Хотелите във Велинград - 10

  • 79 643
  • 827
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 815
Да, имат

    Стаите в свети Спас имат ли балкони?

    Благодаря.

    # 466
    • Варна
    • Мнения: 456
    Здравейте. Да ви попитам в Арте има ли билярд, боулинг или дартс
    Има билярд.Вчера се прибрахме.Невероятен е хотелът.Фул е наистина,но винаги имаше шезлонги и дори в шатра бяхме два пъти.Много хейт изчетох и лъжи също.Спокойно отивайте.Топло е навсякъде,ароматизирано,релаксиращо,много любезни всички.Единственото,което не ми хареса беше ромското семейство,въпреки че се държаха нормално и говореха на български,но пушеха в джакузито примерно.И е по-малко всичко от колкото изглежда на снимките,но то винаги е така.Бяхме в стая делукс панорама(ок.36кв.),двойните сигурно са малки.Храната е разнообразна,готвеното не ми хареса,но това е въпрос на вкус.Има всичко-плодове,зеленчуци,сирена,мезета,по две супи,телешко,пилешко,свинско,риба...десерти по 10 вида.Фрешчета за закуска.Лоби барът е много уютен-страхотна бисквитена торта с нутела,кафе,сандвичи.Мислен е хотелът-нищо не ми липсваше.Ще се върна там с удоволствие.
    Ако те интересува нещо друго питай.

    Последна редакция: сб, 19 яну 2019, 23:29 от tyzarka

    # 467
    • Мнения: 3 396
    И ние винаги си намирахме шезлонг в Арте, а бяхме там за Коледа и хотелът беше пълен. Но на мен по начало това не ми е драма - и закачалка за халата ми стига. Ни аз, нито ММ, още по-малко пък детето ще легне да лежи по тях.
    В шатрите хич не бих се пъхнала, но са хубав фон за снимки 😀 тъй - всеки с претенциите си.  Още веднъж се убеждавам колко важно е си споделяме какво точно не ни харесва и защо - всичко е субективно.

    Допълвам, че в доста СПА хотели шезлонгите са дори по-малко. 😉

    # 468
    • Мнения: 382
    В Роял спа винаги шатрите бяха резервирани за собственика и негови приятели. Стояха по цял ден резерве, празни. И оставаха две шатри на цял хотел. Ние за 6 дни там, така и не успяхме да се вредим. Българска работа.Тукашните бизнесмени са така. Да се знае кой е шефа.

    # 469
    • София
    • Мнения: 326
    На Роял Спа като големина, разположение на две нива + навън, разнообразие, кабинки е страхотен Спа центъра. Процедури също имат всякакви.
    На Арте Спа центъра е доста по-малък и недомислен. Евентуално лятото ще е по-приемливо. Но както казаха други гости на хотела - Кой ходи лятото на Спа?! 😲

    # 470
    • Мнения: 6 009
    Но както казаха други гости на хотела - Кой ходи лятото на Спа?! 😲
    Ние например, които живеем на морето и ни омръзват плажове цяло лято.
    Но определено си е по-приятно зимата.

    # 471
    • Мнения: 114
    Здравейте,
    Предстои ни почивка в Инфинити с дете на 2 години. Какви са мненията ви - има ли детски кът, детски басейн, каква е температурата на водата, храната разнообразна ли е ?

    # 472
    • Мнения: 582
    Има детски кът с аниматор до ресторанта. Има малък детски басейн. Храната е задоволителна.



    Здравейте,
    Предстои ни почивка в Инфинити с дете на 2 години. Какви са мненията ви - има ли детски кът, детски басейн, каква е температурата на водата, храната разнообразна ли е ?

    # 473
    • някъде в България
    • Мнения: 55
    Здравейте,след близо седмица мислене най- накрая окончателно резервирахме в Роял спа.След офертите на хотела ,Букинг смъкна доста цената и резервирах от там.Интересуваме как е като разнообразие храната? Заслужава ли си да се възползваве от пакетите им за блок маса - обяд и вечеря?Или да се насочим към заведения на др.място.

    # 474
    • София
    • Мнения: 485
    Здравейте,след близо седмица мислене най- накрая окончателно резервирахме в Роял спа.След офертите на хотела ,Букинг смъкна доста цената и резервирах от там.Интересуваме как е като разнообразие храната? Заслужава ли си да се възползваве от пакетите им за блок маса - обяд и вечеря?Или да се насочим към заведения на др.място.

    Какви са били офертите на хотела ? Аз също имам резервация за началото на февруари, направих я преди 2 седмици от букинг и за делукс стая и включена закуска платихме 565лв за 3 нощувки. Надявам се да си заслужава.

    # 475
    • Мнения: 6 403
    Здравейте,след близо седмица мислене най- накрая окончателно резервирахме в Роял спа.След офертите на хотела ,Букинг смъкна доста цената и резервирах от там.Интересуваме как е като разнообразие храната? Заслужава ли си да се възползваве от пакетите им за блок маса - обяд и вечеря?Или да се насочим към заведения на др.място.
    Ако искате разнообразие и си хапвате - си заслужава. Ние там сме винаги с вечеря, но обикновено без обяд. Просто ни идва много задължаващо, а и искаме малка разходка в ранния следобед. Grinning

    # 476
    • някъде в България
    • Мнения: 55
    Здравейте,след близо седмица мислене най- накрая окончателно резервирахме в Роял спа.След офертите на хотела ,Букинг смъкна доста цената и резервирах от там.Интересуваме как е като разнообразие храната? Заслужава ли си да се възползваве от пакетите им за блок маса - обяд и вечеря?Или да се насочим към заведения на др.място.

    Какви са били офертите на хотела ? Аз също имам резервация за началото на февруари, направих я преди 2 седмици от букинг и за делукс стая и включена закуска платихме 565лв за 3 нощувки. Надявам се да си заслужава.
    На нас от хотела ни дадоха цени за средата на юли за апартамент за 5 нощувки с вкл.закуски - 1105 лв.А днес букинг даде цена 977.90 лв .Но се притеснявам как е отразена в хотела резервацията.Дали в делукс стая или в апартамент с две помещения.Много ми е объркващо в букинг с тия названия суит.Снимките им към съответния тип настаняване също се дублират.

    # 477
    • Мнения: 382
    Здравейте,след близо седмица мислене най- накрая окончателно резервирахме в Роял спа.След офертите на хотела ,Букинг смъкна доста цената и резервирах от там.Интересуваме как е като разнообразие храната? Заслужава ли си да се възползваве от пакетите им за блок маса - обяд и вечеря?Или да се насочим към заведения на др.място.

    Какви са били офертите на хотела ? Аз също имам резервация за началото на февруари, направих я преди 2 седмици от букинг и за делукс стая и включена закуска платихме 565лв за 3 нощувки. Надявам се да си заслужава.
    Храната там е много добра. Закуската е доста разнообразна. Ресторанта е някак малък обаче и е доста шумен, само това ми е забележката.

     Melani34, ние сме били в апартамент, представлява хол с диван и маса за хранене и малка спалня.

    # 478
    • Мнения: 64
    Здравейте! Може ли някой да каже как е пътя към Велинград от София? Почистено ли е? Във Велинград има ли много сняг?

    # 479
    • София
    • Мнения: 1 055
    Някой бил ли е скоро в Гранд хотел Велинград? Интересувам се как е след реновацията. Благодаря предварително Flowers Bouquet

    Общи условия

    Активация на акаунт