих. Първо,че зареждат само буклуци, а цените са им все едно са позлатени. На малката досега само онлайн поръчвам, мисля само да взема количка от тук. В един детски магазин поръчват на всички марки по каталог и ако нещо се счупи директно в магазина я нося. А и искам да я огледам хубаво.
Чудя се за изписването от къде да поръчам одеяло. Комплекта е готов, но не мога да харесам одеяло. Вие от къде взехте?

# 549
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Имам подобно от баткото, и смятам да ги редувам с това, та е много по-тънко от зимен космонавт, но и осезаемо по-плътно от обикновен гащеризон. Точно това още не е пристигнало, та ако не забравя мога да пиша после колко е дебело. Живи и здрави операцията ми ще е краят на септември, та цял октомври мисля да сме вън или на терасата ако е хубаво времето и определено не ми трябва много дебело. А иначе от баткото имам и дебели зимни космонавти, които сигурно от средата на ноември вече ще влязат в употреба.


blondie_anna, тъкмо мисля да купя същото Wink Ама се чудех колко точно е дебеличко, виждала ли си го на живо? Не че нямам един куп плюшени или от ватирано трико гащеризончета, които могат да се сложат отдолу ако е по-тънко Grinning

dtodorova91, аз взех ето такова за изписването, вече не помня от кой сайт, но ги има навсякъде онлайн. Става и за в количката.

https://moebebe.com/detski-legla-i-spalni-komplekti/bebeshko-ode … vivane-motherhood

# 550
  • Мнения: 5 112
blondie_anna, пиши че твоето със сигурност ще пристигне по-бързо, иначе не се сдържах и го поръчах, и без товз му се чудя от месеци и така или иначе не намирам еквивалентно по-евтино че да го чакам. На мен терминът ми е за края на октомври, но при нас принципно се задържа по-топло май.
Одеялце за бебето си плета аз, и за бъдещия батко бях изплела. Февруари него го изписахме с космонавт в кошницата за кола с покривалото отгоре, не сме му слагали одеяло. На разходка го извеждах в количката с космонавт, завит с одеяло и отгоре с покривалото на количката. Порт-бебе не съм купувала за него.

# 551
  • Варна
  • Мнения: 317
Момичета срам не срам ама ще си питам. Видях, че в друга група е коментирано и реших да събера още мнения и опит, относно епилирането отдолу. Как по точно го правите с тези наедрели коремчета? Аз бях с бръснача, но ми е трудно да виждам вече. Депилатоар ме е страх да не си докарам накрая алергия, а на кола маска не смея, защото ми е докарвала гъбички.
Моля, дайте съвети и мнения.Rolling Eyes


аз повече от 10 години ходя на кола маска, то вече почти косъм няма, а сега с тоз сбъркан хормон като ми ги махна козметичката преди месец и нещо още няма за какво да ида пак при нея. Та аз съм за колата, но ако тепърва ще се почва не препоръчвам, защото много боли първите пъти и след бръснене косъма е много здрав...така че алтернативата може би е  депилатоар и бръснач отново.

# 552
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
purpletka, ще пиша като дойде, до края на седмицата би трябвало да е. Иначе декемврийският батко го изписахме леко облечен направо Grinning - боди, ританки, и дебеличко порт бебе за снимките. После в колата го сложихме в едно специално одеалце за столчета за кола, памучно, с дупки за коланите, слагаш го него, отгоре бебето, и пак е с прехлупване и копчета и става като порт бебе. Знам, че с връхни дрехи не се препоръчва да са в столчето за кола, а и климатикът беше пуснат на топло, та не ни и трябваше за там космонавтът.

# 553
  • Мнения: 5 112
Да, с връхни дрехи не е хубаво да се слага в кошче/столче за кола. Обаче космонавтчето което ни бяха дали не беше с такава хлъзгава материя отвън, стоеше като памук, затова ние така го слагахме. Иначе сега въпреки че столчето му не е с колани му свалям зимното яке като го слагам вътре.

# 554
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 856

purpletka за теб се сетих  Mr. Green Mr. Green Сори за офф топика ама ..  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт