На море в България 2018! - 3

  • 65 679
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Интересно, на мен от Съни турс винаги са ми публикували мненията.
Вярно е, че никога не съм давала  крайно негативни отзиви, но забележките си не ги спестявам.

# 586
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
И на мен не всички мнения са ми публикували от Съни Турс.

# 587
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Здравейте,  момичета! Какво мислите за това?
http://villa-yana.com/index.php?r=1&width=786&Height=393#
Интересува ми мнението ви дори не толково за хотела колкото за мястото като цяло.
Ние това лято от много избиране се набутахме в Аурелия. Апартаментът ни беше супер, но мястото е между Несебър и Равда, цените са страшно високи по заведенията и малките магазини, така че не препоръчвам. Главният плаж не ни хареса, ходихме или на Равда, или на НСА-то. Ако имаш други въпроси, питай.  Grinning

# 588
  • Мнения: 478

Ние това лято от много избиране се набутахме в Аурелия. Апартаментът ни беше супер, но мястото е между Несебър и Равда, цените са страшно високи по заведенията и малките магазини, така че не препоръчвам. Главният плаж не ни хареса, ходихме или на Равда, или на НСА-то. Ако имаш други въпроси, питай.  Grinning
Благодаря за отговора! Simple Smile Централният плаж ли е този на снимка? С какво точно не ви хареса?

# 589
  • Мнения: 2 081
Интересно, на мен от Съни турс винаги са ми публикували мненията.
Вярно е, че никога не съм давала  крайно негативни отзиви, но забележките си не ги спестявам.

Предишните 4 години винаги са ми публикували мнението , сега се случва за първи път . Имаше положителна и отрицателна част . Определено вече няма да разчитам на рейтинга при тях . Добре , че е темата .

Хубаво е , че за Серенити са написали на какъв език е анимацията

# 590
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Интересно, на мен от Съни турс винаги са ми публикували мненията.
Вярно е, че никога не съм давала  крайно негативни отзиви, но забележките си не ги спестявам.

Предишните 4 години винаги са ми публикували мнението , сега се случва за първи път . Имаше положителна и отрицателна част . Определено вече няма да разчитам на рейтинга при тях . Добре , че е темата .

Хубаво е , че за Серенити са написали на какъв език е анимацията
Ще си имам и аз едно на ум.
Винаги търся мнения и в Букинг, понякога и в други туристически сайтове. За съжаление, там също са възможни известни манипулации.

# 591
  • Мнения: 1 401
Аз в буукинг не съм попаднала на лошо мнение. И преди съм го писала в темата. Само суперлативи... За по-известните хотели имам предвид.

# 592
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Вероятно си гледала за по-хубави хотели. Аз съм срещала и много отрицателни отзиви, които са ме отказвали да резервирам за някои хотели. Ето един примерен хотел за който не съм чувала добри отзиви никъде - и в Букинг е същото.
https://www.booking.com/reviews/bg/hotel/spa-select.bg.html

# 593
  • Мнения: 1 401
Вероятно си гледала за по-хубави хотели. Аз съм срещала и много отрицателни отзиви, които са ме отказвали да резервирам за някои хотели. Ето един примерен хотел за който не съм чувала добри отзиви никъде - и в Букинг е същото.
https://www.booking.com/reviews/bg/hotel/spa-select.bg.html

Може, не отричам Hands V

# 594
  • Мнения: 2 081
Вероятно си гледала за по-хубави хотели. Аз съм срещала и много отрицателни отзиви, които са ме отказвали да резервирам за някои хотели. Ето един примерен хотел за който не съм чувала добри отзиви никъде - и в Букинг е същото.
https://www.booking.com/reviews/bg/hotel/spa-select.bg.html


Не е по морската тема , но този хотел си заслужава негативните коментари

# 595
  • The point of no return
  • Мнения: 822

Ние това лято от много избиране се набутахме в Аурелия. Апартаментът ни беше супер, но мястото е между Несебър и Равда, цените са страшно високи по заведенията и малките магазини, така че не препоръчвам. Главният плаж не ни хареса, ходихме или на Равда, или на НСА-то. Ако имаш други въпроси, питай.  Grinning
Благодаря за отговора! Simple Smile Централният плаж ли е този на снимка? С какво точно не ви хареса?
Да, това е плажът на Аурелия. Не ни хареса, че е тясна плажната ивица и най-вече това, че от другата (дясната) страна на плажа има едно огромно ръждиво желязо в морето, което разваля гледката отвсякъде. Вижда се на снимката с мъжа, който се е опрял на парапета на вилата.

# 596
  • Deutschland
  • Мнения: 5 420
Ръждивото желязо някога е било кораб Simple Smile забравих историята, но в нета има всичко

# 597
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Цени сезон 2019г.
За ориентир, който мисли да резервира.

# 598
  • Мнения: 534
Нищо не се вижда.На Ник травел ли цените

# 599
  • Мнения: 478
Благодаря! Вече се съмнявам за Аурелия... Ще разглеждам и други курорти и хотели. Има ли някой с мнение за хотел Флагман, Созопол? Цената за него е приемлива в момента. Също много ми интересува мнение за плажа до хотела. Става ли за добра почивка? Simple Smile Има ли наблизо заведения с приемливи цени ако ще избера настаняване без изхранване?
Още на първо четене изглеждат приемливо за мен хотели Св. Петр и Павел, Поморие, и Венера, във Влас. Какво мислите, момичета? Досега съм почивала само в Албена на ол инклузив Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт