Avon - обсъждане на продукти тема 25

  • 68 455
  • 822
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 345
Здравейте! Мнение за мъжкка тоалетна вода Avon Classic като трайност и аромат

# 31
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Днес ми пристигна поръчката от К11


Това от диадемите за обем ли е?
Как точно се ползва и много ли е стегната?
Благодаря.

# 32
  • Мнения: 1 384
Днес ми пристигна поръчката от К11


Това от диадемите за обем ли е?
Как точно се ползва и много ли е стегната?
Благодаря.

Да, диадемата е за обем и вътре в пликчето има картинки как точно се слага.

# 33
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да,предплагама ,че има упътване,но ми се искаше да рабера повече преди да я поръчам,за да реша дали ще ми върши работа.
Ти пробва ли я вече? Доволна ли си?

# 34
  • Мнения: 2 898
Аз също се интересувам как се слага тази диадема. ще съм благодарна за подробности. Относно червилата, у дома беше склад докато не открих Лукс - страхотни!

# 35
  • Мнения: 86
Някой ползвал ли е спрея за коса Supreme oils, който в К11 е на първите страници на цена 4.99лв? Както и шампоана пак от същата серия. Имам много суха коса, накъсана и увредена от боядисване всеки месец в лилаво. Сега малко съм я пооправила със сериозно постригване и много продукти за коса - балсами, маски, кристали.
Ако някой е ползвал спрея и шампоана, бих искала да знам дали правят косата по-мека, особено спрея...И ако сте доволни от друг продукт за много суха коса да ме насочите BlushBlush
Здравейте, ползвала съм терапия за коса Supreme oils и за мен тя е най-хубавата сред тези, които съм пробвала. Косата ми беше като метла по дължината, но терапията помогна. За шамоан според мен вземете безсулфатен - от кампания 12 ги пускат.
За течните матови червила съм прочела много ревюта, суочове, клипове. Досега имах само Irresistible. То е просто невероятно и като цвят, и като трайност, и като усешане. Сега си поръчах Dare to be bare и също съм много доволна, но цветът , който виждам, за мен няма общо с този от каталога. Бях на демонстрация и се омазах с някои от череилата с блестящ финиш, но ми се сториха лепкави и не ме грабнаха. Вече имам почти 20 червила и май ще поспра да купувам.
dare to be bare

# 36
  • Мнения: 1 384
Да,предплагама ,че има упътване,но ми се искаше да рабера повече преди да я поръчам,за да реша дали ще ми върши работа.
Ти пробва ли я вече? Доволна ли си?

Пробвах я,но засега не ми стои добре понеже косата ми е на пластове и отгоре е къса и като я сложа стърчи.Ще изчакам да ми порасне и тогава.Самата диадема е от две части и се отваря и горният пласт коса се пъха между тях и се пуска върху дебелата част.В момента не съм в къщи,но като се прибера ще я снимам да я видите.

# 37
  • Мнения: 371
Искам да предупредя всички за един от последните продукти на Avon, а именно новият им шампоан с мицеларна вода, без парабени и сулфати. За сега го имаше във фокус, а от следващата кампания ще се предлага в каталога. Уникален боклук! Никога в живота ми не съм купувала нещо толкова отвратително. Шампоанът е с някаква странна лепкава консистенция, не се разтваря изобщо във вода - след като забелязах, че въобще не прави пяна върху косата, не се разнася, много трудно се измива, реших да го разтворя в малко вода, преди да го пробвам отново - въобще не се разтваря във вода. Какъв боклук има вътре, нямам никаква представа. Имах много надежди за него, след като пробвах шампоаните на Нивеа с мицеларна вода и страшно много ми харесаха, очаквах на Avon да са поне наполовина толкова добри. Уви! Нищо подобно, а това и шампоан да го наречеш, няма начин. Да не споменавам острата му сладникава миризма, чак да му прилошее на човек, което никак не ми се връзва с претенциите да е без парабени, без вредни вещества и т.н. Директно в тоалетната го излях! Най-евтиния произволен шампоан, който можете да видите в маггазина ще е сто пъти по-хубав от този новопроизведен ейвънски боклук. Поредно разочарование от Avon за мен, нивото им пада не с месеци, ами с часове!                                                                                                             

# 38
  • Мнения: 37


Така изглежда Naked crush на моите устни.

# 39
  • Мнения: 13 666
Страхотен, естествен цвят. И устни с прекрасна форма!

# 40
  • Мнения: 4 770
Страхотен, естествен цвят. И устни с прекрасна форма!

+1 Перфектният розовеещ нюд за този цвят кожа.

# 41
  • Мнения: 1 384
Ето това я диадемата и схемата на поставянето и

Последна редакция: нд, 12 авг 2018, 22:06 от Happy2

# 42
  • Мнения: 34
Здравейте, има ли ползвали Planet Spa Luxuriously Refining гел маска за очи с екстракт от черен хайвер?

# 43
  • Мнения: 1 143
Мнение за озаряващите перли?

# 44
  • Мнения: 15 248
Здравейте, има ли ползвали Planet Spa Luxuriously Refining гел маска за очи с екстракт от черен хайвер?



Ако, говорим за този околоочен продукт:

За мен си е попадение. Намирам го за доста сполучлив. Ползвам го вечер, с гелообразна текстура е и лично аз виждам ефект от него. Контура на сутринта е освежен. И се случва да го пускат на промоция. Тогава пък още повече си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт