Какво ще кажете за "Японско чудо"

  • 7 437
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
няколко хора вече казаха, че може  Peace

И кога? За закуска ли, след вечеря ли? По колко ? 1/2 кг?? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 76
  • Мнения: 310
Мисля, че можеше през целия ден колкото да заситиш глада. Аз хапвах плодове не защото бях гладна, а просто защото е по полезно все пак да се приемат витамини Peace

ето виж общо взето е това:

Първи ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 2 твърдо сварени яйца
Вечеря – парче месо, салата с лимон



Втори ден
Закуска – чаша горчиво кафе, сухар
Обяд – 2 твърдо сварени яйца
Вечеря – парче шунка, салата, една чаша кисело мляко



Трети ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – зеленчуци, плод
Вечеря – 2 твърдо сварени яйца, шунка, салата



Четвърти ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 2 твърдо сварени яйца, сок от морков
Вечеря - месо, салата с лимон



Пети ден
Закуска – настърган морков с лимон
Обяд – риба, печена с домати
Вечеря – се пропуска



Шести ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – 200г пилешко месо и салата
Вечеря – 2 твърдо сварени яйца и настърган морков



Седми ден
Закуска – чаша горчиво кафе
Обяд – парче месо, плод
Вечеря – може всичко



По време на диетата не се консумира никакъв алкохол, сол и захар.
Месото се приготвя по желание – печено, пържено или варено.
Плодовете и зеленчуците не се ограничават.


Надявам се, че помогнах  Peace

# 77
  • Мнения: 2 274
Реших да продължа диетата.
Вчера се чувствах много добре, явно съм свикнала с глада - ще го използвам!  Rolling Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 2 896
Реших да продължа диетата.
Вчера се чувствах много добре, явно съм свикнала с глада - ще го използвам!  Rolling Eyes


и аз смятам така да направя...да се придържам към диетатата, не на 100%...

Да се похваля, вече съм 70 кг!!! Миналата седмица по това вреве бях почти 73.

# 79
  • Мнения: 13 512
Започнах,пък ще видим.....дано да успея да я изкарам докрай.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 896
Започнах,пък ще видим.....дано да успея да я изкарам докрай.

Успех!  Peace

Аз вече съм яко мотивирана, с нетърпение чакам да падна още 1 кило под 70...тогава вече ще съм много доволна...
Преди малко хапнах печено пиле с горчица, много беше вкусно...

# 81
  • Мнения: 310
Късмет на всички  Grinning

# 82
  • Мнения: 13 512
Аз пък хапнах на обяд яйцата и преди малко около 200 гр. малини...да видим как ще  издържа до вечерта ..

# 83
  • Мнения: 76
От утре и аз се записвам за тази диетка, защото днес успях да се справя с цели 2 кафета с по 4 захарчета и един огромен сандвич  Embarassed
Вече цял месец се чудя, коя от всички диети да съчетая с работния си ден а тази ми се вижда най-непретенциозна и смятам че ще се справя по-лесно Simple Smile

# 84
  • Мнения: 13 512
nani na Има да се чудят колегите ти за какво са ти тези яйца в чантата:-)
Аз пък днес седнах в ресторант с децата за обяд...те ядоха салати, а аз си поръчах 2 сварени яйца. А сервитьорката ме попита :" Яйцата на четвъртинки ли  нарязани?". Е,как да не го обичаш това "Парми"!Каиво ли не съм си поръчвала там. Ами евала им правя!

# 85
  • Мнения: 76
След седмица може и да ги посветя в тайната на яйцата от чантата ми Mr. Green

# 86
  • Мнения: 206
nani na Има да се чудят колегите ти за какво са ти тези яйца в чантата:-)

Смея се на думите ти... Flutter

От няколко месеца си нося храна в офиса и ефектът определено беше и е налице (като изключим няколкото месеца освинване  Tiredслед НВД, но сега съм се взела в ръце... уж..  Blush).

И паднах да се смея, когато веднъж започнах да хапвам в стаята си и една колежка небрежно и любопитно започна да наднича и подпитва КАКВО имам в кутията си... Mr. Green
Сега вече на никой не му прави впечатление. Алтернативата, ако не си нося, ми е:

1. Пици, сандвичи, вафлички (Божеееее, как ми се яде сладко сега... Sick), и съответните килограми плюс.
2. Глад - на който не издържам, и отивам отново на вариант 1.
3. Здравословно хранене (например пълна кутия със салата от зеле и пилешки късчета, или милион вариации), което дори и да не е част от стриктна диета, пак допринася за добрата форма.

Не съм фен на японското чудо, защото свикнах да се храня по мъничко, но често, обаче ме досмеша с тези яйца в чантата, и хоп - кацнах и в тази тема... Hug

# 87
  • Мнения: 13 512
Е не, не  и не! Не мога да не хапвам нещо през 2-3 часа!Поне плод да е! Така и направих....днес изядох половин грейпфрут,200 гр.малини и 1 киви. Вечерях зелена салаа с лимон и 200 гр. пилешко. Поръчах си 100 гр...донесоха ми 2x100...аз демонстративно отместих едното парче,но......след малко си го хапнах и него. Утрре ще опитам да намаля дажбата

# 88
  • Мнения: 321
Браво момичета да ви кажа завиждам ви на волята.Моите ангили се оказаха много слаби и не издържах отново newsm45 но определено се храня по-малко и нямам никакъв апетит.Ще положа максимални усилия да искарам поне 1 седмица,защото срамота уж аз пуснах темата,а се оказах най-несериозна  smile3515
успехи на всички smile3525 newsm51

# 89
  • Мнения: 13 512
Аз завърших с диня в 23 часа,но днес съм -1,500.Продължавам

Общи условия

Активация на акаунт