Тъмнокафява менструация

  • 1 084
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте. Малко съм стресирана, моля за малко мнения от вас.
По принцип винаги ми идва с пълна точност и абсолютно винаги ми върви по седем точно.Никога нито повече, нито по-малко.Цветът винаги е бил такъв, какъвто трябва да е.Този месец ми дойде на 1ви, но цветът беше много тъмно кафяв.Първите два дена ми течеше обилно, но вече е почти на свършване, а съм далеч от седмия ден.....И до днес цветът си остава тъмно кафяв.Много е важно да добавя, че преди да ми дойде пих една седмица хапчета за цистит и чай, а два дена преди да ми дойде се разболях жестоко, адски болки в бъбрека, температура, повръщане и всеки ден се тъпча с прахчета и хапчета. Та възможно ли е всичко това да е повлияло на цвета или да продължавам да се притеснявам, че е бременност ? Майка ми наби този филм с бременността, тя каза, че и при трите и бременности е имала тъмно кафяво леко зацапване за 2-3 дена.Да ама мойто както казах, първите два дни си беше обилно, ама пък защо толкова рано ми свършва почти.................................. Тест ще направя тези дни, но искам първо да чуя и вашите мнения. Благодаря

# 1
  • Мнения: 11 360
Добре е да направите тест СЕГА!
Нека се отхвърли извънматочна бременост и бременост, за да се лекувате правилно. Особено след като имате болка и повръщане.

Иначе може да се повлияе цикъла от лекарства, но е важно да направите тест със сутришна урина.

# 2
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Аз в последно време съм редовно с такова течение. Случва ми се най вече при смяна на климата или като съм под стрес по мои наблюдения. Обиколих 5 различни гинеколога, нищо ми няма, цитонамаската ми е втора група, последният дори го беше описал, като аномално маточно течение. Най добре е да те види лекар, може и да е от лекарствата или от хормоните.

Последна редакция: нд, 05 авг 2018, 02:15 от velvet*

# 3
  • Мнения: 9 196
Добре е да направите тест СЕГА!
Нека се отхвърли извънматочна бременост и бременост, за да се лекувате правилно. Особено след като имате болка и повръщане.

Иначе може да се повлияе цикъла от лекарства, но е важно да направите тест със сутришна урина.

Подкрепям. Направи си тест без да отлагаш, защото извънматочната е спешно състояние. Когато си сигурна, че не е това - преглед. А и това да е - пак преглед, така или иначе ...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 818
и моята този месец започна така /без да съм пила никакви хапчета, само витамин це две таблитки, в деня преди да ми дойде, но то изобщо брой ли се за някакво кой знае какво хапче/. Първият ден се появи по този странен за мен начин. Никога до сега не е била такава. После следващите два дни беше много силна. Дори третият ден се чувствах като някаква река. Сега ми е 7мия ден /необичайно дълъг период, защото обикновено ми е 5 дни/ и въпреки че другите няколко дни изобщо не усещах МЦ и беше съвсем лекичък, сега си личи че е последния ден от него и пак е с този цвят. Трябва ли да започна да се притеснявам?

# 5
  • Мнения: 9 196
Когато е извън маточна е само с този цвят обикновено, не в началото и края.

Общи условия

Активация на акаунт