Декемврийското хлапе хукна вече на море!

  • 13 479
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И ние се завърнахме от пътеществие
Снощи Габи ни посрешна подобаващо. Тъкмо се прибрахме и тя падна от един пластмасов стол на терасата по лице. Като рукна кръв от устата. Аз рева, тя реве и мми се привижда че си е счупила всички зъбки. Едвам ни успокоиха. Само си е прехапала устата. Цяла вечер си джвака раничката, но и от вън има синка.
Много са я изпояли комарите - на края на ужето, по дупето, по ръцете и краката. Вие мажете ли и с какво тези поражения?

Забравих да се похваля - ЗАВЪРШИХМЕ СЕМЕСТРИАЛНО. Развалиха ми настроението на последния изпит, но не ми се занимаваше с простотии  #Cussing out и оставих нещата така. Иначе групата ни е с отличници  Flutter

# 271
  • Мнения: 772
честито на всички декемврийски сладкишчета, които са вече на 1 1/2 годинка! хайде, бързо давайте идеи за ново заглавие, може да е нещо точно в този дух, юбилейно!

# 272
  • Мнения: 166
МАЙМУНКЕ, аз се сещам за едно заглавие, което ще сложа над главата на моята Диля: На годинка и половинка, Декемврийчето не ще да спинка!
Пък за повечето важи:На годинка и половина, Декемврийчето настина!

Ай сега сериозно: На половинка юбилей Декемрийче като слънце грей!ДЕЗИГ-че, много сори за мъничето. spoko Това си е жив ужас! Мога да си представя как сте се стреснали и двечките. Sad Да се гушкате много и да го забравяте по-бързо този кошмар!  action032Поздрави за завършването! И не му мисли повече!newsm10
ШОШИ, ангелчето дано не му е много зле и да се справите с болестта самички, без анти.  smile3521
ЧОЧИИИ, много сте сладки, бе! Hug Ама вие всичките от къде ги вадите тия пухчета! Всичките изглуеждат едни такива пухкавички и мекички! newsm18 Моята манекенка расте само на високо. kyllmg И нито бузи, нито дупе й останаха. Една ми е фина фиданка! flower Скоро ще поместя последните и фотота, да видите за какво иде реч. Wink

# 273
  • Мнения: 772
Valent, мерси за идеите за заглавие!!!  bouquet
но иначе - хайде да не се надпреварваме  Naughtyв това, кой каква фиданка е - ти може би още не си дочула, че нашият таралеж, хем е кавалер, още няма пълни 9 кг., много е изискан наистина! ама напоследък и на височина не дърпа много, явно да не се пък източи прекалено, знам ли го...
 Grinning

Чоча,
честита кола! а пясъчникът също е много готин и като гледам има място за поне още едно декемврийче вътре, можем да ви гостуваме на части, ако ни поканите!  Wink

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 22:01 от Маймунка

# 274
  • Мнения: 166
Уф, Маймунче, тя нашата ги напълни 10 кила /преди три месеца/, обаче като ги гледам тия клечици, все ми се струва слабинка. newsm78 Много, много е нежна. Flowers Rose Иначе "и-талията" й хич я няма. Отпред си е заформила една голяма плочка и май само отгоре й трупа. smile3532  Вашите дечинки по колко приблизително изяждат на ядене? Thinking

# 275
  • Мнения: 1 568
Ето ме де! Споко! Ама ме мързи да гледам и съм се зачела в една книга  Wink

Ето ви малко снимки: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1830&AlbumId=56638 да не ме забравите  Wink Бяхме на плаж в събота, без Дара  Wink

Чоча, набързо само на теб ще кажа, че ходим при Чамурлийска. Ако искаш ми звънни да ти разкажа по-подробно.

Честито на мини-рождениците! Да са живи и здрави!
Чоча, честито возило! Лека и безаварийна!

Мони, Шоши, звъннете утре да измислим срещата!

# 276
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Няма да е зле Еър София малко да си ремонтират басейна.Като си спомня като го отвориха преди 8-9 години как всеки ден от София ходихме там на плаж и ми става мило на душата.
Иначе аз другата седмица започвам със солариума,че без предварителна подготовка на слънце не бих легнала.

# 277
  • Мнения: 6 390
Смайли,
тц тц тц  Flutter
тоя бански само го разхождаш напред назад Mr. Green ама пък толкова да ти Утива Flutter Party
Много добре се разхлаждате, ама къде не разбрах  newsm78

чоча
честито и от мен   bouquet със здраве да си караш колата  Wink Grinning
Много готин пясъчник е направил татито, екстра Party

Деси
ами то има разни кремчета и спрейчета против комари, който са доста ефикасни... то като я нахапат после незнам с какво има смисъл да се маже  newsm78
честита успешна сесия и на теб    bouquet
Само отличнички сте се събрали тука  Mr. Green

честито и от мен на всички пораснали бебоци днес   bouquet

Емката я водих на консултация днес, пропускаме ваксината, защото още кашля... другата седмица ако е ок ще отидем
за протокола на 18.месеца Емката е
86см
11.900кг


И ние вчера с Емката ходихме на един плаж .... как да кажа и аз незнам... покрай реката е направено като плажове, игрища за бийч волей, има сумати кафенета и капанчета, детски площадки с пясък по хубав и от на Златни Пясъци  Wink Laughing _ хехехе майтап, ама страшно хубав, по хубав и от морския ми се вижда_ и има няколко басейна за дечица, та там Емката кисна  Mr. Green и се търкаля по хубавия пясък  Winkта така до 19ч. заспа още на масата докато вечеряше  Laughing
Слетобяд като гледам каква е жега пак сме там  Wink Laughing

чакаме снимки от концерта, бирите и тн... както си му е реда Mr. Green
и тук жеги... не се издържа иначе  Wink при тати си има басейн... ама в Прага ... не Rolling Eyes

# 278
  • Sofia
  • Мнения: 6 925
Ели, действието се развива на Ихтиман в хотела на Еър София

# 279
  • София
  • Мнения: 2 493
chocha,  честита кола! Завиждам ти най-благородно... моята май все повече се отдалечава в бъдещето, ама ще видим Simple Smile

деси, кофти случка Sad Браво на отличниците Simple Smile

Ели, Мартин ще идва в Прага на м/у 5 и 8 юли. Има някакво международно скейтборд състезание и той първа писта там да снима... Ако трябва да пращам разни неща по него казвай докато е време Simple Smile

Довечера съм на концерт на Busta Rhymes. Ще разправям утре! Весело изкарване и на утрешните концерто-посещавачи Wink

# 280
  • Мнения: 4 195
хахах сега малко да ви ядосам - мъжо ще ходи на концерта на Депеш мод - безплатно - е ще го пази де ама пак е кяр, а като знам колко не обича такава музика - иде ми да облека аз униформата само и само да ги слушам на живо Laughing Laughing

# 281
  • Мнения: 57
Здравейте отново! Загубихме се с Викчо, че нета беше прецакан. Пускам малко снимчици да се представим и визуално и бягам че лъва е гладен. Като приспя дечко ще се включвам пак.  Hug
Ето ги и тях: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44452/

# 282
  • Мнения: 2 657
Здравейте и от нас Hug
И аз се позатрих тези дни Embarassed
Нас,по то4но дреб4о го хвана някакво разстройство Cryта ве4е трети ден сме така Twisted EvilА в4ера бяхме на плаж семейно и с една приятелка за първи път тая година и си прекарахме супер JoyТо водата не ставаше за къпане щот много студена,ама аз си лежах в на Люби басейна докато той спеше Mr. GreenИзпекохме се като раци вси4ки,вклю4ително и детенце Embarassedстига да е хубаво времето утре-пак сме там Wink
поздрави на вси4ки и целувки Hug

# 283
  • Мнения: 6 390
Еминка
много готино Декемврийчето  Heart Eyes Grinning

Ели, Мартин ще идва в Прага на м/у 5 и 8 юли. Има някакво международно скейтборд състезание и той първа писта там да снима... Ако трябва да пращам разни неща по него казвай докато е време Simple Smile
супер  Party
ще помисля  Wink newsm78 ама за сега нищо не се сещам  Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 381
Е добро утро!Днес съм първа LaughingНие сме добре и по цял ден се чудим какво да правим.Тук при нас като в тропиците бе.Сутрин топло ,а следобед дъжд.Направо думи немам CloseСега се обличаме и газ по улиците.Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт